kvarnjak

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:
 
ma znam da je nebitno, al ja nisan mogla da ne pitam .
drugi put kad te pocne pipat.. pipni i ti njega hard po yayima.. gle rekla bih ti - lipo mu reci .. bla ,bla .al takvi ne cuju . Stoga .. Bam po yayima. :)
Znam da mi post nije zreo. Al ja ne volim te što se uvate petljat po tebi ka za dobar dan . Mrš.
 
z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:

Tuži ga za seksualno uznemiravanje, otmi mu pare.
 
z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:

kakav car :D
 

Back
Top