LDP pristalice blokirale saobracaj

Trebali su neki chlanovi DSS-a da kazu da nachelno podrzavaju protest povodom napda na novinara,jer je to OK....i chim bi se nashli pomeshani,LDP-ovci bi se razbezali jer ih mrze vishe nego Radikale-gotov protest,problem saobracaja reshen.A ako bi krenuli u fizichko razrachunavanje sa DSS-ovcima,teshko bi mogli da ispadnu"zrtve"....uostalom tu je valjda i bila policija pa bi bar u tom sluchaju reagovali.:)
 
Jerry Ropero:
ne nego ono sto radi ustasa i izdajnik ceda jovanovic. da sam ja vlast u ovoj zemlji taj bi bio obesen na prvu banderu zbog krivicnog dela veleizdaje i rusenja ustavnog poretka zemlje

cak bi isao i korak dalje, sledio bi ideje velikog demokrate vladana batica, vratio bih jedno par meseci smrtnu kaznu , porokao ko ima da se poroka i onda opet istu ukinuo :D

mislim cim je to predlagao batic , to mora da je demokratski :D
Da znas da si potpuno u pravu 8-)
 
SURbel:
Ne razumem samo zasto je Cedi dopusteno da blokira saobracaj ali ne i onim mucenicima koji pokusavaju da dobiju svoje plate unazad godinu dana ili da postignu povoljnije cene za svoje proizvode?
Pa i takvi "mucenici" su blokirali puteve,neki cak danima,nedeljama.
Ni meni se ne svidjaju blokade puteva kao nacin postizanja cilja(narocito visednevno terorisanje neduznih ucesnika u saobracaju),ali ovaj protest LDP-a je trajao svega 5 minuta.Ne vidim sto je to toliki problem.Pa toliko svi cekamo svaki dan kada su gradske guzve u spicu saobacaja.Znaci,moze se raspravljati o tome da li je ovo bilo samo skupljanje politickih poena od strane LDP-a ili ne,ali su mi smesne price o ometanju ljudi u svakodnevnim aktivnostima.Mislim-5minuta. :roll:
A i ne vidim da je iko drugi bio spreman na bilo koji nacin da izrazi protest povodom bombaskog napada,a to se moralo uraditi.Kad nema niko pametniju ideju od LDP-a,onda neka se strpe svi tih pet minuta.
 
ratnistrateg:
Pa oni to jedva cekaju kako bi sebe prikazali kao zrtve. To bi im sigurno prikupilo dovoljno ljudi koji bi im iz sazaljenja obezbedili prelazak cenzusa.

Zamisli molim te ljudi zure na posao, voze decu u skolu a banda barikadirala cestu! Sakuplja politicke poene i provocira narod.

To bi u svim zemljama policija docekala i rasterala vodenim topovima a organizatore privela i kaznila.....


...a esi ovo isto prekopirao sa drugog foruma il si sam smislio :lol: :lol:
 
U kakvo sam drustvo ja ovo upala?Kakvi su ovo fasisoidni komentari?LDP se bori protiv ubica koji su jos uvek zasticeni kao beli medvedi a koji su za vreme Milosevica pobili sve sto ima i malo mozga u glavi?Da li je normalno da i dalje kasikare dele pravdu po Srbiji i zar treba braniti one sto od Srbije i dalje prave balkansku krcmu u kojoj se ubijaju nevini ljudi uz navijanje i seirenje jadnika koji ne shvataju u kakvoj su zabludi kad misle da je to "patriotski" cin skratiti nekog za glavu samo zato sto drugacije misli i vidi malo dalje od sopstvenog nosa za razliku njih.E,pa zato nema sta da se jede,kriminal je pojeo sve,a Ceda i oni uz njega se bore bas protiv toga!Eeej,Srbiiii,sta je s vama ceo svet drumom a vi sumom.Uzgred ja sam Srpkinja i mislim da sam JA patriota jer osudjujem zlo.
 
Salvantis:
Pa kolega procitah neke od ovih prethodnih postova koje su postavili cedini slinavi aktivisti, i logicno da mi Dzerijev stav u takvim okolnostima deluje kao vrlo dobro resenje.
Radikalizacija ;)

Kontam kolega. ;)
Ja i nijesam zna ko je ta lokalac "čedo" dok mi jedan naš kolega nije preko PP objasnio. Ti jesi originalan al se ipak ponekad :oops: kad uvidim nepotreban "šido" :| (Judo terminologija).

