Kriptovalute

Da ali ima nešto drugo, a to su svojstva prijatna za piti.

Znači ako bitkoin daje bilo kakvu drugu radost (bioskop, kafa), on bi bio vredan.

Međutim, kada otvoriš bitkoin, unutra je ništa.
Pa mene vise greje 34k dolara nego kafa a i prijatnije je nekako se ocinozare...

Po.tvojoj logici cigare imaju vrednkst ( duvan) iako je kancerogen, stetan za zdravlje, sto pusaci krace zive....
 
Pa mene vise greje 34k dolara nego kafa a i prijatnije je nekako se ocinozare...

Po.tvojoj logici cigare imaju vrednkst ( duvan) iako je kancerogen, stetan za zdravlje, sto pusaci krace zive....
Pa, oni očigledno crpe neku Radost iz pljuganja.

Tako da, pošto smo se složili da je BTC bezvredan, onda je jedini razlog što ga kupuju, je da bi preprodali.

Neko ih je naložio člankom, da ako kupe sad, da će posle biti više.

Ali sumnje su, da je naručilac tog članka zapravo taj vlasnik bitkoina koji želi da izađe.
 
Pa, oni očigledno crpe neku Radost iz pljuganja.

Tako da, pošto smo se složili da je BTC bezvredan, onda je jedini razlog što ga kupuju, je da bi preprodali.

Neko ih je naložio člankom, da ako kupe sad, da će posle biti više.

Ali sumnje su, da je naručilac tog članka zapravo taj vlasnik bitkoina koji želi da izađe.
To sto si se ti u svojoj glavi slozila da je bezvredan je super, ja to nigde nisam rekao..

Takvi clan I izlaze cesto...
 
To sto si se ti u svojoj glavi slozila da je bezvredan je super, ja to nigde nisam rekao..

Takvi clan I izlaze cesto...
Da, ti članci su izgleda da platnom spisku Whale-ova.

Oni unajmljuju nezaposlene novinare da pišu gluposti kako btc ide na milion.


Pa nisi naveo nijednu direktnu upotrebu bitkoina. Jer ne postoji.

Kad su lale koštale 500,000 evra komad, to jeste bio mehur ali lala nije totalno bezvredna, jer možeš je staviti na rever za ukras.

Znači lala može da padne sa 500,000 evra na 0.5 evra, a bitkoin pošto ne može ni na rever, pada na 0.0
 
Da, ti članci su izgleda da platnom spisku Whale-ova.

Oni unajmljuju nezaposlene novinare da pišu gluposti kako btc ide na milion.


Pa nisi naveo nijednu direktnu upotrebu bitkoina. Jer ne postoji.

Kad su lale koštale 500,000 evra komad, to jeste bio mehur ali lala nije totalno bezvredna, jer možeš je staviti na rever za ukras.

Znači lala može da padne sa 500,000 evra na 0.5 evra, a bitkoin pošto ne može ni na rever, pada na 0.0
nista ne umanjuje cinjenicu da sada vredi 36k, dal neko nesto pise ili sta pise ( odnosi se na tebe ) nije bitno krajnjem korisniku ( ne doslovno )....

Ne menja cinjenicu da neko ko je kupio po 6k pre godinu dana i sada prodao po 40k zaradio skoro 7x vise po jednom, dal ce taj koji je kupio po 40k zaraditi ostajemo da vidimo, moze da pukne ( kao sto si tvrdila da si oni koji su kupili po 20k ispali glupi pa pogle sada ) a moze da doceka i 300k i vise, jednostavno nemamo pojma.

Kako nema, reci mi da sada imas 100BTC sta bi radila sa njima, ignorisala jer su po tebi bezvredni, prodala ili cekala vecu cenu,
 
Bolje bežite sad, popiće vam baba Jaguarka krv na ovoj nizbrdici z:D z:D z:D

Da čujem prognozu, korekcija ili deja vu januar 2018. te

Ko ima BITCOIN treba prodati ili pretovoriti u neki drugi coin tipa AAVE jer ce BITcOiN pasti na ispod 20000USD. Tada treba natovariti jer ce BITCOIN da ide do 350.000 USD

Dakle

- sada prodati ili konveritrati u AAVE
- kada padne ispod 20000 USD natovariti maksimalno
- cekati da skoci na 350000USD komad

simple
 
Bitkoin se stabilizovao, da li to znači zatišje pred novi rast ili pad? Pre će biti da je u pitanju mešetarenje, neko se odlobodio većih količina

bitcoin.jpg
 

Prilozi

  • bitcoin.jpg
    bitcoin.jpg
    65,5 KB · Pregleda: 2
@krflsd ja se lično vodim 21 weekly MA linijom, koja je trenutno na 18.000$. Da pojasnim, logika je da u bull marketu 21w MA služi kao najbolji support, tako da bi mi najzdraviji razvoj događaja bio da BTC sačeka 21wMA liniju da ga sustigne, tako što će neko vreme "dremati" oko 30.000$, možda u rasponu 25-35k$.

Imam prvi buy order na 25k, drugi (worst case scenario) na 18k, bio bih srećan da se nijedan ne ispuni ali dok 21wMA ne dođe na 30k ne verujem u novi ATH.
 

Back
Top