Kosovski specijalci džipovima okupirali sela, hapsili Srbe

Свакога дана смрдљиви лојавци Шиптари направе неко кривично дело ..... свакога данааааа.........

HRONIKA | 10.07.2018 16:50
Kosovski Albanci upali u kuršumlijsko selo i ukrali dva bika

Grupa kosovskih Albanaca upala je na imanje poljoprivrednog gazdinstva porodice Lučić u kuršumlijskom selu Trpeze i ukrala dva bika, izjavio je danas stanovnik tog sela Radoš Lučić.
On je agenciji Beta rekao da se incident dogodio juče oko 15 časova a da su posle kradje, Albanci otišli ka podujevskom selu Krtica.


"Na livadi u blizini porodične kuće nalazilo se desetak krava. Albanci su iz šume pratili moje kretanje i iskoristili su priliku kada sam ostavio stoku samu na livadi", kazao je Lučić dodavši da su kradljivci neopaženo ušli u selo.
Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do Radovan Jelić kazao je da meštani sela Trpeze strahuju zbog incidenta i smatraju da je njihova bezbednost ugrožena.

"Albanci sa Kosova su pre nekoliko godina upali u ovo mesto i iz vatrenog oružja ubili Dušana Mićunovića, dok je čuvao stoku. Tada su ukrali nekoliko krava i stado ovaca", rekao je Jelić.


On je naveo da je posle tog napada, u Trpezama bila stacionirana Žandarmerija koja je u medjuvremenu povučena iz sela.

"Od tada su upadi kosovskih Albanaca učestali. Poučeni iskustvom od ranije, imamo razlog da strahujemo. Mislim da je samo sreća da se Lučić nije našao u blizini, prilikom odvodjenja bikova. Mi smo ovde potpuno nezaštićeni i prepušteni sami sebi", rekao je Jelić.

Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do najavio je da će meštani od opštine Kuršumlija i nadležnih državnih organa zatražiti da se u selo Trpeze vrati Žandarmerija.
"Mora država što hitnije da reaguje, dok ne bude kasno. Albanci će sigurno nastaviti da upadaju i pljačkaju naša sela. Ovim incidentom su napravili prolaz , pa će doći sutra ili za neki dan. Oni nas prate i osmatraju i znaju gde se ko od nas nalazi", naveo je Jelić.
Meštanin Trpeza Radoš Bašović (56) rekao je da Albanci sa Kosova naoružani vrše upade po kuršumlijskim selima i šumama.

"Naoružani i sa stražama, seku šumu na našoj teritoriji. Jednom prilikom su sa oko 200 metara udaljenosti pucali na mene rafalnom paljbom, dok su sekli moju šumu. Oni nikad ne prelaze ovamo bez oružja", rekao je Bašović.

On je kazao da su meštani Trpeza u strahu posle jučerašnjeg incidenta.

"Strepimo i strahujemo da se ne ponovi slučaj od ranije. Strahujemo za naše porodice i našu stoku", kazao je Bašović.
Po rečima meštana, kosovski Albanci su pre desetak dana upali i u selo Merdare, u kome su iz štale porodice Milačić ukrali kravu.

Policija se još uvek nije oglasila povodom tih incidenata a po nezvaničnim informacijama, istraga je u toku.:dash::dash::dash:
 
Свакога дана смрдљиви лојавци Шиптари направе неко кривично дело ..... свакога данааааа.........

HRONIKA | 10.07.2018 16:50
Kosovski Albanci upali u kuršumlijsko selo i ukrali dva bika

Grupa kosovskih Albanaca upala je na imanje poljoprivrednog gazdinstva porodice Lučić u kuršumlijskom selu Trpeze i ukrala dva bika, izjavio je danas stanovnik tog sela Radoš Lučić.
On je agenciji Beta rekao da se incident dogodio juče oko 15 časova a da su posle kradje, Albanci otišli ka podujevskom selu Krtica.


"Na livadi u blizini porodične kuće nalazilo se desetak krava. Albanci su iz šume pratili moje kretanje i iskoristili su priliku kada sam ostavio stoku samu na livadi", kazao je Lučić dodavši da su kradljivci neopaženo ušli u selo.
Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do Radovan Jelić kazao je da meštani sela Trpeze strahuju zbog incidenta i smatraju da je njihova bezbednost ugrožena.

"Albanci sa Kosova su pre nekoliko godina upali u ovo mesto i iz vatrenog oružja ubili Dušana Mićunovića, dok je čuvao stoku. Tada su ukrali nekoliko krava i stado ovaca", rekao je Jelić.


On je naveo da je posle tog napada, u Trpezama bila stacionirana Žandarmerija koja je u medjuvremenu povučena iz sela.

"Od tada su upadi kosovskih Albanaca učestali. Poučeni iskustvom od ranije, imamo razlog da strahujemo. Mislim da je samo sreća da se Lučić nije našao u blizini, prilikom odvodjenja bikova. Mi smo ovde potpuno nezaštićeni i prepušteni sami sebi", rekao je Jelić.

Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do najavio je da će meštani od opštine Kuršumlija i nadležnih državnih organa zatražiti da se u selo Trpeze vrati Žandarmerija.
"Mora država što hitnije da reaguje, dok ne bude kasno. Albanci će sigurno nastaviti da upadaju i pljačkaju naša sela. Ovim incidentom su napravili prolaz , pa će doći sutra ili za neki dan. Oni nas prate i osmatraju i znaju gde se ko od nas nalazi", naveo je Jelić.
Meštanin Trpeza Radoš Bašović (56) rekao je da Albanci sa Kosova naoružani vrše upade po kuršumlijskim selima i šumama.

"Naoružani i sa stražama, seku šumu na našoj teritoriji. Jednom prilikom su sa oko 200 metara udaljenosti pucali na mene rafalnom paljbom, dok su sekli moju šumu. Oni nikad ne prelaze ovamo bez oružja", rekao je Bašović.

On je kazao da su meštani Trpeza u strahu posle jučerašnjeg incidenta.

"Strepimo i strahujemo da se ne ponovi slučaj od ranije. Strahujemo za naše porodice i našu stoku", kazao je Bašović.
Po rečima meštana, kosovski Albanci su pre desetak dana upali i u selo Merdare, u kome su iz štale porodice Milačić ukrali kravu.

Policija se još uvek nije oglasila povodom tih incidenata a po nezvaničnim informacijama, istraga je u toku.:dash::dash::dash:

Pa šta rade one silne žandarmerije,speicjalci qrci palci?Nisu šiptari krivi mi smo govna...
 
sto drugacije bilo dok su srbijom vladali djindjic zivkovic i tadic?

Sve zapadni spijun do spijuna i bezmudi izdajnik do izdajnika

Ja da sam vlast u Srbini Hadim Taci bi odavno mirisao ljubicice odozdo jer bih izdao naredjenje da se ovaj opasni terorista i srboubica likvidira tako sto bi raspisao nagradu od 50 miliona dolara za svakog ko ga isporuci drzavnim organima Srbije ili ubije

Tako rade ozbiljne drzave a jajare j smradovi pisu saopstenja dok siptarski narkoteroristi hapse prebijaju i sikaniraju saku preostalih Srba na Kosmetu

Kakva vlast takva i drzava

JAJARSKA

Ne, to tako ne rade ozbiljne države, nego smijuraija od države.
Ozbiljna država se pobrine da se za državnog neprijatelja nikada više ne čuje.
Krenuo po cigarete na kiosk i od tada mu se gubi svaki trag.
A ti bi se javno hvalio terorizmom. :roll:
 
ПРИЧАЈ У СВОЈЕ ИМЕ...:besan2: :aha2:

Ja ne čuvam administrativnu liniju...a ako su prošli sa sve dva bika...onda šta da ti rečem....govna smo ko država..džaba se nerviraš...predali smo sve ljude koji su branili državu,solobodili 2000 terora nakon 5 oktobra....kao ***** najgora...a ti stavi pink naočare i zamišljaj da je Srbija velesila....
 
Ne, to tako ne rade ozbiljne države, nego smijuraija od države.
Ozbiljna država se pobrine da se za državnog neprijatelja nikada više ne čuje.
Krenuo po cigarete na kiosk i od tada mu se gubi svaki trag.
A ti bi se javno hvalio terorizmom. :roll:

ozbiljna država deluje preventivno...ne čeka da se dogodi katastrofa...pa onda da pametuje
 
Ja ne čuvam administrativnu liniju...a ako su prošli sa sve dva bika...onda šta da ti rečem....govna smo ko država..džaba se nerviraš...predali smo sve ljude koji su branili državu,solobodili 2000 terora nakon 5 oktobra....kao ***** najgora...a ti stavi pink naočare i zamišljaj da je Srbija velesila....

Ако си поштен србин немој да причаш у " множини " и ..ИМЕНУЈ ТА ГОМНА или ДРЖАВНЕ ИНСТИТУЦИЈЕ КОЈЕ НЕ РАДЕ СВОЈ ПОСАО

- - - - - - - - - -

Народ Србије није крив што живи у ЗЕМЉИ ПОД ОКУПАЦИЈОМ и са КВИСЛИНЗИМА НА ВЛАСТИ...:think: :aha2:

У ЗЕМЉИ ПОД ОКУПАЦИЈОМ - НЕМА ДЕМОКРАТИЈЕ ...ако мислиш на " изборе и гласање "...:nono3:
 
Poslednja izmena:
Свакога дана смрдљиви лојавци Шиптари направе неко кривично дело ..... свакога данааааа.........

HRONIKA | 10.07.2018 16:50
Kosovski Albanci upali u kuršumlijsko selo i ukrali dva bika

Grupa kosovskih Albanaca upala je na imanje poljoprivrednog gazdinstva porodice Lučić u kuršumlijskom selu Trpeze i ukrala dva bika, izjavio je danas stanovnik tog sela Radoš Lučić.
On je agenciji Beta rekao da se incident dogodio juče oko 15 časova a da su posle kradje, Albanci otišli ka podujevskom selu Krtica.


