Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
klasa optimist. samo je budala mogao pomislit da će englezi odigrat poštenu utakmicu. cigani su to brate


Da su cigani, cigani su, one reakcije Ferdinanda i A. Colea nema u našoj ligi.:rtfm:

Ali brat, bratu zaslužili smo ispast, u qrcu smo totalnom, igrali smo slabo, evo sad klasika, ovi se potukli i odstranjeni, svi se napili ko svinje u subotu, sad će biti tarapana...možda i bolje, ovak bi probleme gurali pod tepih i potonuli na svjetskom ko titanic:dash::think:

Pacijent je bolestan, treba dovest drugog doktora i odstraniti bolesna tkiva....

Čestitke Srbiji, Sloveniji i Bosni na sjajnim kvalifikacijama i zasluženom prolazu!:worth:
Kako se kolo sreće okreće, prije godinu dana bili smo 5. u Europi, a sad smo 4. u Jugoslaviji:evil::hahaha:
 
Da su cigani, cigani su, one reakcije Ferdinanda i A. Colea nema u našoj ligi.:rtfm:

Ali brat, bratu zaslužili smo ispast, u qrcu smo totalnom, igrali smo slabo, evo sad klasika, ovi se potukli i odstranjeni, svi se napili ko svinje u subotu, sad će biti tarapana...možda i bolje, ovak bi probleme gurali pod tepih i potonuli na svjetskom ko titanic:dash::think:

Pacijent je bolestan, treba dovest drugog doktora i odstraniti bolesna tkiva....

Čestitke Srbiji, Sloveniji i Bosni na sjajnim kvalifikacijama i zasluženom prolazu!:worth:
Kako se kolo sreće okreće, prije godinu dana bili smo 5. u Europi, a sad smo 4. u Jugoslaviji:evil::hahaha:

Hvala na čestitkama!!!
Ma ok!!! Al ovo je današnja stvarnost!!! Imamo mi dosta takvih razočarenja koja vi danas proživljavate!!! Vama je ovo prvi put, a nama se takvo stanje već bilo podvelo pod normalnu pojavu!!!
Srbija sad crpi onaj potencijal koji je stekla u mladoj reprezentaciji kroz brušenje redovnim uspješnim učešćima na EP U-21. Dok bude tog kontinuiteta u kvalitetu reprezentativnog podmlatka, biće i uspjeha A selekcije!!! Hrvatska je, taj dio rada u nacionalnim selekcijama zadnjih godina potpuno zanemarivala i eto, to joj se sada obilo o glavu!!!
Ne može se sva priča svesti na dinamov juniorski potencijal i čekati hoće li vam ponovo zalutati nekakav novi Dudu ili se pojaviti novi Boban ili Prosinečki!!!
Iskreno, svaka čast Mamiću kolike je pare dizao na prodaji fudbalera, koji objektivno, u momentu odlaska iz Dinama, i nisu imali skoro nekakvo naročito međunarodno iskustvo!!! Ono što je Mamić pronašao i udomio u evropskim klubovima, to je zapravo to što još održava hrvatsku reprezentaciju!!! Možete ga voljeti ili mrziti, al taj čovjek kroz Dinamo još jedini filuje repku momcima koji imaju ozbiljan kvalitet za međ. scenu!!!
Ako i njemu kola kranu unazad, prijeti vam teški amaterizam iz kojeg će vam se teško moći oporaviti i reprezentacija!!!
 
Poslednja izmena:
Iskreno, više bih volio Hrvatsku u finalu SP-a nego Bosnu u baražu!!! Zapravo... potpisao bih Hrvatima titulu prvaka svijeta i otišao bih pješke u Afriku da i za njih navijam samo ako bi mi to nešto pomoglo da se ukine reprezentacija baznije!!! Nadam se da će se u baražu Francuzi ili Ruje bošnjama sestara nayebati!!!
 
Poslednja izmena:
Hvala na čestitkama!!!
Ma ok!!! Al ovo je današnja stvarnost!!! Imamo mi dosta takvih razočarenja koja vi danas proživljavate!!! Vama je prvi put, a nama se već više bilo podvelo pod normalnu pojavu!!!
Srbija sad crpi onaj potencijal koji je stekla u mladoj reprezentaciji kroz brušenje redovnim uspješnim učešćima na EP U-21. Dok bude tog kontinuiteta u kvalitetu reprezentativnog podmlatka, biće i uspjeha A selekcije!!! Hrvatska je, taj dio rada u nacionalnim selekcijama zadnjih godina potpuno zanemarivala i eto, to joj se sada obilo o glavu!!!
Ne može se sva priča svesti na dinamov juniorski potencijal i čekati hoće li vam ponovo zalutati nekakav novi Dudu ili se pojaviti novi Boban ili Prosinečki!!!
Iskreno, svaka čast Mamiću kolike je pare dizao na prodaji fudbalera, koji objektivno, u momentu odlaska iz Dinama, i nisu imali skoro nekakvo naročito međunarodno iskustvo!!! Ono što je Mamić pronašao i udomio u evropskim klubovima, to je zapravo to što još održava hrvatsku reprezentaciju!!! Možete ga voljeti ili mrziti, al taj čovjek kroz Dinamo još jedini filuje repku momcima koji imaju ozbiljan kvalitet za međ. scenu!!!
Ako i njemu kola kranu unazad, prijeti vam teški amaterizam iz kojeg će vam se teško moći oporaviti i reprezentacija!!!

