"Kraljevina Srbija"- buducnost ili ne?

Da li Srbija treba da bude kraljevina?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...
Краљевина да, али без брозића, свињара, енглеза, масона, ротаријанаца, малтезера, теутона, ламината, исл. кретена на челу.
Значи Српска Самодржавно Црквена Краљевина, са Краљем кога извиче Српски Народ и онда Крунише СПЦ.

Остало сиктер у ...
 
Бирам...
...да те изнервирам.:guza:

Друже Рољо,

Ако те нема на списку, допиши своју опцију и не закерај са осталим керовима ове пропале републике.

Нема овде више скоро ништа осим пандемоније - све сте урушили.
 
Имамо династију, само сачекати достојног за краља. Краљ не би био украс него би морао учествовати у политичком животу.
Eво, шаљемо вам преко Титограда за Милочер краља Александра. Да не буде забуне: послаћемо Александра II Карађорђевића, достојног за краља: вуче корене из Монтенегрина и Албаније, дедови су вам већ били краљеви у краљевини Југославији, Милочер је изграђен југословенским парама, .... значи баш паше!
 
...
Краљевина да, али без брозића, свињара, енглеза, масона, ротаријанаца, малтезера, теутона, ламината, исл. кретена на челу.
Значи Српска Самодржавно Црквена Краљевина, са Краљем кога извиче Српски Народ и онда Крунише СПЦ.

Остало сиктер у ...
Čuj, narod da bira Kralja ! Bože me oprosti, veću glupost ovde nisam pročitao.
Izabrali bi nekog blentu sličnog ovom danas. Narod , kome je komunistički virus poremetio zdrav razum - da bira ???
" Raja je ka ostala marva,
dobre duše kad joj rebra puču "
Mota ceo dan kablove za 250 evrića mesečno i ćuti. A hoće da bira Kralja ?
Hoće demokratiju, a ne zna ni šta je to....
 
Čuj, narod da bira Kralja ! Bože me oprosti, veću glupost ovde nisam pročitao.
Izabrali bi nekog blentu sličnog ovom danas. Narod , kome je komunistički virus poremetio zdrav razum - da bira ???
" Raja je ka ostala marva,
dobre duše kad joj rebra puču "
Mota ceo dan kablove za 250 evrića mesečno i ćuti. A hoće da bira Kralja ?
Hoće demokratiju, a ne zna ni šta je to....
Нама је мозак прво помутио Западњачки вирус, па Масонски, па Југословенски, па тек онда Титовачки...

Али ако ће нам некад бити добро, мора онако као што је написано.

Таман посла да нам масони, титовци и енглези бирају Краља, то већ имамо...
 
“Према Платоновом учењу, човек није јединствено биће већ је „мешавина“ у знаку дуализма божанског и животињског елемента. Божански или „небески“ елемент присутан је у човеку посредством ума (изнад разума) и његове отворености за просијавања вечних и идеалних начела, односно вечних и идеалних формативних те информативних узора. Захваљујући тој отворености ума и уз помоћ светлости највиших истина – човек у себи сузбија навалу сила животињског елемента те их укроћује и правилно усмерава за личну и општу добробит. Затварањем ума и губитком „небеске“ светлости, човек постаје плен и жртва, медијум или слуга ослобођених стихија нискости. Тако настаје прво психичка а потом животна и коначно друштвена анархија, односно супротност ономе што је вазда најбоље: архија (првобитност).”


https://www.standard.rs/2019/12/17/obnova-monarhijskog-idealizma-i-nova-aristokratija/
 
Čuj, narod da bira Kralja ! Bože me oprosti, veću glupost ovde nisam pročitao.
Izabrali bi nekog blentu sličnog ovom danas. Narod , kome je komunistički virus poremetio zdrav razum - da bira ???
" Raja je ka ostala marva,
dobre duše kad joj rebra puču "
Mota ceo dan kablove za 250 evrića mesečno i ćuti. A hoće da bira Kralja ?
Hoće demokratiju, a ne zna ni šta je to....
Па сигурно да ниси јер си глупљи и од највећих изречених глупости на овој теми.
А умеш ли да објасниш како је на престо доведен краљ Петар I Карађорђевић? Па сигурно да не умеш. Онда - читај:
У ноћи између 28 и 29. маја 1903. официри завереници убили су краља Александра и краљицу Драгу. Војска је извела државни удар, и прогласила кнежевића Петра Карађорђевића за краља Србије, што је својим избором потврдила Народна Скупштина.
По теби, војска треба да изазове војни удар, убије Председника државе, Владе и Скупштине, посади некаквог Карађоређевића или Обреновића и да Скупштина Републике Србије (без Председника који је предходно убијен) све то верификује (потврди). Значи, краља је поставила војска.
Е сада, кога представља и чија је војска и Скупштина? По теби није народна!
Е мој тупчо, тупави!
 
