КРАЈ ВЛАДЕ!

Napokon mi 'ZUTI" mozemo mirno da spavamo,znajuci da vise necemo imati posla sa Vojinom ekipom.
Draze mi je biti opozicija,nego vlast sa tim politickim stvorovima...
Idem sad da se napijem,sta bude bice:D
Samo,drz' se Borise!!!!
 
Романса, видим да делимо мишљење око ДСС, али не око ДС. Па добро, бар у нечему се слажемо, а то је да ДСС не треба да буде у власти.
 
Е Шоне, свака ти част, као стари корисник овог пдф морам да ти одам признање... сва си ова сра*а предвидео, али нису хтели глуваћи да те слушају, чак су те и бановали...хехехе... ма не мисле они ништа... сада су у паници.....:lol::lol::lol:
пада жута кула од карата...

pa smetao im toma kao predesdnik... debili.. sad ce da imaju radikalsku vladu pa nek razmisljaju gde im je bio mozak kad su zaokruzivali....:)
 

То Коштунице.........
ура, ура !

Шта је ту за УРА!? Ово је јако лоша вест, а Коштуница ми се данас дефинитивно згадио. Да је имао воље могао је у постојећем сазиву скупштине да обори владу и отера жута гоовна. Овако даје још минимум три месеца форе Динкићу да растура српску економију, Шутановцу војску, а Тадићу да потписује шта год му се ћефне. Да не говорим о његовом лицемерном наступу и демагогији. Пита га лепо новинар да ли ово значи да са ДС-ом нећете више у коалицију све док не промене политику о Косову и ЕУ, а он нешто врда уместо да гоовна и издајнике назове правим именом. А живи били, резултати избора биће довољно слични претходним да крајњи исход буде иста оваква влада и да се запечати пропаст Србије.
 
fireworks3.gif


...ode Kostunica u prevremenu pemziju :D

I to bi bio kraj Koštunice... Poslednji potez...

tako se i Cobex zaebo
sada vec daleke 2000 :D

oooooooo srece!
 
Hahaha,to za tvorove je smesno,ziva istina...
@no_problem-koliko god,vise od kostunice,ali Voja ce se pridrzati za Tomu,mogu da naprave vozic.
A Boris ce da se drzi za narod.
Njega je narod i izabrao.Nedavno,ako se secate...
 
Шта је ту за УРА!? Ово је јако лоша вест, а Коштуница ми се данас дефинитивно згадио. Да је имао воље могао је у постојећем сазиву скупштине да обори владу и отера жута гоовна. Овако даје још минимум три месеца форе Динкићу да растура српску економију, Шутановцу војску, а Тадићу да потписује шта год му се ћефне. Да не говорим о његовом лицемерном наступу и демагогији. Пита га лепо новинар да ли ово значи да са ДС-ом нећете више у коалицију све док не промене политику о Косову и ЕУ, а он нешто врда уместо да гоовна и издајнике назове правим именом. А живи били, резултати избора биће довољно слични претходним да крајњи исход буде иста оваква влада и да се запечати пропаст Србије.

Све је могуће.
Али,мислим да би они завршили своје каријере једном заувек са таквим исходом.И то пред новом,али правом револуцијом која би их згазила.
Па ко би више то могао да поднесе???
 
Е људи, ако сте се мало иживели са тим пропагандним фазонима, хајде сад озбиљно да се прича на тему пада Владе. Кад кажем озбиљно, мислим на конкретне и конструктивне предлоге. Не на хваљење како Коштуница нема једну корњачу него две. :)
 
Шта је ту за УРА!? Ово је јако лоша вест, а Коштуница ми се данас дефинитивно згадио. Да је имао воље могао је у постојећем сазиву скупштине да обори владу и отера жута гоовна. Овако даје још минимум три месеца форе Динкићу да растура српску економију, Шутановцу војску, а Тадићу да потписује шта год му се ћефне. Да не говорим о његовом лицемерном наступу и демагогији. Пита га лепо новинар да ли ово значи да са ДС-ом нећете више у коалицију све док не промене политику о Косову и ЕУ, а он нешто врда уместо да гоовна и издајнике назове правим именом. А живи били, резултати избора биће довољно слични претходним да крајњи исход буде иста оваква влада и да се запечати пропаст Србије.

pa bi onda bilo... mlohavi voli vlast :):):) bre nikad vam nish ne valja.... kad ima vlast... voli fotelju... kad raspusti bagru.... shto nije ostao da otera zuta go*na :) nije bre ovo komunizam vishe, sad je demokratija.... vreme promena i vizija :)
 

Back
Top