Kraljevske porodice

A kako ja da proverim da li sam ja iz neke vanzemaljske porodice?
Mislim, toliko optužujete pojedinje ljude, kompletne porodice, a da nemate nijedan konkretan dokaz, sem sumnji, jer su ti ljudi moćni?

Da posumnjate na mene, recimo, kako bi ste, na koji način potvrdili vaše sumnje?

Prvo bi bila potrebna dnk analiza, da bi se utvrdilo da li ti je krvna grupa rh negativna...
Sa ispunjenim prvim uslovom neophodno je da te posmatramo oko dve nedelje, tvoje navike, jednom recju ispitujemo da li imas predatorov um...
A onda ako primetimo nesto sumnjivo javljamo Kasiopejcima i cekamo dalja uputstva...
 
Ne,ove rase (pod uslovom da su im imena tacna i da postoje) su izmesane ali u principu svaka tu gleda svoju korist.
Ali npr. Sirius A imaju najnapredniju tehnologiju i najsvesniji su u univerzumu.Sa istom tehnologijom trguju ali prodaju tehnologiju koja se ne mopze upotrebiti protiv njih.
Oni su neki tip kontrolora sta se radi sa covekom i njegovom evolucijom.Kontrolisali su celokupnu egipatsku civilizaciju,trebalo bi da imaju baze u Izraelu i Rusiji.
Po dogovoru iz 1850. resili su da zapocnu tehnoloski napredak coveka pa su stvorili reinkarnaciju,coveka nama znanog kao Nikola Tesla.

Nordijci (Plejareni) poticu sa sazvezda Plejada, a zovu ih jos i Nordijci jer su plavokosi, visoki 1.8m zene i do 2m miskarci.Imaju plavu ili smedu kosu,cesto nose brade,imaju zelene ili plave oci (malo azijatski iskosene).Oni su samo jedna od 16 grupa koliko ih ima na Plejadama koje se sastoje od 7 zvezda i 15 planeta.Najbolje su sacuvali svoju liransku genetiku.Vrlo su duhovni,pomazu sirenju budistickog ucenja.Trebalo bi da imaju duhovne moci :teleportacija,transformacije materije i dr.Imaju baze na nekoliko mesta na svetu, najvece na Tibetu i Juznom polu.

Tau ceti je vrlo humana rasa.Jace su gradeni otprilike se visoki oko 1.7m.Posveceni su unistavanju Drakoa (reposa) i njihovih slugu Rigela i Zeta.Manipulisali su ljudima sa prostora Balkana pa do Sibira.Rusi i Srbi imaju njihovu genetiku.Imaju i mesani uticaj sa atlanima a to su Poljaci,Cesi,Slovaci.
50-tih godina imali su savez sa bivsim SSSR-om tako da je isti dobio naoruzanje koje je i sad najjace u svetu (setite se onog incidenta sa pocetka 80-tih gde us navodno Rusi tukli Kineze laserskim puskama).Pokusali su da odvoje Romanove iz 13 porodica (ali nisu uspeli)

MRZI ME SAD DA PISEM ALI NASTAVAK KASNIJE:per:

Ja se izvinjavam na sumnji, ali da li su ove informacije proverene?Posto si rekao na pocetku posta da li su im imena tacna i da postoje?
 
Prvo bi bila potrebna dnk analiza, da bi se utvrdilo da li ti je krvna grupa rh negativna...
Sa ispunjenim prvim uslovom neophodno je da te posmatramo oko dve nedelje, tvoje navike, jednom recju ispitujemo da li imas predatorov um...
A onda ako primetimo nesto sumnjivo javljamo Kasiopejcima i cekamo dalja uputstva...
ne razumem ovo rh negativni??
ja sam rh negativna... evo A-
i sta sada??
mislim...sta dalje???
 
vratila sam se iz jos jednog pohoda u Egipat, i mozda je utisak jaci zato jer je to zemlja treceg sveta, ali kada vidite one ljude tamo...pocnete stavrno da verujete u sve moguce teorije osim da to moze imati veze sa onim svetom tamo...
stvarno se zapita covek da li bi oni i tocak mogli da izmisle...
da ne bude zabune , znam ja da su se Arapi tamo naknadno doselili, ali narodi Afrike(tako izmesani)...ne zna se tu vise ko pije i ko placa....
sve je ocerupano, devastirano, prljavo...muzej je u tragicnom stanju...i prava je sreca da je glavnica od kamena i zlata...hocu reci jedino je materijal u pomoc svemu tome prelepom sto je tamo izlozeno...egipcani definitivno nisu...znam da su siromasni...ali...ono je da sednes i da zaplaces...prvi put mi je postalo jasno zasto su kolonisti sve odnosili odatle...
oni bi sve ono prodali na buvljoj pijaci...garant....
 
