Krvna grupa - javite se

Na zidovima prolaza gde si cuo ono za musko pusenje?
Drugo sto si navro za to...

To je bilo vise citiranje nekog od strane kolege... Bilo je i posprdno bar meni :
"Milan reče da najbolje puše muškarci" :mrgreen:

E sad taj sto je govorio za Milana je svalercina na glasu...sigurno nije gej. A milan, reko bi neki derpe ako je to vec rekao? Pa vidi taj milan ima zenu bas lepu zenu (i on je lep) a ima i svalerku nije tolko lepa u licu al je veoma zgodna. .. Sad jel to milan čuo od nekog?

E sad ti proceni jel im to bese sprdnja? Mene bas zabole...

Vidim tebi su gluposti citav svet ocito jer ne bi ih pamtio

c/p:
KRVNA GRUPA A- je najviše rasprostranjena u Centralnoj i Istočnoj Evropi. Skoro polovina populacije u Danskoj, Norveškoj, Austriji i Ukrajini ima ovu krvnu grupu.
U Srbiji 35% populacije je A pozitivno, a 6% A negativno.

KRVNA GRUPA B- je dosta retka u Evropi (oko 10%) a opet češće zastupljena u Aziji. Skoro 25% populacije u Kini ima ovu krvnu grupu. Takođe B krvna grupa je zastupljena u Indiji i drugim zemljama u Centralnoj Aziji.
U Srbiji 13% populacije je B pozitivno, a 2% B negativno.

KRVNA GRUPA O- je najzastupljenija širom planete. Posebno je zastupljena među Aboridžinima u Australiji, keltskim narodima, kao i onima koji žive u Zapadnoj Evropi i u Americi.
U Srbiji 33% populacije je O pozitivno, a 6% O negativno.

KRVNA GRUPA AB- je najređa krvna grupa i zastupljena je sa čak 10% u Japanu, Koreji i Kini dok je u drugim regionima dosta retko zastupljena.
U Srbiji 4% populacije je AB pozitivno, a 1% AB negativno.

Bice da je ovaj clanak pisao neko sa nultom krvnom grupom. 🙄

Inace krvna grupa 0 je i najstarija pa je stoga logicno i najzastupljenija i u Africi koja se smatra kolevkom ljudskog roda.

Inace sam B+. ;)

isto kao kad krenu da kenjaju po horoskopu
obićno te gluparija oko horoskopa pišu lavovi, strelci, jarčevi....
ti sa B krvi, gledaj polako izbaciš SVE žitarice, i ostaneš samo na heljdi, ako imaš pare

i jedeš krompir/ pasulj kao izvor UH, vi tj mi, uopšte ne možete da varite i jedete te žitarice
zapravo KESTEN bi bio SAVRŠEN IZVOR UH!
B je zamišljena da jede MESO, RIBU, MLEČNE MASTI I BELANČEVINE
i uopšte MAST u izobilju a Ugljenih hidrata dosta manje

nastala je na podrućju sa dosta masnih životinja i mleka a malo biljne hrane, SIBIR
i česta je medj arijevcima Indije i Irana, došla je kod nas sa Rusima, tj Rasima...

1699702933107.gif

isto kao kad krenu da kenjaju po horoskopu
obićno te gluparija oko horoskopa pišu lavovi, strelci, jarčevi....
ti sa B krvi, gledaj polako izbaciš SVE žitarice, i ostaneš samo na heljdi, ako imaš pare

i jedeš krompir/ pasulj kao izvor UH, vi tj mi, uopšte ne možete da varite i jedete te žitarice
zapravo KESTEN bi bio SAVRŠEN IZVOR UH!
B je zamišljena da jede MESO, RIBU, MLEČNE MASTI I BELANČEVINE
i uopšte MAST u izobilju a Ugljenih hidrata dosta manje

nastala je na podrućju sa dosta masnih životinja i mleka a malo biljne hrane, SIBIR
i česta je medj arijevcima Indije i Irana, došla je kod nas sa Rusima, tj Rasima...

Pogledajte prilog 1445185

Uh kod mene je bas suprotno, ne volim bas masnu hranu a recimo svinjsku mast organski ne mogu da podnesem, gadi mi se (kao recimo i cvarci, slanina, pihtije i slicno, ono fuj).
Volim zitarice i prijaju mi, takodje ishrana mi se uglavnom bazira na piletini, ribi, dosta povrca i voca, jajima, volim recimo i slatko i slatkise jako.
Sto se tice uglhenih hidrata, recimo hleba jedem bas jako malo, u pekare ne zalazim skoro uopste ali recimo volim paste i testenine, obozavam pizzu, tortilje i tako te stvari.

Tako da ne jedem bas masnu hranu nit mi nesto prija, uostalom pusti krvnu grupu, to se pre po gradji vidi, a ja sam onako atletske gradje, onako razvijenog i sireg torza ali vrlo uskih kukova, izrazito tankih clanaka i zglobova, dugackih i tankih nogu, dugackih ruku i tankih podlaktica, takodje i onako u licu veoma glatkog tena i izrazito mladolikog izgleda, ono gradjom kao da sam stvoren vise za neke toplije krajeve (iako jako volim zimu i sneg), tako da i po fizionomiji mi se odma vidi da mi bas ne prija jaka i masna hrana i da sam vise za neke nazovi posnije varijante.

Inace B krvna grupa mislim da je dosta uobicajna i za Bliski Istok, Mediteran kao i za zapadnu Afriku (posebno onaj deo oko "trbuha" Afrike i Gvinejskog zaliva) iako je i tamo kao uglavnom svuda u Africi nulta najcesca, nekako i logicno s obzirom da je najstarija a Afrika kolevka covecanstva.

Inace AB mislim da je najredja svuda, pogotovo AB-.

Back