Pitanje za vlasnike pasa

Sklanjate li kaku vašeg ljubimca ?

  • Da

    glasova: 6 85,7%
  • Ne

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.798
Da li pokupite kaku vašeg psa i uredno bacite u kantu ?

To zahteva da uvek nosite kesicu ili je čak grad u kome živite postavio sprave gde možete uzeti kesu za kaku


⬇️


IMG_7848.jpeg
 
Мачке затрпавају, нема њиховог измета нигде.
Mace normalno zakopavaju.
da u pesku ali u travi i betonu teško..maciji izumet se takodje može videti manje nego od pasa a ga ima
meni nije problem da pokupim.moj pas je mali pa je i kaka mala ali oni sto imaju velike pse boga mi.bude tu gomila prilicna :lol.
i ako ne pokupe to nije lepo a ni fer...mada moram da pohvalim da sve više vlasnika skupljaju za svojim psima..nekada je to bilo nezamislivo
 
Sere po svom dvorištu kako hoće.

Ali gotovo da ne primetiš.
Mada evo godinu kako nismo zajedno.
Jazavičarka, 4ta godina, sestra ju je uzela nakon gubitka oca, i ostavila kod mene a ja je predao kućepazitelju da ga ona čuva jer je ona gazdarica...

U šetnji nije nikad, mada je nisam mnogo.
Nema potrebe, ima nekoliko ari da trči ako joj se trči...
 
Ovo je uvedeno samo zbog pudličara koji izvode svoje pse ujutro na kratko da se iseru ispred zgrade na trotoar. Red je i da pokupe to i bace u đubre.

U moje vreme 90tih kada si imao psa, izvodio se u park ili u baštu a govna su bila prirodno đubrivo za biljke.

U životu mi se pas nije israo na trotoar.
 
Ovo je uvedeno samo zbog pudličara koji izvode svoje pse ujutro na kratko da se iseru ispred zgrade na trotoar. Red je i da pokupe to i bace u đubre.

U moje vreme 90tih kada si imao psa, izvodio se u park ili u baštu a govna su bila prirodno đubrivo za biljke.

U životu mi se pas nije israo na trotoar.

Kažu da to nije prirodno djubrivo već da prestavlja opasnost

A gde ima dosta krava kazne zu drakonske dakle do 1000 eura jer u kaki postoji opasne bakterije sto npr. Kod krava može izazvati pobacaj ovo važi za prirodu i kad vlasnici vode psa u visoku travu gde i krave pasu
 

Back
Top