Informacija?

Svašta. Glupost.

Elem, ja sam ta krvna "bogova" i sa opisanim karakteristikama iste se poklapam u vrlo malom procentu.

Umesto "informacija", treba stavti "naklapanja"

Greska: Umesto "informacija" sam trebao da napisem "podataka"... Informacija je podatak koji za nekoga ima znacaj.
Ti si neki opasan izuzetak... Ono sto je napisano na toj temi ne mora biti tacno, ionako je tekst u uvodnom postu sa neta cini mi se... Znaci, nije apsolutno tacno za sve one koji su ta krvna grupa vec relativno tj. pojedinci sa tom krvnom grupom mogu a i ne moraju imati opisane osobine... Ni u sta ne treba verovati apsolutno...
 
PA o tome ti pričam.
Elem, pojam inormacija je apsulutna, nešto u šta se veruje.

Pojam pretpostavka je već nešto drugo, nešto što bi više "ležalo" tvojoj izjavi.

Apsolutnih istina nema, postoje samo istine u koje vecina veruje apsolutno... Sve je relativno...
Ako je podatak da vecina clanova kraljevskih porodica ima rh- krvnu grupu tacan onda je to vrlo zanimljivo... Negde sam procitao da su Nemanjici u krvnom srodstvu sa krvnom lozom engleskih vladara... Verovatno proizvod sklapanja diplomatskih brakova a mozda i nije... :eek:
 
Poslednja izmena:
1. Rothschild(Bauer or Bower)-Pindar
2. Bruce
3. Cavendish (Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Hapsburg
7. Krupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair (St.Clair)
12. Warburg (Del Banco)
13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Svaka od ovih 13 vladajucih familija ima svoju zonu uticaja na Zemlji i odredjenu ulogu koju treba da obavi na Zemlji. Ove odredjene funkcije ukljucuju globalne finansije, vojnu tehnologiju i razvoj, umnu kontrolu, religiju, i medije. Svaka od 13 vladajucih familija ima vece od 13 clanova takodje. Broj 13 za njih ima posebno znacenje. Oni znaju da postoji 12 tipova energije koji prolaze kroz 10 aspekata Bozjeg Uma. Ukupnost od 12 energija je jednako trinaestoj energiji. Ovo se smatra kao najmocnije znanje. Oni takodje znaju da u stvari postoji 13 znakova zodijaka, ne samo uobicajenih 12. Oni su sacuvali 13 znak koji je skriven vekovima, zato sto je to znak Zmaja. Oni cuvaju kvalitet i znacenje tog znaka jer je to put do Reptilskog uma.

Sledeci nivo je drugo komandujuca familija koja podrzava rad Pindara i ostalih familija. Dok su clanovi 13 glavnih porodica sposobni da menjaju telo, ostalih 300 podrzavajucih familija vecinom to nisu. Oni imaju visok nivo Reptilskog DNK. I poznati su kao Komitet od 300.
Ove familije imaju poznata imena kao Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbel, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Mongomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosvelt, Russel, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft, i Wilson. A tu su i mnogi drugi. Komitet 300, koristi dobro poznate institucije da postignu svoje ciljeve, ukljucujuci Savet za Inostrane Odnose, Rimski Klub, Mafia, CIA, Institut za Nacionalne Poslove, NSA, Mossad, Tajni Servis, Medjunarodni Monetarni Fond, Federalne Rezerve, Interpol, ovo su samo neke. Sve su ovo privatne organizacije, predstavljene kao drzavni organi, ali to je daleko od istine.