:)
 
Mirjanag:
U kakvo sam drustvo ja ovo upala?Kakvi su ovo fasisoidni komentari?LDP se bori protiv ubica koji su jos uvek zasticeni kao beli medvedi a koji su za vreme Milosevica pobili sve sto ima i malo mozga u glavi?Da li je normalno da i dalje kasikare dele pravdu po Srbiji i zar treba braniti one sto od Srbije i dalje prave balkansku krcmu u kojoj se ubijaju nevini ljudi uz navijanje i seirenje jadnika koji ne shvataju u kakvoj su zabludi kad misle da je to "patriotski" cin skratiti nekog za glavu samo zato sto drugacije misli i vidi malo dalje od sopstvenog nosa za razliku njih.E,pa zato nema sta da se jede,kriminal je pojeo sve,a Ceda i oni uz njega se bore bas protiv toga!Eeej,Srbiiii,sta je s vama ceo svet drumom a vi sumom.Uzgred ja sam Srpkinja i mislim da sam JA patriota jer osudjujem zlo.


Osudi Cedu jer se druzio sa tim --kriminalcima, narkodilerima i ubicama-- koje pominjes. Osudi Natasu Kandic zato sto je sovinista koji bi pobije sve Srbe samo zato sto su Srbi. Osudi Vesnu Pesic zato sto ne dozvoljava ljudima osnovno pravo na samoopredeljenje izbor vere i pripadnost naciji a pored toga se i ne izvini (Kusturicin primer), a naravno osudi i sve one koji pokusavaju pravdu da uzmu u svoje ruke (pogotovo bombama).


Jedini pravi fasisti u Srbiji su funkcioneri LDP-a.
 
Mirjanag:
U kakvo sam drustvo ja ovo upala?Kakvi su ovo fasisoidni komentari?LDP se bori protiv ubica koji su jos uvek zasticeni kao beli medvedi a koji su za vreme Milosevica pobili sve sto ima i malo mozga u glavi?Da li je normalno da i dalje kasikare dele pravdu po Srbiji i zar treba braniti one sto od Srbije i dalje prave balkansku krcmu u kojoj se ubijaju nevini ljudi uz navijanje i seirenje jadnika koji ne shvataju u kakvoj su zabludi kad misle da je to "patriotski" cin skratiti nekog za glavu samo zato sto drugacije misli i vidi malo dalje od sopstvenog nosa za razliku njih.E,pa zato nema sta da se jede,kriminal je pojeo sve,a Ceda i oni uz njega se bore bas protiv toga!Eeej,Srbiiii,sta je s vama ceo svet drumom a vi sumom.Uzgred ja sam Srpkinja i mislim da sam JA patriota jer osudjujem zlo.


Драго ми је да се као Српкиња изјашњаваш патриотски против зла и криминала, али зар не мислиш да личиш на ћурку ако не примећујеш да је Чедомир опасан криминалац, зар се ниси запитала ОДАКЛЕ му онолики возни парк и имовина и поред тога што нема ни 5 минута радног стажа ??? :roll: :roll: :roll:

Прави је црни хумор када се један такав нарко-криминалац као бори против криминала...
 
Eremita :nije vredno trositi vreme na odgovor takvima kao sto ste vi:ne znate nista,ne razumetre nista,sudeci po primitivnom stlu i ne citate nista ali MISLITE da nesto znate.Strasno je to sto od glsova takvih kao sto ste vi zavisi i nasa buducnost,Pristojno se ponasajte i birajte recnik,ja sam iznela svoj stav i nikoga nisam vredjala.Imate povez na ocima,pogledajte malo gde su kriminalci i to jos opasni!!!???Oni koji su nas doveli do prosjackog stapa i jos uvek to cine.Ceda i da je hteo NIJE imao ni vlast ni moc da upropasti zemlju.A oni za koje vi glasase potpisase kapitulaciju i predadose Kosovo a sad vam je kriv LDP!Oni samo konstatuju cinjenice.I jos nesto:oni koji u nedostatku argumenata koriste uvrede ,pesnice i kasikare su jadne kukavice,a bogme i opasni kriminalci kojih se treba kloniti.
 
