kvarnjak

z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:

a da mu kazesh da te ne dodiruje?

mrzim kada me diraju stranci...neprivlacni :mrgreen:

shta izlupao te za dve sekunde i pobjegao :D

ja fino lupim ruku kojom me krene dodirivati, pa ako nastavi, podvrisnem da prestane...

obicno skontaju :)

odprilike....:D.....e, coveka znam godinama, na poslu smo i ja da ga lupam po ruci i vristim????....dok god mislim da mogu da se izvucem na finjaka i dok god ne moram direkno da istupim, tako cu probati da resim....mada, stvarno sam se nakosresila onomad i tesko da cu moci da ostanem fina i kulturna ako se to jos ponovi.....znam da posle moze da bude neprijatno ali sam je kriv....mislim, nedokazan covek zasluzuje takav odnos......

z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:

udari ga u jaja :)

Uhvati ga za yaya - pa neka cvili - da vidimo koliki ce onda dzek da bude.

Ja samo dodirujem osobe kojima je milo da budu dodirnute mojom pojavom. Ma bednik jedan. A i ti uvuci seSi... :)

ma jok. ne trosi snagu dzaba
MF10_misolovka.1223817944.jpg

ja bih odmah burno odreagovala :evil:

ocu da kazem, burno bih se bacila na njega i jebbala bih ga najstrasnije :rumenko::rumenko:

Back