LDP pristalice blokirale saobracaj

jomini:
Pokušali su iste stvari koje svi pokušavaju raznim vidovima protesta ili mitinga. Šta je tu čudno?

Kako bre komšo šta je čudno? Nema veze s mozgom. Eto! Šta će sad, kao brže naći bombaše? Naručioce? Koga bre zezaju? Tolika ubistva nerešena i niko nikakve mitinge nije pravio, a sad je baš blokada saobraćaja rešenje? Je l' nema drugih (efikasnijih) rešenja?
 
А зашто не би сви митинговали на Ушћу?И ко су они да дозволе себи ,да не одреде место за тако нешто,и санкције за оне који то не поштују?Ми нисмо нека вредна нација,не треба правити додатну економску штету због политикантства!:roll:
 
jomini:
Rezultat? Isti kao kod ostalih mitinga do sada.
O čemu se radi? Blokada saobraćaja? Rekoh, svaki ozbiljniji miting napravi iste probleme, počevši od taksista pa do stranaka.

Bravo! Pa, zašto onda LDP pravi istu grešku kao i taxisti ili ostali?

Zato što ne prave nikakvu grešku, već izvlače političke poene, za razliku od mučenih taxista, seljaka, lekara, metalaca koji takve poene ne mogu dobiti. :wink:

Ne vidim nijedan drugi razlog. Da je u pitanju motiv kojim se diče, LDP-ovci bi se oglasili putem svih vrsta medija, uključivši tu i "plati-pa-se-reklamiraj" kampanju, sve sa oglasima na po strane, spotovima i bilbordima...

E, to je već nešto... :cool:
 
jomini:
Pokušali su iste stvari koje svi pokušavaju raznim vidovima protesta ili mitinga. Šta je tu čudno?

...more jomini to je organizovala stranka...kad su Johna Lenona ubili niko nije mitingovao...ko je bre taj lik...mogu da razumem da seljaci izadju na ulicu, nezaposleni, oni koji protestuju zbog ozonskih rupa ali da jedna stranka izvodi ljude na ulicu zato sto je neki idiot bacio bombu nekome pod prozor je vrhunac idiotizma...pogledaj crnu hroniku - po njoj su mogli da mitinguju do sledece godine da im je stvarno zao
 
jomini:
Rezultat? Isti kao kod ostalih mitinga do sada.
O čemu se radi? Blokada saobraćaja? Rekoh, svaki ozbiljniji miting napravi iste probleme, počevši od taksista pa do stranaka.
Ено га Неша Тахиста (алиас Роберт де Ниро), чупа косу, нервозан, колона ... још га нема да се врати кући ...:lol:
 
Ja sam za to da se za ove sto bi da blokiraju na uscu napravi jedna kao satro ulica i taj se prostor odredi za proteste i onda kad oni oce da blokiraju nesto dodju tu i blokiraju tu ulicu i ono kao protest im je uspeo do jaja i slicne fore. ko blokira drugim ljudima normalno funkcionisanje, pendrek po ledjima. Isto ko sto rade u Rusiji Kasparovu i ovoj njegovoj ekipi ruskih LDP-ovaca.
 
Jerry Ropero:
Ja sam za to da se za ove sto bi da blokiraju na uscu napravi jedna kao satro ulica i taj se prostor odredi za proteste i onda kad oni oce da blokiraju nesto dodju tu i blokiraju tu ulicu i ono kao protest im je uspeo do jaja i slicne fore. ko blokira drugim ljudima normalno funkcionisanje, pendrek po ledjima. Isto ko sto rade u Rusiji Kasparovu i ovoj njegovoj ekipi ruskih LDP-ovaca.
Kao onda kada ste mitingovali ispred USA ambasade da vojvoda nastavi da gladuje? I zakrčili saobraćaj?
 
Andreavk:
...a kako ti uopste mozes da poredis jednu stranku sa taxistima - taxisti su gradjani a ne vlast ili opozicija - gradjani imaju pravo da se bune ako misle da kroz institucije vlasti ne mogu ostvariti svoje zahteve - stranke izlaze na ulicu da bi promovisale sebe ili preuzele vlast

A što ti prvo ne hopneš pa kažeš skoč :wink: Želim reći, prvo pročitaj moj post do kraja pa ćeš shvatiti da ja to nisam učinio...

@jomini

ako se tako budu izdavale dozvole za mitinge, jadna li nam majka! :roll:
 
Kada stranke najave okupljanje i to im se odobri onda je to legalno kao i kada dolaze sportisti. Tada je normalno da se saobracaj zakrci, preusmeri i kontrolise..

ALI

LDP nije najavio miting, nije sakupio ljude niti obavestio nadlezne o mogucem zastoju saobracaja kako bi nadlezni na vreme reagovali!

LDP se okupio samo da blokira saobracaj!

To je krivicno delo! Ne moze neko u cilju povecanja svoje popularnosti da blokira saobracaj kako mu se cefne!

To su pravila divljeg zapada i u demokratskim zemljama se ostro kaznjava.

Znaju se pravila kako treba organizovati miting ili bilo sta. Postoji zakon o svemu tome.

U ovom slucaju nam ostaje da vidimo da li se zakon postuje ili ne.
 

Back
Top