kvarnjak

pa usao je u moju kancelariju, kako da odem iz svoje kancelarije????....e sad smo moj momak i ja naleteli na njega u glavnoj zgradi.....:)....nadam se da eto resilo problem da ne moram da budem neprijatna sledeci put.....

lepo...kao na pišanje, da popraviš šminku, da turiš kafu il šta ja znam...nađeš neki razlog...

a el te nema izbace s posla ako mu tastaturu zalepiš posred lica...? :think:

ma znas, on je kao fini, sve je to upakovano lepo, ali efekat je taj da stavlja ruku na mene a ja to mrzim....ocigledno se oglusuje o moj govor tela i moram direktnije da istupim.....coveka znam godinama, dobro smo saradjivali, jeste delio komplimente ali ovako neposredan nije nikad bio, takva intimizacija nije moj stil....nisam pipkav tip, cak naprotiv, ne volim ni da plesem sa nekim ko mi nije jako blizak....

ma znas, on je kao fini, sve je to upakovano lepo, ali efekat je taj da stavlja ruku na mene a ja to mrzim....ocigledno se oglusuje o moj govor tela i moram direktnije da istupim.....coveka znam godinama, dobro smo saradjivali, jeste delio komplimente ali ovako neposredan nije nikad bio, takva intimizacija nije moj stil....nisam pipkav tip, cak naprotiv, ne volim ni da plesem sa nekim ko mi nije jako blizak....

pa ne moras da pleses, solidna pushica bi bila sasvim ok :rumenko:

.....coveka znam godinama, dobro smo saradjivali, jeste delio komplimente ali ovako neposredan nije nikad bio....

Ovo mi liči na nekoga (mislim na njega) ko je godinama bio sa nekom zajedno na poslu, radiše zajedno i imadoše čist poslovni odnos, a onda je on shvatio da je ona to što mu treba u životu, ne samo na poslu nego i kod kuće...
Dakle ako ste imali fin kolegijalni odnos, samo razgovor može pomoći, trebalo bi da onda prestane.

Ovo mi liči na nekoga (mislim na njega) ko je godinama bio sa nekom zajedno na poslu, radiše zajedno i imadoše čist poslovni odnos, a onda je on shvatio da je ona to što mu treba u životu, ne samo na poslu nego i kod kuće...
Dakle ako ste imali fin kolegijalni odnos, samo razgovor može pomoći, trebalo bi da onda prestane.

danas sam mu rekla da sam zauzeta ozbiljno i da planiram da zivim sa tipom.....povukao se....

z:hm: dosao mi kolega u kancelariju i zazvoni mu telefon....i on ti sluzbeno raspreda predamnom i za oto vreme me bar 5 puta pipnuo, te za rame, te pomilovao po obrazu, te po kosi....missim, sve bezazleno ali ja mrzim, ali mrzim pipkanje.....:deda:....i sta da mu uradim sledeci put???

....mislila sam da upotrebim neku djiudjica odbranu.....el dobra tactika??? :znamiguje:

Је л данас свраћао?

Back