Kraj drame: Hrvatska ulazi; "veliki uspeh"

Poruka
11.702
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺
 
BFE03FC6-76B7-4CE1-A41B-7D0ED6E59072.jpeg
 
Zašto ne otvoriš temu na indexu?
Zato što misli da je nekoga u Srbiji briga za Hrvatsku. A za nas su oni davno završena priča.

Umesto da se brinu sa koliko "dobrovoljaca" za rat u Ukrajini je Hrvatska to platila (jer bilo je dosta protivnika), oni se raduju što su "bolji od Srba". Ludorija. :lol:

Ko se zadnji smeje - najslađe se smeje... ;)
 
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺
Boli me rac. Nisam htio ni Europsku uniju, ni euro ni schengen. Prodane cke koje se klanjaju zapadu. Pitam se sta nam je trebao izlazak iz juge i ulazak u EU. Zanimljivo je da smo usli u EU, a niko koga znam nije to htio ili je lagao pa ulazi u onu kategoriju cka u prvom djelu posta.
 
pa ni ranije nisu bile neke prepreke, slovencu das pasos i cao..natrpas u auto sta hoces, nema carine, poreza...dal ce se slovenci povuci, sumnjam..jedino je dobro sto evro uvode, mada je evro kreno vec od sept..na kucicama su medjedi, das im evro, oni onda zaplacu kako nemaju evro vec vrate u kunama, pa se onda sa njima prepires..sad vise nece biti toga, sto je po meni jedino to prednost..dam evre, vrati mi kusur u evrima..
 
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺
Zar je bilo drame? :mrgreen:
 

Back
Top