"Na livadi u blizini porodične kuće nalazilo se desetak krava. Albanci su iz šume pratili moje kretanje i iskoristili su priliku kada sam ostavio stoku samu na livadi", kazao je Lučić dodavši da su kradljivci neopaženo ušli u selo.
Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do Radovan Jelić kazao je da meštani sela Trpeze strahuju zbog incidenta i smatraju da je njihova bezbednost ugrožena.

"Albanci sa Kosova su pre nekoliko godina upali u ovo mesto i iz vatrenog oružja ubili Dušana Mićunovića, dok je čuvao stoku. Tada su ukrali nekoliko krava i stado ovaca", rekao je Jelić.


On je naveo da je posle tog napada, u Trpezama bila stacionirana Žandarmerija koja je u medjuvremenu povučena iz sela.

"Od tada su upadi kosovskih Albanaca učestali. Poučeni iskustvom od ranije, imamo razlog da strahujemo. Mislim da je samo sreća da se Lučić nije našao u blizini, prilikom odvodjenja bikova. Mi smo ovde potpuno nezaštićeni i prepušteni sami sebi", rekao je Jelić.

Predsednik saveta Mesne zajednice Dobri Do najavio je da će meštani od opštine Kuršumlija i nadležnih državnih organa zatražiti da se u selo Trpeze vrati Žandarmerija.
"Mora država što hitnije da reaguje, dok ne bude kasno. Albanci će sigurno nastaviti da upadaju i pljačkaju naša sela. Ovim incidentom su napravili prolaz , pa će doći sutra ili za neki dan. Oni nas prate i osmatraju i znaju gde se ko od nas nalazi", naveo je Jelić.
Meštanin Trpeza Radoš Bašović (56) rekao je da Albanci sa Kosova naoružani vrše upade po kuršumlijskim selima i šumama.

"Naoružani i sa stražama, seku šumu na našoj teritoriji. Jednom prilikom su sa oko 200 metara udaljenosti pucali na mene rafalnom paljbom, dok su sekli moju šumu. Oni nikad ne prelaze ovamo bez oružja", rekao je Bašović.

On je kazao da su meštani Trpeza u strahu posle jučerašnjeg incidenta.

"Strepimo i strahujemo da se ne ponovi slučaj od ranije. Strahujemo za naše porodice i našu stoku", kazao je Bašović.
Po rečima meštana, kosovski Albanci su pre desetak dana upali i u selo Merdare, u kome su iz štale porodice Milačić ukrali kravu.

Policija se još uvek nije oglasila povodom tih incidenata a po nezvaničnim informacijama, istraga je u toku.:dash::dash::dash:

smrdljiva Vuciceva prodana policija igra karte i spava za pare u KZB-u dok Siptari upadaju i pljackaju

Ne smeju cak ni da pucaju na njih kamoli sta drugo

OBICNE JAJARE I SMRADOVI VODE OVU ZEMLJU

JA JA RE
 
https://www.blic.rs/vesti/politika/...o-licno-da-objasni-ani-brnabic-sta-se/nflqxkq

Izvor "Blica" iz srpske delegacije: Haradinaj želeo lično da objasni Ani Brnabić šta se danas dogodilo na KiM

sastanak sa predsednicom Vlade Anom Brnabić, čemu je srpska delegacija udovoljila posle nekoliko molbi kosovske delegacije, kaže za “Blic” izvor iz srpske delegacije.

- Posle prvog odbijenog zahteva došli su ponovo i zamolili da Haradinaj lično objasni Ani Brnabić šta se jutros dogodilo na Kosovu i Metohiji (hapšenje Srba, prim. nov.) - kaže izvor “Blica” iz srpske delegacije.

- - - - - - - - - -

smrdljiva Vuciceva prodana policija igra karte i spava za pare u KZB-u dok Siptari upadaju i pljackaju

Ne smeju cak ni da pucaju na njih kamoli sta drugo

OBICNE JAJARE I SMRADOVI VODE OVU ZEMLJU

JA JA RE

Pa Vucic onomad rece da od 2012 na Kosovu nije ubijen ni jedan Srbin

- - - - - - - - - -

smrdljiva Vuciceva prodana policija igra karte i spava za pare u KZB-u dok Siptari upadaju i pljackaju

Ne smeju cak ni da pucaju na njih kamoli sta drugo

OBICNE JAJARE I SMRADOVI VODE OVU ZEMLJU

JA JA RE

Pa Vucic onomad rece da od 2012 na Kosovu nije ubijen ni jedan Srbin
 
Ех...сад се много кајемо што смо оне кобне 2012. године заокружили Тому Николића и тиме Вучића довели на власт.


:eek:


Zar i ti , Altere ...?


- - - - - - - - - -

А ...КАКО СУ ПУШТЕНИ → ЗНАЧИ ...НАСТАВЉАЈУ ДИЈАЛОГ...:per:

:)

Do "kompromisa"... !!!
 

Back
Top