Ovo je bilo najavljeno zar ne?
I svakki miting napravi neku blokadu saobraćaja, a sve zbog neslaganja sa određenim stavovima određenih ljudi/političara/organizacija. Dakle šta je problem i ima li ga uopšte negde osim u glavama dežurnih svađalački raspoloženih paranoika?
 
Mirjanag:
Eremita :nije vredno trositi vreme na odgovor takvima kao sto ste vi:ne znate nista,ne razumetre nista,sudeci po primitivnom stlu i ne citate nista ali MISLITE da nesto znate.Strasno je to sto od glsova takvih kao sto ste vi zavisi i nasa buducnost,Pristojno se ponasajte i birajte recnik,ja sam iznela svoj stav i nikoga nisam vredjala.Imate povez na ocima,pogledajte malo gde su kriminalci i to jos opasni!!!???Oni koji su nas doveli do prosjackog stapa i jos uvek to cine.Ceda i da je hteo NIJE imao ni vlast ni moc da upropasti zemlju.A oni za koje vi glasase potpisase kapitulaciju i predadose Kosovo a sad vam je kriv LDP!Oni samo konstatuju cinjenice.I jos nesto:oni koji u nedostatku argumenata koriste uvrede ,pesnice i kasikare su jadne kukavice,a bogme i opasni kriminalci kojih se treba kloniti.

Ах, Мирјана г.... пишеш о пристојности на крајње непристојан и увредљив начин.... али то је последица твога ЛДП-мантрања. Просто је невероватно са каквом брзином папагајишу активисти ових плаћеника. То што ти пишеш исто је мантрао онај таксиста Остојић вечерас на ТВ који нема ни гимназију завршену - а изиграва "доктора политичких наука"... јадан, као и они који понављају његове речи.

Странка ЛДП под хитно треба да буде забрањена јер директно ради против ИНТЕРЕСА ДРЖАВЕ СРБИЈЕ КРШЕЋИ ЊЕН УСТАВ ЗА ШТА ЈЕ ПРЕДВИЂЕНА КРИВИЧНА ОДГОВОРНОСТ.. Чињеница да надлежни органи против ове врсте најнижих плаћеника и квислинга не предузима ништа - природно изазива бес људи који нису више спремни да на политичкој сцени трпе такав олош. Тако да ако овако наставите да радите - будите спремни на свашта, јер у овој земљи је рат и крвопролиће било малтене "јуче", има много људи са ужасним трагедијама и ранама који немају више шта у животу да изгубе...
 
jomini:
Ovo je bilo najavljeno zar ne?
I svakki miting napravi neku blokadu saobraćaja, a sve zbog neslaganja sa određenim stavovima određenih ljudi/političara/organizacija. Dakle šta je problem i ima li ga uopšte negde osim u glavama dežurnih svađalački raspoloženih paranoika?

...ajde sad ti meni objasni sta su se oni nadali da ce postici tom blokadom
naterati vlast da uhapsi "bacaca bombe" ili sebe predstaviti kao altruiste...ne verujem da je u pitanju samo osuda - mogli su to kao i ostale stranke osuditi saopstenjem...a je li i taj na koga je pokusan "atentat" bio sa njima?
 
Izvinite, ali šta je poenta blokade saobraćaja, pa makar i pišljivih 5 minuta ? Protest zbog bombe? OK, šta sad? Mislim, šta dalje ?

To je obična politička zloupotreba jednog kriminalnog događaja, koji btw, treba policija da rešava, a Čeda ako ima nešto da kaže, izvoli brate na konferenciju za novinare pa ospi vatru na koga o'š...Nemoj mene da izdr_avaš, ionako zaglavljenog u nenormalnom saobraćaju, samo su mi još Čedini falili, srećom nisam toliko žurio ali su me "promašili" za sat vremena. Trebao sam voditi ženu na ultrazvuk, pa na'ebo bi im se svega da su me načepili...

I to važi za sve, ne samo za Čedine...Marš pred/u skupštinu pa mitinguj!
 
Andreavk:
...ajde sad ti meni objasni sta su se oni nadali da ce postici tom blokadom
naterati vlast da uhapsi "bacaca bombe" ili sebe predstaviti kao altruiste...ne verujem da je u pitanju samo osuda - mogli su to kao i ostale stranke osuditi saopstenjem...a je li i taj na koga je pokusan "atentat" bio sa njima?
Pokušali su iste stvari koje svi pokušavaju raznim vidovima protesta ili mitinga. Šta je tu čudno?
 

Back
Top