A Karadjordjevici...?:mrgreen:
 
Zar Romanovi nijesu likvidirani?
Ili su prešli u ilegalu?
GLasine da je carska porodica prezivela zatocenistvo u Jekaterinburgu pocele su da se sire Evropom veoma brzo posto je storija o njihovom smaknucu objavljena, no boljsevici su ih odbacivali drzeci se zvanicnog stava da su mrtvi.
Ove glasine ostale su glasine sve dok jedan pukovni (sto je u Poljskoj ekvivalent za generala) poljske obavestajne sluzbe nije pobegao u Sjedinjene drzave, 1961. godine. On je zapadne zemlje snabdevao podacima i imenima stotina sovjetskih spijuna koj su bili bezbedno skriveni u vlastima Zapada, pre nego sto je napustio Poljsku.

On je tvrdio da je carska porodica prezivela muke u Jekaterinburgu i da zivi negde u Evropi jos od 1918. tvrdio je da su odvedeni iz Rusije kamionom u neku od prijateljskih luka gde su mogli da zive u anonimnosti.
Prica Golonijevskog je delimicno potvrdjena jednim clankom koji se pojavio u novinama «Detroit free press» 1970. U njemu se kaze : «Dokumenti britanske vlade objavljenii nedavno u Londonu pokazuju da je predsednik Vudrou Vilson podrzao tajnu misiju u Rusiji 1917. godine, koja je mozda rezultirala spasavanjem cara Nikolaja i njegove porodice, sledece godine. Dokumenti tvrde... da je vlada SAD dala 75.000 $ na raspolaganje ser Vilijema Vajzermana, partneru njujorske bankarske kuce Kun,Leb&comp.
» U clanku se dalje kaze da su se boljsevicke vlasti saglasile da dozvole Caru da ode iz zemlje:»Postoje i dokazi da neobjavljeni deo teksta Brest-Litovskog mira, potpisanog 03.03.1918., sadrzi garanciju Lenjinovih vlasti da 'nikakvo zlo' nece biti ucinjeno Romanovima, kazu istrazivaci».

Golonijevski je, medjutim izneo jos jednu zapanjujucu pricu: tvrdio je da je on glavom Carevic, sin ruskog Cara Nikolaja. Americka vlada je ispitala ovu pokovnikovu tvrdnju. «brojna merenja lobanje, uporedjivanje crta lica, usiju, relativnog razmaka izmedju usta, nosa, obrva i cela, itd. poredjena su s fotografijama i slikama mladog carevica Alekseja. Sve u svemu, ispitivanja su se pokzala pre afirmativnim, nego ofrecnim.»
Jedna od stvari koja bi mogla da resi slucaj jeste i saznanje da je, prema pricama ljudi koji su bili bliski tadasnjem dvoru, Carevic bolovao od hemofilije.
Golonijevskog «je testirao dr Aleksander S. Viener, jedan od ljudi koji su otkrili RH-faktor u krvi, i otkrio je da pukovnik zaista boluje od bolesti krvi, ciji je osnovni faktor sporo zgrusavanje».
str.116:
I ostali testovi – otisaka prstiju, stopala, krvi, zuba i test rukopisa – idu u prilog tvrdnji da bi on mogao biti licnost za koju se izdaje.
Covek koji je testirao pukovnika bio je Herman Kimsi, sef Odseka za istrazivanje i analize Centralne obavestajne agencije (CIA) i «Mihael Golonijevski je stvarno Carevic Aleksej, to je cinjenica koju su licno potvrdili kimsi i njegov tim...»
Medjutim, pukovnik je imao teskoca na americkom Sudu da dokaze ono sto je tvrdio i malo ljudi iz Vlade, a mozda i niko, nije zeleo da ga slusa. Mogucno je da problem lezi u cinjenici da je Car ostavio milione dolara u americkim i evropskim bankama i da se to bogatstvo danas meri milijardama $. Pukovnik ocigledno nije prijatelj medjunarodnih bankara koji su primili ove depozite. (Zanimljivo je da je Herman Kimsi, sluzbenik CIA koji je potvrdio pukovnikove izjave, ubijen januara 1971, putem «pogresne transfuzije krvi».)
 
Poslednja izmena:

Back
Top