Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radomir Antić, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, koja je na pragu odlaska na Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi, dobio je ponudu od FSS da produži ugovor do 2014. godine, uz povećanje godišnjih prihoda koji danas iznose 300.000 evra. Prvi srpski trener zasad nije voljan da priča o novoj milionskoj ponudi, kao ni o eventualnom pozivu nemačkom golmanu Mihaelu Renzingu da brani za „orlove".

Čelnici FSS obavili su razgovor sa golmanom minhenskog Bajerna i pokušavali da ga privole da stane na gol Srbije. Nemac čija je majka poreklom iz ovih krajeva zasad nije dao konačan odgovor, a u srpskoj kući fudbala ne žele da pričaju na tu temu dok se to definitivno ne dogodi.
IZVOR

Nisam znao za Rensinga, nadam se da će doći, ovaj Stojković je teška tuga.
 
Radomir Antić, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, koja je na pragu odlaska na Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi, dobio je ponudu od FSS da produži ugovor do 2014. godine, uz povećanje godišnjih prihoda koji danas iznose 300.000 evra. Prvi srpski trener zasad nije voljan da priča o novoj milionskoj ponudi, kao ni o eventualnom pozivu nemačkom golmanu Mihaelu Renzingu da brani za „orlove".

Čelnici FSS obavili su razgovor sa golmanom minhenskog Bajerna i pokušavali da ga privole da stane na gol Srbije. Nemac čija je majka poreklom iz ovih krajeva zasad nije dao konačan odgovor, a u srpskoj kući fudbala ne žele da pričaju na tu temu dok se to definitivno ne dogodi.
IZVOR

Nisam znao za Rensinga, nadam se da će doći, ovaj Stojković je teška tuga.
 
IZVOR

Nisam znao za Rensinga, nadam se da će doći, ovaj Stojković je teška tuga.

Stojkovic je odlican golman, i Rensing nije bolji od njega...onaj kiks sto mu se desio, desava se svakom golmanu.

Mene vise brine sto Milijas jos uvek igra za reprezentaciju....mora da ima neke velike kriminalce iza sebe, cim i Antic mora da ga ubacuje u tim.

Da nije strasno, bilo bi tuzno.
 
Mislim da postoje male sanse da Rensing dodje, realno gledajuci ni on nije nesto posebno, reprezentacije se bas nesto ne otimaju oko njega, i u Bajernu je cesto zamena za Buta....razlika u godinama izmedju Rensinga i Stojkovica je zanemarujuca Stojkovic je 83', Rensing 84'.
 
Mene vise brine sto Milijas jos uvek igra za reprezentaciju....mora da ima neke velike kriminalce iza sebe, cim i Antic mora da ga ubacuje u tim.

Milijaš je Maradona lično i personalno za onog buzdovana Petrovića koji posle jedva jedne, i to loše, partije za Partizan dobi poziv u repku, a uz to i, koliko se sećam, poče utakmicu u prvih 11. Garant ga neko gura.

Što se tiče Stojkovića, složio bih se sa Crnim. Dobar je on, samo neuigran.
 
Rensing je jedan od najgorih Bajernovih golmana u istoriji, primio je vise petardi od Kralja i Koce Petarde zajedno
Stojkovicu bi bilo najbolje da se vrati u Srbiju i brani u Zvezdi, njemu samo fali kontinuitet

Apsolutno si u pravu, samo što bih još i dodao da Antara mora da i ovdje brani rejting principijelnog čovjeka!!! Ako je Pantelić ostao po strani zbog toga što nema stabilan profesionalni angažman, tj. što je donedavno "sjedio na tribinama", svakako da bi to trebalo da važi i za sve ostale u reprezentaciji!!! Mislim, ipak je riječ o stavu izrečenom od strane jednog Antića!!! Ovo napominjem čisto iz razloga što privremenim izostavljanjem iz repke Antić bi Stojkovića morao valjda da natjera da se konačno opredjeli šta mu je činiti i šta hoće od svoje buduće karijere!!! Ovo ovako stanje, više ne smije da se oteže u nedogled!!! Repka ne smije da bude žrtva nečije profesionalne nedoumice!!!
Dakle, idi rođače malo odmori, razmisli i odluči gdje ćeš sam sa sobom, pa se onda javi da sarađujemo!!! Napominjem, da ni u kojem slučaju ne sumnjam u extra kvalitete Stojkovića!!! Naprotiv!!! Međutim, svakako da ovo njegovo fudbalsko zevzečenje iliti izvoljevanje "gdje ću, šta ću", nikako ne treba da se odslikava kroz reprezentaciju!!!
 
Poslednja izmena:
Stvar je jasna, imamo samo nekoliko pravih igrača i to naravno nije dovoljno, jer su ostali kilometrima iza, igrajući u austrijanskim, ruskim, ukrajinskim i hrvatskim ligama.

Ruska i ukrajinska liga su po UEFA koeficijentu sesta i sedma liga Evrope.

Da smo igrali katastrofa, jesmo. Ali isto tako mislim da je Engleska uz Brazil i Spanjolsku najjaca ekipa na svijetu sada. I mislim da imamo vise nego pristojne sanse u barazu. Ne moze me nitko uvjerit da su Slovenija, Latvija, Irska jace od Hrvatske. A mozemo tuci i Svedsku, Bosnu, Grcku...
 
Da smo igrali katastrofa, jesmo. Ali isto tako mislim da je Engleska uz Brazil i Spanjolsku najjaca ekipa na svijetu sada. I mislim da imamo vise nego pristojne sanse u barazu. Ne moze me nitko uvjerit da su Slovenija, Latvija, Irska jace od Hrvatske. A mozemo tuci i Svedsku, Bosnu, Grcku...

Po kvalitetu imamo velike shanse da prodjemo cak i ako budemo igrali baraz. Ali mene ne brine kvalitet vec psiholoshki pad ekipe ako ne budemo prvi. Mada opet verujem u Antica da bi i tada podigao ekipu...
 

Pa kad Ukrajina golom Surkisa (;)) u 90. minuti dobije Engleze i popušimo svjetsko...pa se potom Liga raspadne, jer mi nemamo kvalitetu za ligu 4 a kamoli 16...pa nam prvotimci izgube pozicije u svojim ekipama (Križanac, Pranjić, Kranjčar i Rakitić su već tu, a bude i Čarli ak nastavi trčat unatraške ko protiv Chelsea)...i tako to...

Ma bit će sve u redu...valjda...:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top