Quantcast

KULINARSKO ĆOŠE

Poruka
22.980
Ko god broji dane od prestanka , sigurno će ponovo propušiti . Ja sam trenutno nepušač ( oko 10 godina ), po opredeljenju pušač . Ostavila sam sebi mogućnost da ponovo postanem , ali kasnije kad budem matorija ....:lol:

Ja sam u ovome verovatno jedinstven slučaj. Svim silama sam se trudila i žarko želela da postanem strastveni pušač. Ti pokušaji su trajali sigurno 15 godina, ali pošto mi to nikako nije polazilo za rukom, teška srca sam odustala. :) Znači, i pored ogromne želje da uživam uz kafu i obaveznu cigaretu, nikako nisam uspevala da mi to postane navika i užitak. Nikada nisam uspela da postanem nikotinski zavisnik, jer sam mogla da pušim mesec dana, a onda sledeća tri meseca da ni ne pomislim na cigarete. Loš sam đak, priznajem, i pre sedam, osam godina sam definitivno odustala.

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
Zd ti si genije :zcepanje:
Ja sam probala, nije da nisam, u onim famoznim sredjoskolskim danima kad nam je to najzanimljivije, i kad se pravimo da smo odrasli, medjutim nije mi se nikako dopadalo i nisam nikada ni postala pusac...mada teski sam zaisnik od pepsija :) i to je moj najveci i mozda jedini porok, uh kako mi je u trudnoci bilo tesko, samo casa na dan, i sada pazim zbog mleka, al dam si nekad oduska.....posle pice ili pljeske....mmmmmmm

Natali74

Zainteresovan član
Poruka
412
Kako si uspela, ja mislim da neću moći nikada prestati da pušim.Zavidim ti.Koliko dugo?
Nazalost,prestanak pusenja nije bila moja zelja,vec moranje......a koristila sam Tabex,tabletice koje rade Ivancic i sinovi,i apsolutno svakom bi ih preporucila,E sad da li one stvarno pomazu ili je to samo psiholoska podrska bitno je da sam ja posle dvadeset godina,intezivnog i bez i jednog dana bez cigarete(obe trudnoce:rumenko:,prehlade i sl)prestala.

o vlada

Primećen član
Poruka
616
Ja na zalost znam za taj lek, kao i mnoge dr. Prvo dete se napilo svakakvih lekova i dusa me boli zbog toga. Prosle nedelje sam je vodila kod homeopate, da probamo i to da je spasim lekova. Nego da Vas pitam nesto. U poslednje vreme dosta pratim jednu str. na fb. u pitanju je zena koja propagira reiki stil zivota, da to tako nazovem. I prosto nisam pametna sta da mislim, jer ispade da ovo kako mi zivimo, kako se hranimo i lecimo nista ne valja. Ima li neko neko misljenje o tome? A svaka cast svakome ko uspe da ostavi cigarete. Ja citav zivot vodim borbu sa pusacima, i na kraju jedino da im se pridruzim posto ne mogu da ih pobedim, a mozda i skinem koje kilo.

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
O vlada, sta da ti kazem, svako za sebe misli da najbolje radi i najbolje zna, ima nas raznih, vegeterijanci, fruterijanci, dal zive duze ne znam, dal su zdraviji bez mesa....mozda.....eto moja sestra kad se porodila sa njom bila devojka vegeterijanac, nije unosila dovoljno proteina kroz meso i sta ja znam jos sta vec i ugrozila je plod, mislim primera ima puno i za i protiv i dok god neko ne ugrozava druge sa svojim stilom zivota neka zivi kako voli...
eto i u posta su trudnice i dojlje oslobodjene, i mogu da se priceste.....
mozda sam promasila odgovor, al eto.....

mnikolic4

Zainteresovan član
Poruka
339
Nazalost,prestanak pusenja nije bila moja zelja,vec moranje......a koristila sam Tabex,tabletice koje rade Ivancic i sinovi,i apsolutno svakom bi ih preporucila,E sad da li one stvarno pomazu ili je to samo psiholoska podrska bitno je da sam ja posle dvadeset godina,intezivnog i bez i jednog dana bez cigarete(obe trudnoce:rumenko:,prehlade i sl)prestala.
Želim ti da izdržiš, ali neka ti je za utehu i to sam pila(između ostalog) i ponovo propušila.

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Nikako da počnem, dok malo po forumu pročačkam, dok po FB, dok sam sasvatila raspored pečenja kora za vikend (znaš kako ja to sa digitronom...) užas jedan, sve neke sitnice koje kao moraju da se urade, a glavnica čeka

fondantorte

Primećen član
Poruka
857
dobro vece :D, preziveh ja svadbu, i koliko sam se plasila za zglobove toliko mi je nastradao zeludac... evo tek sad dolazim sebi, sta cu kad sam se odvikla opustenog zivota uz alkohohol i muziku i dobro drustvo (neki meni dragi ljudi zive u inostranstvu pa nostalgija je cudo, kao i nas susret) :mrgreen:
sto se lesnika tice ja ga placala 600din sirov i bas planiram da zovem ovih dana da vidim da li ima jos .... pa ako bude bilo javljam ionako je isporuka samo za deset kg... :cmok2:

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Vidi ovo, treci dan za redom ja prva na ćošetu, pa ženske GDJE STE :hej: :hej: evo ispade da i ja brojeim neke dane...
Ma mora biti da su toliko zaljubiška pa danas samo ispijaju vince kraj svoje ljubavi :zaljubljena: Doduše, danas je radni dan, sutra je praznik, pa će biti uživancija kad je produženi vikend.
Mafini dekorisani, upakovani, sada samo da dolaze po njih, čitav dan će biti frtutma kroz stan :whistling:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.