Quantcast

KULINARSKO ĆOŠE

neella

Primećen član
Poruka
740
jaooo,i meni mnogo fali nasa Unci ali neka ona samo radi kada pravi onakve lepote...Nego drage moje da ja vas pitam za neki predlog,kako da ukrasim tortu. U pitanju je mala matura narucile mi nastavnice iz nase skole za osmake jako mi je bitno da bude lepa (U SKLADU SA MOJIM MOGUCNOSTIMA) zato drage moje svaki predlog bi mi dobrodosao ili slika molim vas....

Jaca023

Elita
Poruka
15.519
Obicno se radi u obliku knjige ili dnevnika, ali ne mora.
Evo ti jedan lep tekst ako radis knjigu

Nije rano da saznamo sami,
sta je ono lepo
sto nas mami.
Sto nas tajno ceka pored ceste,
u zasedi iza petnaeste.

Pozdrav svima, samo da vam mahnem pa odoh dalje svojim poslom...ljubac

daca_011

Iskusan
Poruka
5.225
Bravo minice i meni je svez taj osecaj,ovih dana krecemo u potragu za majstorom za kuhinju,za ugaonim garniturama krevetima,stikerima,tapetama,stocicima....i ja bih sve i ne znam sta bih i takav mi je haos u glavi,samo da mi je vremena vise bih uzivala...sve cestitke od srca

.Ljuba.

Zainteresovan član
Poruka
354
Nije me dugo bilo, nisam lencarila posla preko glave skolarcima se blizi raspust pa jurnjava na sve strane,prijemni spremanje za maturu slikice stavljam sutra...
Drago mi je da ima lepih vesti,Minice cestitam na lepom ponovu,da svijete svoje porodicno gnezdo puno ljubavi i topline!!!!!!!!

cilence

Aktivan član
Poruka
1.374
Zdravo drugari!
Nema me bas najredovnije ovih dana ali sa razlogom! U ponedeljak smo uzeli kljuceve od NASEG stana posle 10 godina podstanarskog zivota! :D
Ahhhh kako nam je samo lep stan, ma divan i okacicu slike gde zelim i obojicu zidove kako zelim, ma sve .. :klap:[/QU.

Minice tacno znam kako se osecas ogromna je sreca kad iz podstanarskog stana odes u SVOJ stan nema niceg lepseg.samo sto se ja jos mucim sa majstorima da sve moje zelje ispostuju kao sto su obecali ali izguracu ja i to zelim ti lep zivot u novom stancicu:cmok:

Teta Ira

Domaćin
Poruka
4.376
Evo me posle duzeg vremena. Imam velikih problema sa internetom i mojim laptopom. Nesto nece da radi. Samo zabusava. Danas sam uspela da dobijem vezu.
Minice moje najiskrenije cestitke. Secam se kada smo dobili svoj stan prvo sam bukvalno poljubila patos i odmah se uselila iako jos nije bio stigao ni namestaj niti bilo sta. Donela sam dusek i vise nisam htela da izlazim. To je velika sreca.
Pozdravljam vas sve i zelim vam lep i suncan dan.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.