Legalizacija Canabisa

Da li konzumirate travu ?

• Da

glasova: 4 11,1%
  • Ne

glasova: 23 63,9%
  • Samo šljivovitzu

glasova: 3 8,3%
  • Ponekad travu

glasova: 2 5,6%
  • Kombinujem sljivovitz i travu

glasova: 2 5,6%
  • Smoki

glasova: 3 8,3%

• Ukupno glasova
    36
Dakle , jelde

Legalizovsli su canabis u njemackoj

Sad se nešto mislim a to sam napisala i politicaru Soder-u iz bavarska

Der Zeitpunkt konnte nicht besser sein ‼️ gebt den Menschen Gras um diesen ganzen politischen Mist ertragen zu können‼️

Translejt ——> Tajming ne može biti bolji ‼ Dajte ljudima travu da izdrže sve ovo političko sranje‼

Sad da vas pitam

Da li vi nekad konzumirate ?
Još nismo dostigli nivo debilne srpske intelegencije....Nemam ništa protiv da se legalizuje sve što debilima pomaže da se osećaju bolje....bar da ne kenjaju po narodu...

gospođo, šta je lepo u drogi ? u legalizovanju opijata ?

kanabis danas sutra krenu na heroinčić... znamo već kako ide...

nema tu ništa lepoga gopoja.

zapadna stoka , šta drugo...

U Srbina to neće da može. Dosta nam je ovog pederluka što nam ubaciše sad još i da se legalno drogiramo...

Pa možda da se tako vatreno angažujete da maloletnici ne piju alkohol kao dva rusa

Valjda i sam vidiš da je plazma prevazidjena

Da to nije dobro nije

🤷🏻‍♀️

Pa možda da se tako vatreno angažujete da maloletnici ne piju alkohol kao dva rusa

Valjda i sam vidiš da je plazma prevazidjena

Da to nije dobro nije

🤷🏻‍♀️
moja djeca ne piju alkohol.

a alkohol se zdere svudje po svjetu

svak osvoje nek vaspitava.

ja ne pijem .

ajmo zapjevat jednu.....

oj ti šumo zelena kraj bosuta vode sacuvaj nam bocine hrabre skorpioneeeee

Pa postoji siguran i nesiguran našin konzumacije marihuane.
Npr. postoje biljke koje uopce ne proizvode cvijetove već na njima raste dirketno hašiš, tzv. skunk, to da razmutiš u vodi i ubrizgaš u venu nekoliko miligrama, možeš pasti u komu i nikada se više ne probuditi.
Ене, откуд ти овде на теми :rotf:

Не верујем да ико овде некога плаћа.
Мени другару ,његовог сина дигли са 20 Мића вутре...
Ево га већ 2 недеље у ЦЗу..
Има ли то смисла?:besna:

Па то нема здраве Логике ако знамо да се цела Држава нечим ради..
а да не говоримо о Колувији и његових 6 Тона из Јовањице где се цео ДРЖАВНИ КРИМИНАЛ заташкао.
Da, dizu za par grama, a ovi sto voze tone koksa njima ne fali ni dlaka s glave.

Konzumirao sam ga u jednom trenutku, ali mislim da je to moguće samo u civiliziranim zemljama. Kod drugih je to samo još jedna predrasuda. U Španjolskoj je ilegalno i puše posvuda, u Nizozemskoj je legalno i ne može se pomirisati joint, može samo u Amsterdamu koji je grad turista, ljudi ovisni o marihuani su lijeni i loši, beskorisni su , neorganizirani ljudi u životu... Vidio sam malo normalnih ljudi koji to puše. A u Srbiji? Gdje ima ovisnika o drogama, alkoholu, klađenju i igrama na sreću? trebaš li još!? Što želiš više?

Back