LAGALI NAS: Legalizacija jednog kvadrata do 400 evra!

Kojib re zakon?

Za sta zakon?

Sve smo sami napravili - i struju i vodu i put a bagra oce legalizaciju? Za sta?

Sta ste nam dali bagro lopovska stranacka?

Ocete ljudima da skidate kozu sa ledja a nista niste dali nikom.

Samo kradete i otimate.

E dobicete kao i do sad - srednji prst od naroda :)

pa i ovi što su platili svu dokumentaicju i pribavili dozvole prilikom izgradnje su isto tako izgradili to sve što pominješ....
ili su to izgradili samo ovi što nemaju dozvole, a ovi što imaju dozvole nisu dali ni dinara za infrastrukturu :D :D :D
logika malog Perice podno čuke Kopaoničke
 
prevareni narod... pa šta oni misle da legalizuiju kuće za džabe :D :D :D

a što da ne. zašto uopšte postoji legalizacija. šta se plaća za objekte koji su izgrađeni bez građevinske dozvole, a za koje ne postoji potreba da se ruše zbog nekog urbanističkog plana šta ja znam. država može eventualno da uzme pare za troškove obrade i izdavanja građevinske dozvole, što mu dođe otprilike 500 dinara. zašto se "legalizacija" plaća po kvadratu. pored toga što je neko napravio kuću i što će plaćati poreze, sad treba da diže kredit na 20 godina da bi mu država rekla ok ova kuća može da postoji. misim treba baciti bombu u skupštinu, nema druge. to sve idioti.
 
Zakon Tihi - morao si da tražiš dozvolu, ne može ko kako hoće da radi... nije ovo Osmanlijsko carstvo....
Kafd ne platiš porez ili ne tražiš dozvolu kradeš od sopstvene dece, od novca za bolnice, škole....

Šta ima država da ti da i odakle kad nećešd a plaćaš porez!? Ne daješ ništa državi a tražiš nešto.
Juče si plakao nad sudbinom onih što moraju da plate porez .

Mozete da nama se sagnete sa sve tim vasim zakonom :)

Nema narod da trosi pare na stranacku bagru :)

Dobicete pare za legalizaciju ko i DS pre vas

mozete samo da pretite ovako preko novina i da plasite ove glupe i naivne

mada i takvih je sve manje :)

Da ste vi narodu napravili asfalt do ispred kuce, uveli struju vodu i kanalizaciju tad bi mogli da trazite pare.

Obzirom da niste nista - mozete samo da dobijete onu stvar

 
pa i ovi što su platili svu dokumentaicju i pribavili dozvole prilikom izgradnje su isto tako izgradili to sve što pominješ....
ili su to izgradili samo ovi što nemaju dozvole, a ovi što imaju dozvole nisu dali ni dinara za infrastrukturu :D :D :D
logika malog Perice podno čuke Kopaoničke

to sto ste vi ispali budale ne znaci da i mi ostali treba da budemo budale.

Ako ti drzava i grad nije napravio asfaltni put nije ti doveo vodu struju i kanalizaciju do placa nego si morao sve sam iz svog dzepa da finansiras i placas samim tim nemaju nikakvo pravo da traze bilo kakve pare

Sto kaze kolega Fixa - moze da vam se plati 500 dinara z ato parce papira da to "legalizujete" i to je sve.
 
Evo ja imam vikendicu na Kopaoniku .

Izvadjena dozvola jos 80 i neke . Napravljen objekat. I sad hteo sam da zidam jos jedan oni mi ne daju kazu treba da imam 6 ari placa a ja imam 4 .

Moje imanje a oni meni ne daju na moje da zidam. I to kad je kupovan plac pre 20 i vise godina moglo da se gradi i na 2 ara dok nije dosla neka stranacka gnjida da to digne na 6 ari da bi sprecili ljude sa manje novca da grade.

I sta sad ja da radim od drugog nemam da kupim jer niko pored mene ne prodaje i okruzen sam drugim vikendicama?

A u pitanju je planina i suma.

Vodu smo doveli sami iz sume.

Struja dali pare za bandere svi mi tu komsije.

Telefon nemam doveden.

Kanalizaciju nemamo radili smo septicke jame. Sve iz svog dzepa.

