Kuhinja i testosteron

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.445
Ako kao muskarac krenes kuvati nesto i pocnes se lose osecati, o cemu se tu radi da li je to zato sto ne volite kuvati ili je to problem viska testosterona koji vam to ne dozvoljava? Jos pecenje i nekako, ali kuvanje nikako. I sve sto sam ikad skuvao to je bilo nejestivo.:confused:

Recimo moj prijatelj kaze da ga kuvanje opusta, a ja sam mislio da ce i mene opustiti, medjutim sto sam se vise opustao, sve vise mi je to islo na ******, tako da sam nedokuvan pasulj bacio, jer sam poludio od toga.

I spreman sam cak radje dobiti bolest beri beri, nego kuvati.

Zene sta bi rekle za muskarca koji kuva i jos pece kolace?
Recimo ja da sam zensko ne bi se nikako mogao navlaziti na takvog muskarca.
 
Ako kao muskarac krenes kuvati nesto i pocnes se lose osecati, o cemu se tu radi da li je to zato sto ne volite kuvati ili je to problem viska testosterona koji vam to ne dozvoljava? Jos pecenje i nekako, ali kuvanje nikako. I sve sto sam ikad skuvao to je bilo nejestivo.:confused:

Recimo moj prijatelj kaze da ga kuvanje opusta, a ja sam mislio da ce i mene opustiti, medjutim sto sam se vise opustao, sve vise mi je to islo na ******, tako da sam nedokuvan pasulj bacio, jer sam poludio od toga.

I spreman sam cak radje dobiti bolest beri beri, nego kuvati.

Zene sta bi rekle za muskarca koji kuva i jos pece kolace?
Recimo ja da sam zensko ne bi se nikako mogao navlaziti na takvog muskarca.

Glavno i osnovno : dok je muškarac u kuhinji i pokušava kuvati ( bilo što ), žena je tu da mu pomogne oko nabreklih jaja ( obavezno pušenje i povremeno guženje )
 
nego, pitam se da li forumašice se daju nasmrdeti belim lukom ako ih je muškarac prcao na kuhinjskom stolu ili radnom delu, a ****** im tom prilikom bila na čenu belog luka ( ženska ******, naravno ) i to neoljuštenog pre sexa, dok bi se na kraju sav taj svrš s obe strane umešao medj' izgnječeni beli luk i da li bi to zajedno pohasali, kao što bi ona pohasala jaja muškarca s ukusom belog luka, dok on drka za finalni svrš medj' luster ili do ikone na zidu ??
 
Ako kao muskarac krenes kuvati nesto i pocnes se lose osecati, o cemu se tu radi da li je to zato sto ne volite kuvati ili je to problem viska testosterona koji vam to ne dozvoljava? Jos pecenje i nekako, ali kuvanje nikako. I sve sto sam ikad skuvao to je bilo nejestivo.:confused:

Recimo moj prijatelj kaze da ga kuvanje opusta, a ja sam mislio da ce i mene opustiti, medjutim sto sam se vise opustao, sve vise mi je to islo na ******, tako da sam nedokuvan pasulj bacio, jer sam poludio od toga.

I spreman sam cak radje dobiti bolest beri beri, nego kuvati.

Zene sta bi rekle za muskarca koji kuva i jos pece kolace?
Recimo ja da sam zensko ne bi se nikako mogao navlaziti na takvog muskarca.

Poceo sam sa gulasem u kotlicu,zatim se nekako preslo i na riblju corbu,pa gle cuda,skuvah jednom i pasulj....
Kad se samo setim kako sam se ku.rcio kako nikad necu prilaziti kuhinji kad se ozenim...:roll:
 
Poceo sam sa gulasem u kotlicu,zatim se nekako preslo i na riblju corbu,pa gle cuda,skuvah jednom i pasulj....Kad se samo setim kako sam se ku.rcio kako nikad necu prilaziti kuhinji kad se ozenim...:roll:

jeste cudo :))) bezim od pasulja kao i od sarme :)))
a muskarac u kuhinji... ne znam. postalo je previshe moderno pa me sad i nerviraju ti sto kao nesto kuvaju, posebno na TV :)))))
 
palim se kad pere sudje....uske farmerke uska, majica kratkih rukava, nagnut nad sudoperom.....seva dobra guza i siroka ledja....i redovno se nabijem na njega od nazad i diram ga po organchitju.....a njemu ruke zauzete :D.....sehi mnogo....a moze i krompir da guli, no problem....
 

Back
Top