Krstarenje Savom i Dunavom - jel isao neko?

ovi ostali me ne interesuju,ali Miroslava sam snimio jos dok su isli po gradovima ,prijavljivanje i sve to...
kad je rekao ono "Спрцо сам 28 година, живим са оцем, мајком, сестром разведеном... Има сина. Мали навија за Звезду ја за Партизан целу ми је кућу излепио постерима..."
+ kao...kenjaju mi da nisam nista uradio u zivotu,glasajte za mene,vi ste mi shansa da ih ODUVAM sve :lol: :lol: :lol:
 
Samo vikendom, polazak u 17h.. kod dvacetpetega maja..
a096.gif
 
Uf Dejan...divne plave oci...78 godiste..moja se kuma palila na njega godinama...
- Dejan iz TOB-a ?? Prelepi Dejan ... :D

Ja sam isla na krstarenje brodicem koji krece sa pristanista ispred "Jugoslavije", trajalo je sat vremena, vodic (mlad , interesantan lik) pricao je o svemu i svacemu i bas je bilo zanimljivo !!
 
I ja sam isla pre dve-tri nedelje. Nije lose, ali meni je pokvarilo utisak sto smo isli brodicem koji je prakticno zatvoren (sa prozorima je sve to, naravno) i sa neke dve "terasice" gde je moglo da stane po 3-4 osobe. E to zaista kvari zadovoljstvo. U principu nije nista narocito. Naravno, Kalemegdan izgleda veoma lepo sa reke.
Preporuka: ako idete, obratite paznju da to bude otvoreni brodic
Karta 350 din
 

Back
Top