Лажни злочин

Moram se sloziti da je negiranje snimka streljanja u Trnovu stvarno neozbiljno i da je potpuno kontraproduktivno jer insistiranje na takvim pricama dovodi do toga da postaje teze ucestvovanje u rasvetljavanju drugih, zaista iskontrusianih dogadjaja - Markale, Racak itd. itd.
 
no_problem:
ја се предао? тешко ... него немам намеру да прицам са два ......

Naravno, kad ti se prezentuju argumenti.
Da si ti mene ovako poklopio što je, naravno, nemoguće, pokrio bih se ušima i malo odmorio od foruma:-D
Prijateljski savet: ne petljaj se u ono što ne znaš, smanji emocije, čitaj malo više i ne gledaj jednostrano na stvari.
Biće bolje:wink:
 
untouchable:
Moram se sloziti da je negiranje snimka streljanja u Trnovu stvarno neozbiljno i da je potpuno kontraproduktivno jer insistiranje na takvim pricama dovodi do toga da postaje teze ucestvovanje u rasvetljavanju drugih, zaista iskontrusianih dogadjaja - Markale, Racak itd. itd.

To sam i pokušao da objasnim.
Mi ćemo da negiramo svoje zločine, a oni svoje i tako u krug.
A koga pri tom štitimo? Zločince sa obe strane.
 
Cekajte ljudi,sad sam uradio download,stvarno se radi o nekoj VEEEEELLLIIIKKKOOOJ
mucki,pa ovo prvo nije snimak sa onog puta gde ih poredjaju jedan pored drugog,drugo kada im pucaju u ledja onoliko metaka a ko je imao posla sa Kalasom zna kakvo mu je zrno,nema krvi,kao corci da su ispaljeni,pa i da ima prekid ovaj sto snima prica valjda za bateriju da je gotova ali da ce izdrzati,onaj mu kaze u sali nemoj ovde da te ostavim i cemu onda ustajte momci a stvarno se vidi da su oni sto su upucani,pa zadnjem opice rafal po ledjima,on i dalje stoji,sledecei rafal izgleda kao da shvati,zaboravio ulogu pa tek onda pada.
 
...ja onaj snimak ranije nisam mogla da gledam...iako volim horror filmove uvek zazmurim kad su jezive scene...a ovaj sa linka koji si dao sam odgledala ali ne mogu da poredim...i sta kazete??? ...da li je to stvarno bila namestaljka...cini mi se da sam cula da je u Hagu taj raniji film odbacen kao dokazni materijal iako su neki drugi filmovi prihvaceni...mozda zbog "nastavka"?...a sta je sa onim zenama koje su "prepoznale" svoju decu medju streljanima?
 
Andreavk:
...ja onaj snimak ranije nisam mogla da gledam...iako volim horror filmove uvek zazmurim kad su jezive scene...a ovaj sa linka koji si dao sam odgledala ali ne mogu da poredim...i sta kazete??? ...da li je to stvarno bila namestaljka...cini mi se da sam cula da je u Hagu taj raniji film odbacen kao dokazni materijal iako su neki drugi filmovi prihvaceni...mozda zbog "nastavka"?...a sta je sa onim zenama koje su "prepoznale" svoju decu medju streljanima?

Zaista interesantno pitanje.
Sačekaćemo odgovor postavljača teme8-)
 
DellBoy-011:
ja jesam još pre više meseci, od kada je na netu.
I taj snimak je samo jedan od snimaka gde su se "šalili" sa zarobljenicima.
U taj više veruješ nego u onaj za koji su priznali zločin?
Cekaj,cinjenica je da postoje dva snimka,ovde ne vidim Medica i one ostale celave,stvarno je nesto sumnjivo,pa sto ne prokomentarises ono ustajte momci i kako se oni dizu iz trave,nemoj sad i ti da ides u krajnost.
 
ојој ... сећамо ли се ми како је ЦНН представљао Албанце као жртве, или и то није истина? Мислим, кад им је требало изведу их из шумице, зар не
 
PredatorBG11:
Cekaj,cinjenica je da postoje dva snimka,ovde ne vidim Medica i one ostale celave,stvarno je nesto sumnjivo,pa sto ne prokomentarises ono ustajte momci i kako se oni dizu iz trave,nemoj sad i ti da ides u krajnost.

Rekoh, gledao sam taj snimak pre više meseci, pun je prekida, ni tada nisam zaključio da se uopšte radi o istom slučaju.
zar misliš daje to nešto ozbiljno, u smislu dokaza, da se ne bi našlo pred sudom za ratne zločine, ovde , u srbiji?
To je na netu više meseci
 
no_problem:
ојој ... сећамо ли се ми како је ЦНН представљао Албанце као жртве, или и то није истина? Мислим, кад им је требало изведу их из шумице, зар не
Škorpion Petrašević priznao učešće u ubistvu srebreničkih muslimana!
Sudjenja, utorak, 21. februar, 2006.

Drugooptuženi pripadnik paravojne jedinice "Škorpioni", Pero Petrašević, priznao je da je, po naredjenju učestvovao u ubistvu šestorice srebreničkih Muslimana 1995. godine.
"Pred Bogom sam sigurno kriv, a da li sam kriv što sam izvršavao naređenje, to ćete vi proceniti" - rekao je Petrašević iznoseći odbranu pred Sudom za ratne zločine u Beogradu.
 
DellBoy-011:
Rekoh, gledao sam taj snimak pre više meseci, pun je prekida, ni tada nisam zaključio da se uopšte radi o istom slučaju.
zar misliš daje to nešto ozbiljno, u smislu dokaza, da se ne bi našlo pred sudom za ratne zločine, ovde , u srbiji?
To je na netu više meseci
Pa ok,znaci snimak je lazan,nije bilo streljanja?Ja sam inserte iz ovog snimka video prosle godine na CNN-u,dovoljno da se napravi opsta zabuna,pomesan snimak na putu kada ih izvode iz kamiona i poredjaju jedan pored drugog i ovaj,dovoljno za manipulaciju.
Samo se pravi jos vise zrtava a nije istina.
 
no_problem:
ццццц ... па јесам ја рекао какво је то сведочење било ... зашто потенцирати на нечем и понављати се

Pa ti JESI rekao, ali čime to DOKAZUJEŠ?
Ajde, pročitaj još jednom:
Škorpion Petrašević priznao učešće u ubistvu srebreničkih muslimana!
Sudjenja, utorak, 21. februar, 2006.

Drugooptuženi pripadnik paravojne jedinice "Škorpioni", Pero Petrašević, priznao je da je, po naredjenju učestvovao u ubistvu šestorice srebreničkih Muslimana 1995. godine.
"Pred Bogom sam sigurno kriv, a da li sam kriv što sam izvršavao naređenje, to ćete vi proceniti" - rekao je Petrašević iznoseći odbranu pred Sudom za ratne zločine u Beogradu.
 
PredatorBG11:
Pa ok,znaci snimak je lazan,nije bilo streljanja?Ja sam inserte iz ovog snimka video prosle godine na CNN-u,dovoljno da se napravi opsta zabuna,pomesan snimak na putu kada ih izvode iz kamiona i poredjaju jedan pored drugog i ovaj,dovoljno za manipulaciju.
Samo se pravi jos vise zrtava a nije istina.
Zločin se desio, snimak koji je prikazan u haškom tribunalu, na domaćim i stranim televizijama, u sudu za ratne zločine u srbiji istinit je.
OVAJ snimak koji je na netu, ne zna se čiji je ni ko ga je montirao.
Čovek koji je snimao svedočio je na sudu, škorpioni su priznali zločin.
 

Back
Top