Kraljevske porodice

Evo ti uvod sa jednog sajta:

Who really controls world events from behind-the-scene?

Years of extensive research and investigation have gone into this massively documented work. In this 624 page, large format book, Fritz Springmeier discloses mind-boggling facts and never before revealed truths about the top Illuminati dynasties.

You’ll learn of the secretive, Chinese Li family, which operates with impunity in the U.S.A. and around the world.

Along the way you’ll find out,
*
why President John F. Kennedy and actress Grace Kelly were killed
*
who created the United Nations
*
who controls the two major U.S. political parties
*
how the Rothschilds invented and control modern-day Israel
*
who secretly founded false religions such as the Jehovah’s Witnesses,

...and much, much more. A literal encyclopedia of rare, unbelievable information!

Discover the amazing role these bloodlines have played - and are now wielding - in human history, with family names such as:

Contents
*
The Astor Bloodline
*
The Bundy Bloodline
*
The Collins Bloodline
*
The DuPont Bloodline
*
The Freeman Bloodline
*
The Kennedy Bloodline
*
The Li Bloodline
*
The Onassis Bloodline
*
The Reynolds Bloodline
*
The Rockefeller Bloodline
*
The Rothschild Bloodline
*
The Russell Bloodline
*
The Van Duyn Bloodline
*
Merovingian (European Royal Families)
*
The Top 13 Families & The Mormon Leadership (Moriah & The Mormon Leadership)

Interconnected families:
*
Disney - Uno de Los Mayores Engaños de Todos los Tiempos
*
The Disney Bloodline
*
The Krupp Bloodline
*
The McDonald Bloodline

link ka knjizi:
http://ellhn.e-e-e.gr/books/assets/13_illuminati_bloodlines.pdf

Mada ako hoces pravo razumevanje zasto su klapci iz grupne duse Lucifer sa nama, moraces da zagazis u ezoteriju...
 
Mene zanima taj znak, npr. kako su astrolozi vec dosli do predpostavke da uopste ima 13 znakova,kako mu znaj ime itd...

pronadjen je u nekim spisama koje su pronasli arheolozi i koriscen je neko vreme a zatim je misteriozno nestao tj. prestao da se koristi, ja sam na to slucajno naisao ali posto me ne zanima preterano nisam dublje zalazio u materiju, znam samo da se yvao zmijonosa
imgres
 
u horoskop se uvodi 13 znak - zmijonosa.

LONDON - Ako spadate među one koji veruju u horoskop, onda sigurno znate da su Jarčevi praktični, Ribe maštovite, Vage su velike diplomate, Blizanci prilagodljivi, i tako dalje. Samo, postoji jedan problem. Izgleda da postoji opasnost da zapravo niste znak koji mislite da jeste, ako je verovati pojedinim astronomima.

Planetarijumsko udruženje u Minesoti tvrdi da današnji horoskopski znakovi danas maltene nemaju nikakve veze sa originalnim znakovima. Navodno - zbog gravitacije Meseca, Zemljina osa se pomerila i došlo je do, kako kažu, raskoraka u položaju zvezda.
To bi trebalo da znači da sada postoji 13, a ne 12 znakova, kao do sada. Novi znak se zove Zmijonoša i pokriva period od 29. novembra do 17. decembra. Ostali znakovi su pomereni za otprilike mesec dana unazad, što znači da Blizanci postaju Bikovi, Bikovi Ovnovi i tako dalje, dok je Škorpijama u novom sistemu ostalo samo 6 dana, od 23. do 29 novembra. Drugim rečima, ništa više nije kao što je bilo.

"O tome se priča već dosta dugo. Mi već znamo za promene u rotaciji oko zemljine ose, ali astrologija kojom se ja bavim, i koja se koristi na Zapadu, oslanja se na tropski zodijak, a to je fiksni sistem, koji se nikada ne menja. S druge strane manje poznata vedska astrologija koristi zvezdani zodijak, koji se menja i pomera sa rotacijom Zemlje", izjavio je za Bi-Bi-Si jedan od najpoznatijih britanskih astrologa Rasel Grant.

On je dodao da su navodne promene u horoskopu posledica starog sukoba između astronoma i astrologa.

"Tužan sam zbog toga što je ova priča odavno poznata, a neki astronomi, naročito u Minesoti, i dalje ne shvataju šta je tačno astrologija. Kada bi znali šta je astrologija i kada bi znali njene osnove - i to da astrologija koristi fiksni, tropski zodijak, onda im se ne bi dešavalo da tako naivno upadnu u zamku", dodao je on.

Novi horoskopski datumi, prema Planetarijumskom udruženju iz Minesote su: Jarac: 20.01 - 16.02, Vodolija: 16.02. - 11.03, Ribe: 11.03. - 18.04, Ovan: 18.04. - 13.05, Bik: 13.05. - 21.06, Blizanci: 21.06. - 20.07, Rak: 20.07. - 10.08, Lav: 10.08. - 16.09, Devica: 16.09. - 30.10, Vaga: 30.10. - 23.11, Škorpija: 23.11. - 29.11, Zmijonoša: 29.11. - 17.12. i Strelac: 17.12.- 20.01.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:315145-Zmijonosa-13-astroloski-znak

images
 

Back
Top