Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nesto ne verujem jer ni jadne Francuze nismo mogli da dobijemo sa igracem vise usred BG-a. Protiv Nemaca je vrh nereseno.
Ja za to krivim medije, koji su stvorili atmosferu kao da imamo tim jačine Španije i da igramo sa nekim pilićarima ... 90% ljudi je videlo pobedu i dve nedelje pre početka meča ...

Nemci više nisu toliko jaki, ali su Nemci, ali mislim da bi mogli da ih dobijemo ... U odbrani smo bolji, u sredini smo jednaki, dok su oni bolji u napadu ... Imamo boljeg selektora, dok su njima ovakva takmičenja urođena, i znaju da ih igraju ... Sve u svemu X bi bio najpravedniji ako ne bude nekih nepredviđenih situacija, a uz malo sreće možemo i do pobede ...
 
Španci najskuplji sa 565, Srbi vrede 185 miliona evra

Vrednost reprezentacija po grupama u milionima evra

GRUPA A

Južna Afrika 35
Meksiko 95
Urugvaj 145
Francuska 450

GRUPA B

Argentina 390
Nigerija 115
Južna Koreja 50
Grčka 100

GRUPA C

Engleska 440
SAD 55
Alžir 55
Slovenija 45

GRUPA D

Nemačka 305
Australija 40
Srbija 185
Gana 115

GRUPA E

Holandija 280
Danska 85
Japan 70
Kamerun 140

GRUPA F

Italija 400
Paragvaj 90
Novi Zeland 15
Slovačka 70

GRUPA G

Brazil 515
Severna Koreja 15
Obala Slonovače 180
Portugal 340

GRUPA H

Španija 565
Švajcarska 115
Honduras 45
Čile 85
 
Ja za to krivim medije, koji su stvorili atmosferu kao da imamo tim jačine Španije i da igramo sa nekim pilićarima ... 90% ljudi je videlo pobedu i dve nedelje pre početka meča ...

Nemci više nisu toliko jaki, ali su Nemci, ali mislim da bi mogli da ih dobijemo ... U odbrani smo bolji, u sredini smo jednaki, dok su oni bolji u napadu ... Imamo boljeg selektora, dok su njima ovakva takmičenja urođena, i znaju da ih igraju ... Sve u svemu X bi bio najpravedniji ako ne bude nekih nepredviđenih situacija, a uz malo sreće možemo i do pobede ...

Ovo jeste, ali pod uslovom da nam se niko ne povredi ili ne zaradi karton.
 
Mislim da je red da se ova tema nazove malo drugacije, jer su "kvalifikacije" odavno prosle, mozda "Diskusija o SP" ili tako nesto.... :confused:


Marin: Gde baš protiv mojih!

Pa, gde baš protiv mojih! - bila je prva pomisao nemačkog reprezentativca Marka Marina posle žreba u Kejptaunu. Mladi fudbaler Verdera poreklom iz Republike Srpske kaže da mu dres nemačke selekcije ipak neće ubiti emocije koje gaji prema nacionalnom timu Srbije.

- Nisam želeo da igram protiv Srbije, ali šta da se radi. Odmah posle žreba počele su da mi stižu poruke od prijatelja i rodbine, a mama mi je odmah rekla: "Pa, sine, gde baš protiv Srbije". Isto sam i ja pomislio kad se otvorila kuglica iz četvrtog šešira - priča Marko Marin za Kurir.

Kako vam se čini grupa?

- Biće teško svima, u grupi su izuzetno jake reprezentacije. Nadam se da ćemo na kraju zajedno proći dalje, Srbija i Nemačka.

Koliko vaši saigrači poznaju "orlove"?

- Ma, nema potrebe da im dodatno objašnjavam ko su i kakvi su Srbi. Svi znaju sve o Vidiću, Ivanoviću, Panteliću, Stankoviću... Baš sam razgovarao sa saigračem iz Verdera Ozilom i on mi kaže da Australiju i Ganu moramo da pobedimo, a da će sa Srbijom biti otvoren meč.

Da li ste već zamišljali borbu s našim bekovima?

- Imamo odlične bekove: Ivanovića, Kolarova, Obradovića...

Imamo?

- Da, imamo. Ostajem navijač Srbije, iako ću dati sve od sebe da Nemačka postigne uspeh u Južnoj Africi. Mada, kad je reč o bekovima, mislim da bi najzanimljivije bilo da zaigram protiv Tonija Rukavine, sa kojim sam prijatelj.

A, i ovaj nam se uvlaci da ne kazem gde, kad je mogao igrati za Srbiju kad je toliko voli, nije, i sta sad??! :neutral:

ОРЛОВИ ОСВАЈАЈУ АФРИКУ

Tako jeee! :super: :super:

Da li je tachno da evropska ekipa nikad nije postala prvak kad se prvenstvo igralo van Evrope? Ako je tako prvak tje biti karioke ili gauchosi. Mada svaka tradicija je tu da se srushi.

Mi cemo biti izuzetak!! :mrgreen:

ОРЛОВИ нису као пре тј нису слаби

Opet se slazem, bas tako, nismo i NIKAKO necemo biti kao 2006!!!! ;)

Nesto ne verujem jer ni jadne Francuze nismo mogli da dobijemo sa igracem vise usred BG-a. Protiv Nemaca je vrh nereseno.

Ja za to krivim medije, koji su stvorili atmosferu kao da imamo tim jačine Španije i da igramo sa nekim pilićarima ... 90% ljudi je videlo pobedu i dve nedelje pre početka meča ...

Nemci više nisu toliko jaki, ali su Nemci, ali mislim da bi mogli da ih dobijemo ... U odbrani smo bolji, u sredini smo jednaki, dok su oni bolji u napadu ... Imamo boljeg selektora, dok su njima ovakva takmičenja urođena, i znaju da ih igraju ... Sve u svemu X bi bio najpravedniji ako ne bude nekih nepredviđenih situacija, a uz malo sreće možemo i do pobede ...

Na Miletov citat, sve je Walken obrazlozio, ja samo potvrdjejem.. ;)

Španci najskuplji sa 565, Srbi vrede 185 miliona evra

Vrednost reprezentacija po grupama u milionima evra

GRUPA A

Južna Afrika 35
Meksiko 95
Urugvaj 145
Francuska 450

GRUPA B

Argentina 390
Nigerija 115
Južna Koreja 50
Grčka 100

GRUPA C

Engleska 440
SAD 55
Alžir 55
Slovenija 45

GRUPA D

Nemačka 305
Australija 40
Srbija 185
Gana 115

GRUPA E

Holandija 280
Danska 85
Japan 70
Kamerun 140

GRUPA F

Italija 400
Paragvaj 90
Novi Zeland 15
Slovačka 70

GRUPA G

Brazil 515
Severna Koreja 15
Obala Slonovače 180
Portugal 340

GRUPA H

Španija 565
Švajcarska 115
Honduras 45
Čile 85

Pa kakva su oni ekipa, razbijamo ih, brateeee!!!!! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top