Kultura shvaćena kao flert i poziv na dejt

Nisam od onih prefinjenih na note, sa francuskim manirima, više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna, iz normalne porodice

Sigurna sam da ste se svi nekada suočili sa situacijom gde je vaša prijatna energija, to što se nasmejani i fini shvaćena kao flert, a bezobrazluk kao "iskrenost"

Zašto?

Prirodno sam takva, a neki shvataju to kao da mi se sviđaju ili ne znam ja šta, ne prilaze mi momci svaki dan, ali opet ista priča, barem ja mislim da je to razlog ili mu se samo sviđam. To mi i ne bi toliko smetalo da je neki dečko koga ne viđam svaki dan, ali ne, to je kolega koji je stariji od mene oko 15 godina, to je na poslu na koji dolazim svaki dan i od koga živim, zašto neki ljudi shvataju kulturu kao flert i zašto imaju uopšte potrebu da muvaju mlađe koleginice
Znam o čemu pričaš ali imaju pravo da pomisle.
Ako se smeješ nekome, ako lepo razgovarate definitivno ti prija njegovo društvo , sad u kom kontekstu - prijateljskom ili nešto više to on ne zna , a ima pravo da sazna ako se ti njemu dopadaš.
Drugo je to kad kad neko tvrdoglavo pokušava i dalje iako je sve jasno.
 
Никад нисам капирао то неко улажење у неку спику на послу мимо истог. Шта те боли уво шта ми се приватно дешава, шта волим, да ти се нешто отварам мимо радног задатка? Дошао сам углавном преко к да вас гледам осам сати и немам намеру да идем даље од тога. Ако ми је до цупишке, неког пријатељства, друштва, чега год, то имам и приватно!
Sa kolegama na poslu provedeš pola života maltene. Pre ili kasnije spontano se krene u razgovor i na kraju možeš steći i prijatelje među njima, sve naravno ako želiš , koliko ti prija i pre svega koliko imaš vremena na raspolaganju.
Neko na poslu ima vremena za takve stvari, neko krstari netom , neko čak i šopinguje, a neko nema vremena ni da jede na pauzi jer pauze nema.
 
Sa kolegama na poslu provedeš pola života maltene. Pre ili kasnije spontano se krene u razgovor i na kraju možeš steći i prijatelje među njima, sve naravno ako želiš , koliko ti prija i pre svega koliko imaš vremena na raspolaganju.
Neko na poslu ima vremena za takve stvari, neko krstari netom , neko čak i šopinguje, a neko nema vremena ni da jede na pauzi jer pauze nema.
Имаш лепу сису. Колегијално, наравно.
 
Neki muškarci ako se ne lože na ženu ne vide svrhu da se zezaju s njom jer bilo kakav opušteniji, šaljiviji ljudski razgovor s ženom, ako ne vodi do seksa za njih nema svrhu. Onda oni obično misle da ako se i ti malo opuštenije zezaš to onda znači zeleno svetlo za muvanje. Sad, oni imaju pravo na to. A mogu i da ne budu ovakvi nego prosto pogreše. Opet, imaju pravo. Ali ti onda treba jasno da ih odbiješ i ćao. I na distancu s njima.
 

Back
Top