По теби, војска треба да изазове војни удар, убије Председника државе, Владе и Скупштине,

Da, vojska moze i kad treba mora da ubije Kralja. Kralj je vojna pozicija, i kao takva je izlozena terorizmu i veleizdaji kao fenomenu, i da on belaj pravi i da njemu belj prave. Glava mu je na panju.
I uvjek kada je to slucaj, taj terorizam, kao i danas kad politicke bande vitlaju silom i kada teroristi hoce da upravljaju drzavom, vojska mora da ubije predsjednika i sve demokrate, i narod, sve koji koriste silu za politicke ciljeve.
 
Нама је мозак прво помутио Западњачки вирус, па Масонски, па Југословенски, па тек онда Титовачки...

Али ако ће нам некад бити добро, мора онако као што је написано.

Таман посла да нам масони, титовци и енглези бирају Краља, то већ имамо...

То је посао будућег Надвојводе који ће уз Кнеза, војску и војног сената решити проблем петљавине страних са домаћим службама.

Принцип тајности и безбедности: У српским ложама срби - у страним ложама странци
 
И у Корпоративизму и у Полиархији може да егзистира Монархија као део у мешовитом уставу и мешовиом облику владавине полиички садејствујући и са Републиком и Демократијом

Разлика између Корпоративизма и Полиархије јесте у традиционализму и просветитељству !
 
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=12&dd=30&nav_id=1636451

citam komentare i drago mi je da srbi pocinju da misle

recimo

Mislite o bahacenju Pasicevog sina i drugih na Krfu i kasnije, o ratnim profiterima i crvljivom brasnu za vojsku, neodgovarajucoj municiji saveznika (i svaku granatu preskupo placenoj), kralju Aleksandru koji je uzeo pozajmicu za zenidbu sa Marijom a potom postao vlasnik pola Srbije, itd itd. Dobro da mi postojimo jos uopste.
Cujte Srbi treba da bude srbski bukvar!
(Ipod, 30. decembar 2019 12:39)
# Link komentara
 
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=12&dd=30&nav_id=1636451

citam komentare i drago mi je da srbi pocinju da misle

recimo

Mislite o bahacenju Pasicevog sina i drugih na Krfu i kasnije, o ratnim profiterima i crvljivom brasnu za vojsku, neodgovarajucoj municiji saveznika (i svaku granatu preskupo placenoj), kralju Aleksandru koji je uzeo pozajmicu za zenidbu sa Marijom a potom postao vlasnik pola Srbije, itd itd. Dobro da mi postojimo jos uopste.
Cujte Srbi treba da bude srbski bukvar!
(Ipod, 30. decembar 2019 12:39)
# Link komentara

Не смеју да пишу о данашњем бахажену .. па прежвакавају корполите прошлога века
 
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=12&dd=30&nav_id=1636451

citam komentare i drago mi je da srbi pocinju da misle

recimo

Mislite o bahacenju Pasicevog sina i drugih na Krfu i kasnije, o ratnim profiterima i crvljivom brasnu za vojsku, neodgovarajucoj municiji saveznika (i svaku granatu preskupo placenoj), kralju Aleksandru koji je uzeo pozajmicu za zenidbu sa Marijom a potom postao vlasnik pola Srbije, itd itd. Dobro da mi postojimo jos uopste.
Cujte Srbi treba da bude srbski bukvar!
(Ipod, 30. decembar 2019 12:39)
# Link komentara

U92 i njihovi komentatori su bas bitni za Srbe i Srbiju. :lol:

To sto su crveni banditi uspostavili okupaciju '45 nije nista bolje nego da su Ustase presle Dunav iz Zemuna.
 

Charles danas nije spreman sa 70, zasto mislis da je Petar bio sa 20, u takvom vremenu i pod takvim uslovima.

Za razliku od crvenih bandita rekao je sledece...

У својим мемоарима под насловом Мој живот писаним много година после Другог светског рата, краљ Петар II Карађорђевић осврнуће се и на догађаје с јесени 1944. и признаће да је чинећи све то у ствари – погрешио. Да се није понео на прави начин према војсци која је носила његов амблем и била под командом Драже Михаиловића. „Имао сам осећање да сам изневерио своје најбоље пријатеље, а указао подршку једном покрету који је био у основи непријатељ монархије и демократских начела…“

Ovo danas nije '41 vec 21 vek, pa niko ne zagovara postavljanje tinejdzera na celo drzave u ratnom vihoru, ali zapravo imamo Seseljev, Dacicev i ostali crveni nakog u institucijama republike, nastavljaju gde su im ocevi i dedovi stali sa unistavanjem srpske drzave. Sa svakom novom generacijom drzava je sve manja i manja pod njihovim crvenim zulumom.

Komunisti su za srpsku drzavu gori od Turaka i Ustasa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top