Asfalt nemamo al ocemo i to da uradimo iz svog dzepa.

Sve smo platili i dali sami i neko sebi daje za pravo da nam odredjuje sta cemo mi na svojem imanju da zidamo i koliko i kako?

Neke stranacke jajare poput filateliste aleksandra3 i njima slicnih narodnih parazita.

I sad neki moj komsija je pravio bez dozvole i oce da mu uzmu 400 evra po kvadratu

A sve smo finansirali sami.

JA napominjem imam dozvolu. A ne mogu da gradim dalje na svom placu novi objekat jer nemam pravo na to , bez dozvole.

Novu ne mogu da izvadim jer po novom "urbanistickom planu" mora da imam minimum 6 ari placa :D

Ko da ocu da gradim hotel.

Djubrad lopovska.
 
Poslednja izmena:
a što da ne. zašto uopšte postoji legalizacija. šta se plaća za objekte koji su izgrađeni bez građevinske dozvole, a za koje ne postoji potreba da se ruše zbog nekog urbanističkog plana šta ja znam. država može eventualno da uzme pare za troškove obrade i izdavanja građevinske dozvole, što mu dođe otprilike 500 dinara. zašto se "legalizacija" plaća po kvadratu. pored toga što je neko napravio kuću i što će plaćati poreze, sad treba da diže kredit na 20 godina da bi mu država rekla ok ova kuća može da postoji. misim treba baciti bombu u skupštinu, nema druge. to sve idioti.

pa vidiš.... ovo je reč o legalitetu i primeni zakona
postoji propis koji važi za tebe, za mene i za sve građane ove zemlje..ako postoji onda ima da se primenjuje na sve....a to što ti pišeš može kad se promeni zakon, pa da se onda lepo iz budžeta vrati svima koji su platili sve dozvole, i to sve sa zakonskom zateznom kamatom od dana kada je plaćeno pa do dana vraćanja sredstava....onda ću i ja da kažem... to je sve besmisleno...do tada svima jednako..

- - - - - - - - - -

to sto ste vi ispali budale ne znaci da i mi ostali treba da budemo budale.

Ako ti drzava i grad nije napravio asfaltni put nije ti doveo vodu struju i kanalizaciju do placa nego si morao sve sam iz svog dzepa da finansiras i placas samim tim nemaju nikakvo pravo da traze bilo kakve pare

Sto kaze kolega Fixa - moze da vam se plati 500 dinara z ato parce papira da to "legalizujete" i to je sve.

oće oće..kad majstor Vučić udari po ušima..ima da vam zuji do nove godine :D :D :D
 
pa vidiš.... ovo je reč o legalitetu i primeni zakona
postoji propis koji važi za tebe, za mene i za sve građane ove zemlje..ako postoji onda ima da se primenjuje na sve....a to što ti pišeš može kad se promeni zakon, pa da se onda lepo iz budžeta vrati svima koji su platili sve dozvole, i to sve sa zakonskom zateznom kamatom od dana kada je plaćeno pa do dana vraćanja sredstava....onda ću i ja da kažem... to je sve besmisleno...do tada svima jednako..

pa i treba svima da se vrate pare koji su dali za besmislenu legalizaciju
 
pa vidiš.... ovo je reč o legalitetu i primeni zakona
postoji propis koji važi za tebe, za mene i za sve građane ove zemlje..ako postoji onda ima da se primenjuje na sve....a to što ti pišeš može kad se promeni zakon, pa da se onda lepo iz budžeta vrati svima koji su platili sve dozvole, i to sve sa zakonskom zateznom kamatom od dana kada je plaćeno pa do dana vraćanja sredstava....onda ću i ja da kažem... to je sve besmisleno...do tada svima jednako..

- - - - - - - - - -



oće oće..kad majstor Vučić udari po ušima..ima da vam zuji do nove godine :D :D :D

ma nema od toga nista.

Samo pokusavaju ko i vi pre njih da uplase nekog i da mu uzmu zadnji dinar iz dzepa.

Takvih budala vise nema :)

Secas se sta si pricao pre neku godinu "da cete da rusite ljudima kuce" . I sta je bilo ? NIsta

Nista bato.

Ne smete da rusite a silom ne mozete da naterate narod da vam da pare koje nema , a i ko ima nije lud da ih baca.
 
