Kutak za trudnice

Joj nikakoooo....
Jutros me probudi smedje krvarenje. I ostavise me u bolnici do sutra da vide sta ce biti.
Nemam ni bolove ni kontrakcije. Beba dobro.
Posto je 36+5 nece da indukuju porod.
Inace sam desetak dana otvorena 3cm.
 
...ja dva puta ulazila da vidim imam li kakvih vesti od nje, ali mi nije palo na pamet da pitam.....valjda se javi....

Evo mee
Jos uvijek smo 2u1.
Utorak na srijedu smo bili u bolnici. Citav dan mi radili ctg, beba zivahna, nije bilo kontrakcija pa su nas u srijedu pustili kuci.
Zadnja dva dana mi ispada lagalo sluzni cep ali i dalje nema bolova ni kontrakcija. Krvarenje u utorak bi posljedica otvaranja..inace je grlic otvoren neka 3.5cm.
Iscekujem...
 
Evo mee
Jos uvijek smo 2u1.
Utorak na srijedu smo bili u bolnici. Citav dan mi radili ctg, beba zivahna, nije bilo kontrakcija pa su nas u srijedu pustili kuci.
Zadnja dva dana mi ispada lagalo sluzni cep ali i dalje nema bolova ni kontrakcija. Krvarenje u utorak bi posljedica otvaranja..inace je grlic otvoren neka 3.5cm.
Iscekujem...

...probaj malo da leskaris da ne ubrzas porodjaj....svakako je svaki dan vazan u tom periodu....javljaj sta se desava...
 
Javljaj novine. Taj čep i kad ode ne mora ništa da znači.
Nego kako Sofija, je l svesna da dobija batu? :)

Pa pricamo joj stalno..ljubi stomak i prica mu, ali ne vjerujem da ista konta :)))


Afro, vec 15tak dana bas odmaram. Mama je sa nama dok mm ne stigne s posla.
Ali eto, ove ture je tako.
Sutra smo vec 37+2 pa smo bar u terminu a i beba je malo krupnija pa je ok sad vec ako bi krenulo
 
Pa pricamo joj stalno..ljubi stomak i prica mu, ali ne vjerujem da ista konta :)))


Afro, vec 15tak dana bas odmaram. Mama je sa nama dok mm ne stigne s posla.
Ali eto, ove ture je tako.
Sutra smo vec 37+2 pa smo bar u terminu a i beba je malo krupnija pa je ok sad vec ako bi krenulo

...u pa super onda si zbrinuta, kad je mama tu sve je lakse i ti rasterecenija...a i beka kad resi sve je pod kontrolom...onda srecno, uzivaj sad jos malo, posle
nema spavanja neko vreme :)
..mali su oni da shvate realno bilo sta, ali kad dodje beba odjednom "odrastu" i kao sve znaju, pilici mali :heart:
 
Stigao mamin djecak. Sergej ❤
Od proslog utorka krvavo sluzavi sekret i sinoc krenu laggani bolovi.
Jutros dodjem na pregled 5cm otvorena.
Daju mi epi i za sat i po sve gostvar.Nisu me ni sjekli.
Predobra stvar.
3250g i 52cm. Danas nam tacno 38+0.
Sve u svemu, prezadovoljna.
pusa od nas dvoje
 
Stigao mamin djecak. Sergej ❤
Od proslog utorka krvavo sluzavi sekret i sinoc krenu laggani bolovi.
Jutros dodjem na pregled 5cm otvorena.
Daju mi epi i za sat i po sve gostvar.Nisu me ni sjekli.
Predobra stvar.
3250g i 52cm. Danas nam tacno 38+0.
Sve u svemu, prezadovoljna.
pusa od nas dvoje

...jaoooo kakva divna vest od ranog jutra :heart: veliki decko :super:
...neka ti je ziv, i zdrav da sto pre odete svojoj kuci...i da se lepo "slazete"
 

Back
Top