Kultura shvaćena kao flert i poziv na dejt

Nisam od onih prefinjenih na note, sa francuskim manirima, više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna, iz normalne porodice

Sigurna sam da ste se svi nekada suočili sa situacijom gde je vaša prijatna energija, to što se nasmejani i fini shvaćena kao flert, a bezobrazluk kao "iskrenost"

Zašto?

Prirodno sam takva, a neki shvataju to kao da mi se sviđaju ili ne znam ja šta, ne prilaze mi momci svaki dan, ali opet ista priča, barem ja mislim da je to razlog ili mu se samo sviđam. To mi i ne bi toliko smetalo da je neki dečko koga ne viđam svaki dan, ali ne, to je kolega koji je stariji od mene oko 15 godina, to je na poslu na koji dolazim svaki dan i od koga živim, zašto neki ljudi shvataju kulturu kao flert i zašto imaju uopšte potrebu da muvaju mlađe koleginice
U IT, prijavis za seksualno uznemiravanje i momentalno pije otkaz....
 
Ne poznaješ je, verovatno si samo shvatio na taj način, ima nas raznih, svako na svoj način komunicira i daje do znanja kad mu nešto prija ili ne
Добро сам прочитао шта је написала и искључиво из тога схватио. Баш ме занима како и на који начин си ти то схватила?
 
Добро сам прочитао шта је написала и искључиво из тога схватио. Баш ме занима како и на који начин си ти то схватила?
Devojka možda ima neke svoje kriterijume ili joj se prosto nisu svideli ti momci.... Bilo kako bilo, ne mora da znači da ih je odbijala samo zato što voli da je svi zovu, a ona da odbije
 
Ne mislis da je malo preterano nekom upropastiti zivot samo zato sto je isto tako na ljubaznost odgovorio ljubaznoscu
Vecina programera su zagoreli likovi. Ako im se pojavi zensko, ko da je usao beli covek. Taj bi prodao majkrosoft za malo ******. Zato su i takvi s politikom. Mendzajne. Moljakaju zene da se bave aj tijem. A ove na njih gledaju kao trolove koji im idu niz dlaku. :eek: :D
S druge strane, ima ih koji su provalili jadac. Poput Cukenberga, koji je zaradio meleone na zenskoj narcisoidnosti i napaljenosti ocajnih na fejzbuku.
 
Vecina programera su zagoreli likovi. Ako im se pojavi zensko, ko da je usao beli covek. Taj bi prodao majkrosoft za malo ******. Zato su i takvi s politikom. Mendzajne. Moljakaju zene da se bave aj tijem. A ove na njih gledaju kao trolove koji im idu niz dlaku. :eek: :D
S druge strane, ima ih koji su provalili jadac. Poput Cukenberga, koji je zaradio meleone na zenskoj narcisoidnosti i napaljenosti ocajnih na fejzbuku.
Kapiram brate ima silovatelja i zagorelih ali da neki normalan bezazlen prilaz prijave kao uznemiravanje,msm zilion sam odbio riba koje mi se naguze ali tesko da bi priznale da su uopste dale signale
 
Kapiram brate ima silovatelja i zagorelih ali da neki normalan bezazlen prilaz prijave kao uznemiravanje,msm zilion sam odbio riba koje mi se naguze ali tesko da bi priznale da su uopste dale signale
90 posto zena daje pomesane signale. To je zabelezeno i u literaturi.
Problem je sto na poslu pokusavas da napravis red i pragmatican pristup kroz drustvo koje seks zasniva na suprotnom : moze biti, ne moraza it se i salim, peckam malo. IT je jednostavno industrija vexinom dominirana muskarcima a puno para obrce. I onda politika pokusava da ubaci zene u to. Sto je mac s dve ostrice. Koliko zena znas da ih je u mladosti interesovao kompujter i da voli da cacka oko maticne ploce? Da nabudzi makinu hehe
 
90 posto zena daje pomesane signale. To je zabelezeno i u literaturi.
Problem je sto na poslu pokusavas da napravis red i pragmatican pristup kroz drustvo koje seks zasniva na suprotnom : moze biti, ne moraza it se i salim, peckam malo. IT je jednostavno industrija vexinom dominirana muskarcima a puno para obrce. I onda politika pokusava da ubaci zene u to. Sto je mac s dve ostrice. Koliko zena znas da ih je u mladosti interesovao kompujter i da voli da cacka oko maticne ploce? Da nabudzi makinu hehe
Ne znam sta je normalnije nego da se zblizis s nekim s kim si 8h na poslu,pusti zene nema to minut mozga kad su emocije u pitanju zato i biraju pogresne
 
Ne znam sta je normalnije nego da se zblizis s nekim s kim si 8h na poslu,pusti zene nema to minut mozga kad su emocije u pitanju zato i biraju pogresne
Pa jbga, danas ti je takva politika. I kod nas je sve vise. Hoce da ti uzme poziciju na poslu ili da zastiti nedostatak produktivnosti? Lako. Bude malo sarmantna, pristupacna, ovaj se primi i cap, miskondukt.
S druge strane, imas i bilmeza koji zaposljavaju zene jer posao smatraju kao baru za yebarnik. I onda nasrcu kao autoritet i samim time indirektno postavljaju pretnju otkaza ukoliko nije dobra. Gde je zlatna sredina? Komoleksno pitanje. Od etike na poslu, oblacenja, komunikacije, opsteg mentaliteta i td..
 
Pa jbga, danas ti je takva politika. I kod nas je sve vise. Hoce da ti uzme poziciju na poslu ili da zastiti nedostatak produktivnosti? Lako. Bude malo sarmantna, pristupacna, ovaj se primi i cap, miskondukt.
S druge strane, imas i bilmeza koji zaposljavaju zene jer posao smatraju kao baru za yebarnik. I onda nasrcu kao autoritet i samim time indirektno postavljaju pretnju otkaza ukoliko nije dobra. Gde je zlatna sredina? Komoleksno pitanje. Od etike na poslu, oblacenja, komunikacije, opsteg mentaliteta i td..
Pf lozila i mene jedna ono samo sisu da mi ubaci usta i odjednom ima decka xaxa,samo nek cackaju mecku dodje maca
 
Tu dosta nayebe njih koji nisu toliko vesti u komunikaciji sa zenama. Ovi vesti prodju iako tu mozes da izvuces s pravnog aspekta elemente seksualne ucene, koriscenje autoriteta i td. Pre ce nayebati neko ko je procitao pogresno signal, a mozda i nije, vec ga je ona zavodila - poluflert, polugovor tela i td, ne zbog seksa, vec je on element u kompaniji koji ima nizi status - socijalni, ne nuzno kroz polozaj, koji moze da joj pomogne: odradi joj posao, pomogne oko socijaizacije, ljubazan prema njoj, kuva joj kafu kako bi pruzio primer ostalima i to sve njoj gradi polozaj u kolektivu. E onda kad ovome dodje momenat da to prebaci na sledeci nivo, onda bude belaj. Kako si samo mogao, ja sam to sve shvatala kao drugarski odnos, bla bla i ovaj nadrlja. S druge strane, yebe onaj podli hehehe.
Nema toskicnijeg odnosa u kolektivu od ovog. To je ono gde odnosi pucaju na nivo: svako za sebe. To se onda prebacuje i na produktivnost i neravnomeran raspored rada. Ne zna s ko sta kome i zasto.
 

Back
Top