Poslednja izmena:
pa vidiš.... ovo je reč o legalitetu i primeni zakona
postoji propis koji važi za tebe, za mene i za sve građane ove zemlje..ako postoji onda ima da se primenjuje na sve....a to što ti pišeš može kad se promeni zakon, pa da se onda lepo iz budžeta vrati svima koji su platili sve dozvole, i to sve sa zakonskom zateznom kamatom od dana kada je plaćeno pa do dana vraćanja sredstava....onda ću i ja da kažem... to je sve besmisleno...do tada svima jednako..

- - - - - - - - - -



oće oće..kad majstor Vučić udari po ušima..ima da vam zuji do nove godine :D :D :D

Onda vi izbeglice prvo da vratite sve što vam je država Srbija dala preko naših leđa i zakon će važiti za sve isto : počevši od placeva, stanova, prvenstva upisa u škole , fakultete i to bez pare i dinara , naša radna mesta koja ste zauzimali, prevoz, lekove , humanitarnu koju ste mercedesima odvozili na pijace i prodavali nama papreno i da sve ne nabrajam, dobro vi znate šta ste sve dobili dok smo mi sve to debelo plaćali i preplatili.

A kod silikonca ne sumnjam da ste se prvo vi učipili .
 
SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU OD OVE IZDAJNIČKE VLASTI ...SVE NAM JE GORE I GORE

Ne prođe ni sedam dana, a da nam ova IZDAJNIČKA VLAST ne servira NEKU NOVU NEPRIJATNOST, NOVI NAMETILI NOVU ŠTETU kao da TESTIRAJU DUBINU APATIJE NARODA SRBIJE da vide da li mogu JOŠ DA PRITISNU I JOŠ DA OTMU :aha2: :besan2:

Tacno.

Evo prost primer.

Ja sam Srbin Mirko iz Trstenika radim za 400 evra, i imam ustedjeno 5.000 evra.

Vucic sad hoce da mi srusi kucu - jer nemam pare da platim harac na neko parce papira koji on zove legalizacija od 20-100.000 evra.


Sad ja treba svojoj deci da uzmem parce hleba iz usta, da ih ostavim da gladuju da bi dao Vucicu, Aleksandru3 filatelisti...

Pazi da necu....
 
pa i treba svima da se vrate pare koji su dali za besmislenu legalizaciju

Ovi će ti oteti sve što mogu i dati svojim stranačkim poslušnicima.

Evo su već u mom komšiluku uzurpirali parkić na kome će graditi neku seljačku skalameriju i navodno je to "dedovina" nekog seljačine što se ovde prizetio pre 30 godina u zakrpljenim gaćama , iz neke vukohebine ko zna koje ali mu je žena postavljena za zamenicu jednog ministarstva, inače moja bivša školska drugarica , asocijalna bolesnica gde su svi živeli u dvosobnoj gajbi od 50kvadrata do "juče ali najbukvalnije i odjednom op , zemljište od bar 2 miliona evra , a tek zgradurina i stanovi koliko će da koštaju?!

Tu ne treba ni legalizacija , ni papiri ni janko ni marko.

Sutra će krenuti da nas isteruju i iz naših stanova da bi svoje blatnjave opanke tu smestili.

Eno pokloniše i onoj Jelisaveti , kućerinu od 1000 kvadrata i nekoliko jutara zemlje na sred Dedinja , čudi me da o tome ne otvoriste temu???

Čime je propala belosvetska glumica zadužila ovaj narod i drtžavu?
 
a po kom osnovu bi bespravni objekti trebali da se legalizuju bez plaćanja iste sume koju su platili građani za legalne?

Po onom što su kakili dok ne dođoše na vlast , a to je bila i realna cena. ovi što su ranije opljačkani od DOS-ovske vlasti su nagrabuisali što nije razlog da i ostalima pocrkaju krave .

istovremeno su svi oni učestvovali u izgradnji infrastrukture, uvodili struju, vodu, strujomere, vodomere , akali ste sa ološem oko svega toga i duplo platili tu svoju crkavicu od ovih drugih.

ovde ne ubrajam mafiju koja je gradila i gradi dvorce, i zgradurine , to je posebna priča mada ovo njih neće ni zakačiti, svi su oni u istom kolu.
 
