Kupujem sve shto je superpovoljno !

Daj otkupi od mene ceo asortiman opreme za bebu - kolica 10.000 skoro nova , krevetac + dusek 4000 din , ogradicu za igru 5000 din , moze i za 50 evra. A da i bebi alarm 2000 din . Imam i kadicu sa nogicama , moze za 500 din.

Sve je u super stanju, ocuvano ili malo preslo. Sve ima uputstva jer smo mi prvi vlasnici.
Sta kazes?
:lol:

I misli brzo , bas am se namerila da prodam , ocu da kupim bracni krevet i okrecim stan , fali mi malko para .....
 
Da znas da si u pravu. Bacena para. U kolica nije htela, u auto sediste takodje , ogradica - e to je tek prica za sebe , jedino je krevetac koristila , a i njega je brzo izgustirala. Ako budem imala jos dece necu nista da kupujem.... Nek se snadju.... ;)
 
Mirka i Comi:
Da znas da si u pravu. Bacena para. U kolica nije htela, u auto sediste takodje , ogradica - e to je tek prica za sebe , jedino je krevetac koristila , a i njega je brzo izgustirala. Ako budem imala jos dece necu nista da kupujem.... Nek se snadju.... ;)
Mirka, zao mi je al nerazumem se u bebi opremu. Niti znam koliko to koshta niti znam kome bih prodao. Kad mi je trebalo to je zena jurila, kupovala, prodavala, poklanjala.......ja ti nemam blage veze s tim. U svakom slucaju je dobro shto si ponudila jer neko ce vec to ovde videti !
 
1. 6800 - 60e stara 6 meseci u odlicnom stanju (sluske, punjac)
2. Riva TNT2 32mb ram - 1000 din
3. Prodajem Athlon64 3200+ (Winchester)star godinu dana (nije clockovan), cena 70 eura.
4. Corsair 1GB CL3 DDR400 NOVO, cena 80 eura.
5. Napajanje Chieftech 360w, cena 20 eura
6. Citroen Xantia 1.6i 95-to zelena metalik, stranac, udarena prednja desna strana - 500e
To ti je to za pocetak pa ti vidi
aj pa ...

p.s. ili za vise informacija linama13@yahoo.com
 

Back
Top