Kuce i mace zaražavaju svoje vlasnike?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Kućni ljubimci, uključujući pse i mačke, mogu prenositi različite bolesti na svoje vlasnike. Međutim, ovo ne znači da su svi kućni ljubimci opasni po zdravlje ljudi.
Ustvari, većina kućnih ljubimaca ne predstavlja nikakav rizik na zdravlje ljudi, a ,mnogi čak mogu imati pozitivan uticaj na zdravlje ljudi.

Više o tome..
 
Mene je moja maca zakačila zubom prilikom igranja
I čim me scapila osjetila sam da neće dobro biti iako nije tekla krv

Peti dan je bol bio nesnošljiv ,crvenilo otok i bol se proširila i zahvatila prste desne ruke

Tad odem kućnom koji je rek’o da normalno moram u bolnicu ali znajući mene
Upustio se na kompromis antibiotik i zacrtao je flomasterom krug oko žarišta ako predje krug onda hitno bolnica i svako jutro i uveče sam morala sliku slati

Tako ako vas ujede ne čekajte
 
Mace obično ne ujedaju, tj ukiliko nisu Sijamke, one i grebu i ujedaju bez mnogo povoda. Ukoliko mačka stvarno ujede nekoga (ne samo gricne, nego stvarno ujede, do krvi) onda postoji i opasnost da je besna - uglavnom se brane šapama, tj grebu.

Onda ne poznaješ moju :lol:

gledala sam tv a ona je legla na grudni mi kos i repom mahala ispred oči levo desno

Na tv bila zanimljiva emisija i sklonim je pored sebe pogledala me i samo čap za ruku , krv nije tekla ali sam osjetila da je jedan zub poput igle otišao dublje

Par dana posle stavim ruku ba radni sto i kontam kakav je ovo bol

I tako je to pocelo

43B67233-EED9-43A2-BFE5-BA6A2F87B936.jpeg

IMG_7850.jpeg
 
ja govorim o mojoj kuci..em je zdrava em te nikada nece ujesti..samo ce da ti se raduje i bude dosadna da je maziš

Ок, кажем ти да су ме мачке уједале у игри и никад ми ништа није било али знам да су неки морали антибиотике да пију јер им се загнојило. Антитетанус да не помињем.Животиње су то, не переш им зубе.
 
Ок, кажем ти да су ме мачке уједале у игри и никад ми ништа није било али знам да су неки морали антибиотике да пију јер им се загнојило. Животиње су то, не переш им зубе.

Ih sestro koliko je njih u bolnici noga nakvasala operacija drenovi i infuzije
 

Back
Top