Nevjerojatan je zapravo problem naše mlade repke. Već dugi niz godina naše najbolje mlade igrače boli k.... za mladu repku:evil:. U prošlom ciklusu redovito su ozlijeđeni bili Mandžukić, Kalinić, Sharbini i dr., a onda i pacijent Ladić ne pozove neke iz vlastitog ega. I umjesto da imamo jednu solidnu repku, koja će poput vaše igrat završnice i otvarat si mogućnost transfera mi mamo takav raspad da gubimo od Cipra. Evo sad igramo s vama, Kalinić nije spreman (:eek:, u Blackburnu je već mjesec i pol dana), a Perišića (standardan u Bruggeu) pozvao je tek naknadno, a sad je Bilić potjero Šimunića i Križanca pa Ladiću ne da ni Lovrena, onoj p.... Rakitiću da kažeš da igra za mladu vjerojatno bi se uvrijedio. Što se Mamića tiče nije on napravio Modrića, Dudua i Ćorluku, ali ih je unovčio dobro. Međutim ti igrači su se i dokazali u Premier ligi, standardni su u klubovima i igraju dobro (yebi ga Dudu je ozbiljno nayebo, pa mu malo treba progledat kroz prste)

Lijepo sam ti reko prije 10-ak dana...stigla prava kataklizma. :dash: Zapravo Hrvatska je sve svoje loše strane, medijski pokušavala prikriti nogometnom repkom, kao nekim simbolom uspjeha i moći. Zbog toga su redovito ambicije bile nerealne i rezultati slabiji od nadanja. Realnost da smo u zadnjih 15 godina (čak i bez ovog SP-a) među 10 u Europi (iako smo veličinom 32.) nama nije dosta. Mi bi kruha preko pogače. Ne može to vječno.... sad će padatt glave, isplivavat prljave istine i sve onako balkanski kako to već ide
 
Za nas onakve, kakvi smo bili prošli put, svaka grupa bila bi preteška!!!:D

Samo treba nadanja staviti u realne okvire. Mi smo se 2002 i 2006 poslije ždrijeba već vidjeli u drugom krugu. Ali onda kreću pizdarije, naročito sa ekipama izvan Europe. Tamo u Africi bit će klima na koju smo u Europi nenaviknuti, oragnizacija vjerojatno malo čudna, svašta će utjecati. Fizička sprema će biti ključ, sjećam se u Nurnbergu smo protiv Japana igrali u 3 popodne na +35, promašili penal, pukli od vrućine i nemoš više da si Isus.:dash:

Nadam se da će Vaši mediji sa manje kompleksa (ipak ste vi duplo veća država) dočekati ovo natjecanja i pomoći ekipi....
 
...
Nadam se da će Vaši mediji sa manje kompleksa (ipak ste vi duplo veća država) dočekati ovo natjecanja i pomoći ekipi....

Pazi, evo ti čist primjer šta se dešava kad naša javnost pobudali po uzoru na vaše medije (a naravno, i mi imamo svojih momenata)... elem, Srbija - Francuska!!! Utakmica vjerovatno mnooogo manje bitna nego ova sinoćnja, a protivnik, sudeći po međusobnim mečevima u grupi Rumuna i Francuza, ne posebno inferiorniji... Uoči meča protiv Francuske išla je medijska priprema kao da se radi o Boju na Kosovu, Bici na Kadinjači ili Kajmakčalanu...!!! I šta se na kraju desilo...??? 10 francuskih igrača nas je na prepunoj Marakani sabilo u bunker i držalo do zadnjeg momenta u teškoj neizvjesnosti!!! Nismo sami na sebe ličili!!! Francuzi su igrali šta su htjeli, a mi sami na sebe nismo izgledali!!! Krasić za 90 minuta nije ostvario više od valjda dva dobra pasa prema saigračima itd... Isti onaj Krasić, koji je sinoćmotao po četvoricu Rumuna "na kocki šećera"...!!! Lane Jovanović niti jednom nije probio po francuskom boku, a juče je sa krila ekstra centrirao dok su mu rumunski bekovi bukvalno jahali na leđima... Sve je to na kraju zavisilo od psihološke pripreme i medijskog pritiska!!!
Uoči jučerašnjeg meča takve euforije nije bilo i na kraju Rumuni stradaše ko Hirišima!!! Niko od igrača nije tražio petardu, već samo jedan gol viška u odnosu na protivnika i to ne samo iz sinoćnjeg susreta... već gol viška boda na jednom od preostala dva meča pa gdje to bude moguće ostvariti!!! Odjednom je i baraž (mada nedao bog) bio oprostiva varijanta !!!
Momci su opušteno izišli na teren, pozitivno nabrijani i demontirali sirote goste na pravdi Boga!!!

Sve se svelo na ono:

"Jedan gol, samo jedan jedini gol viška na bilo kojoj od dvije preostale tekme!!! Dajte ga da slavimo!!! Bilo gdje, kako god i kad god... Samo ga djeco uvaljajte pa Bog da nas sve vidi!!!"

I djeca ga dadoše... i to pet puta!!!
Sad na zadnjem meču može da igra i moja baba!!!
:super:
 
Poslednja izmena:
ma kakva bre Francuska, oni nisu zasluzili ni 3 mesto u grupi i prosli su grupu, kao i uvek, zahvaljujuci kompleksima reprezentacija koje su igrale protiv njih. pa Litvance su oba puta jedva dobili i pritom su mogli i da izgube, mi smo upravo zbog tog kompleksa i ''velicine protivnika'' odigrali 1:1 a moglo da bude 3:0 opusteno.... Mislim da ce ovo prvenstvo biti smrt za truli francusko-italijanski stil fudbala gde pojedinci resavaju utakmice i gde se iste dobijaju na komplekse protivnika i na prekide, pogotovo ako te dve reprezentacije upadnu u grupu sa nekim neevropskim ili sa holandijom i rusijom koji ce da im pokazu da je njihovo vreme proslo i da im nalepe 3-4 komada....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top