Stranacki pacovi kupovali stanove kod slobe za po 10-20 maraka, a sad oce ljudima koji su gradili svoje kuce , iz svog dzepa, placali dovodjenje struje, asfalta, kanalizacije, telefona - da naplate preko svega toga "legalizaciju" od 20 do 80.000 evra

e pazi da necete stoko lopovska.

pazi da necete :D
Ako na snazi ostane stari cenovnik, u Beogradu će legalizacija koštati od šest evra u osmoj zoni pa do 386 evra po kvadratu u ekstrazoni
ako je kvadrat 6 evra u osmoj zoni, u gradovima po Srbiji može da bude desetak. 80.000 će da plati onaj ko ima kućicu od 8.000 kvadrata :)
 
Po onom što su kakili dok ne dođoše na vlast , a to je bila i realna cena. ovi što su ranije opljačkani od DOS-ovske vlasti su nagrabuisali što nije razlog da i ostalima pocrkaju krave .

istovremeno su svi oni učestvovali u izgradnji infrastrukture, uvodili struju, vodu, strujomere, vodomere , akali ste sa ološem oko svega toga i duplo platili tu svoju crkavicu od ovih drugih.

ovde ne ubrajam mafiju koja je gradila i gradi dvorce, i zgradurine , to je posebna priča mada ovo njih neće ni zakačiti, svi su oni u istom kolu.
jedina realna cena je trenutno važeći cenovnik Direkcija za izgradnju po kom sam i ja platio sve što su od mene tražili pre 12 godina. a baš zbog takvih nelegalnih još uvek nemam vodu, kanalizaciju i put
 
jedina realna cena je trenutno važeći cenovnik Direkcija za izgradnju po kom sam i ja platio sve što su od mene tražili pre 12 godina. a baš zbog takvih nelegalnih još uvek nemam vodu, kanalizaciju i put

Pa šta si onda platio ako nemaš osnovnu infrastrukturu?

Sve to su ovde plaćali građani iz svog džepa i pre nego su kuće krenule u legalizaciju , od asfalta, preko strujomera, vodomera, kopanja kanala , zakrpa , ukrpa itd. pa na sve to plus legalizacija koja nije bila ni malo jeftina ali opštinske lenčuge nisu namerno procesuirale predmete pa dosta ljudi ostade i bez tih papira samo zbog njihove lenjosti i aljkavosti.

Zna se i ko radi po tim Opštinama : islužene švalerke polovnjače , šurnjaje, svastike i ostala nepismena bulumenta ološa.

p.s. I ne nadaj se da će tebi to sve obezbediti kad orobe tvoje komšije. tek tu ti sledi plaćanje svega što sam pobrojala i to iz tvog džepa, na tvoju žalost.
Ne pričam uprazno i nije mi drago, taman posla ali znam dobro ovu ološ i šljam.
 
Poslednja izmena:
jedina realna cena je trenutno važeći cenovnik Direkcija za izgradnju po kom sam i ja platio sve što su od mene tražili pre 12 godina. a baš zbog takvih nelegalnih još uvek nemam vodu, kanalizaciju i put

ma nemas brate jer lopovi vladaju ovom drzavom. najgora bagra

tu su prvi kad treba da ti uzmu kad treba da ti daju to sto si platio nema ih nigde.

stoka lopovska
 
Evo ja pitam filatelistu misaSNS Aleksandar3

Platio sam gradjevinsku dozvolu sve sto je drzava trazila - zasto mi drzava nije napravila asfaltni put do mojeg placa, zasto mi nije dovela struju nego sam sta ostalim komsijama da placam bandere i kablove, zasto mi nije dovedena kanalizacija, zasto mi nije dovedena voda nego sam morao sam sa ostalima iz sume da je dovodim sa izvora.

Sad kad sam hteo da pored postojeceg objekta dogradim novi, i ako imam dozvolu za dvojni objekat, u katastru ne daju kazu "Dozvola ti je stara" sad po novoj treba da imam 6 ari placa da mogu da zidam bilo sta.

Zasto sam ja prevaren?

Zasto mi nije izgradjena instalacija za fiksni telefon do moje kuce ?

Dokle cete da pljackate varate i lazete ovaj jadni narod bando jedna lopovska?
 

Back
Top