KOSOVO JE SRCE SRBIJE

Tebi tata moze da ostavi samo ono sto je njegovo , tesko da ti moze ostaviti u nasledje tudju zemlju i svetinje tudje , i tudje kuce , nemate nezavisnost jer mi necemo nikada potpisati !
Vi ste narko dileri i divlje pleme , zato nemam o cemu sa tobom da razgovaram .

slabo kapiras.valjda nedostatak inteligencije,zbog toga ti je valjda i recnik takav kakav je.rekao sa tata da ostavi"toljagu" ako ne znas sta sam hteo reci onda pitaj nekog pametnijeg od sebe.sto se tice zemlje,kuca i ostalog svako ima svoje ja na moje a ti na tvoje.
a sto se tice narko dilera bas sam pre dve noci gledao na jednoj vasoj televiziji kako vam je predsednik drzave svercovao cigarete i drugu robu preko svog rodjenog sina i mihalja kertesa pa ga sada trazite od majke rusije da vam ga izruce ali majka rusija vam pokazuje lakat.i nemoj drugog da optuzujes za ono sto si sam radio.sad ces poceti da nas optuzujes i za genocid nad drugim narodima.
 
slabo kapiras.valjda nedostatak inteligencije,zbog toga ti je valjda i recnik takav kakav je.rekao sa tata da ostavi"toljagu" ako ne znas sta sam hteo reci onda pitaj nekog pametnijeg od sebe.sto se tice zemlje,kuca i ostalog svako ima svoje ja na moje a ti na tvoje.
a sto se tice narko dilera bas sam pre dve noci gledao na jednoj vasoj televiziji kako vam je predsednik drzave svercovao cigarete i drugu robu preko svog rodjenog sina i mihalja kertesa pa ga sada trazite od majke rusije da vam ga izruce ali majka rusija vam pokazuje lakat.i nemoj drugog da optuzujes za ono sto si sam radio.sad ces poceti da nas optuzujes i za genocid nad drugim narodima.

Na svaku tvoju metaforu ide moja metafora ...
Ne znam u cijoj kuci si , saznace se , pravda je spora ali dostizna , svakako nisi na svojoj vec na mojoj zemlji !
A sto se tice nako dilera pa i u jednom od poslednjih filmova o Dzems Bondu ste vi siptari predstavljeni kao terortisti i sverceri oruzijem , drogom , oruzijem , ljudima ...
Pa o vama kao takvima postoje podaci i u INTERPOL - u !
A sto se tice zverstava, eno i Karla Del Ponte je napisala u svojoj knjizi da ste kidnapovane Srbe sa KiM odvodili u Albaniju i tamo im vadili organe , koje ste slali i prodavali na raznim sumljivim medicinskim klinikama sirom Evrope, a potom Srbe ubijali .
Cak postoji i podatak, i svedocenja da ste jednog poznatog pristinskog hirurga prisiljavali da to radi za vas , teroriste i bandu OVK , UCK !
Monstrume , ne obracaj mi se vise , jasno ?!
 
Na svaku tvoju metaforu ide moja metafora ...
Ne znam u cijoj kuci si , saznace se , pravda je spora ali dostizna , svakako nisi na svojoj vec na mojoj zemlji !
A sto se tice nako dilera pa i u jednom od poslednjih filmova o Dzems Bondu ste vi siptari predstavljeni kao terortisti i sverceri oruzijem , drogom , oruzijem , ljudima ...
Pa o vama kao takvima postoje podaci i u INTERPOL - u !
A sto se tice zverstava, eno i Karla Del Ponte je napisala u svojoj knjizi da ste kidnapovane Srbe sa KiM odvodili u Albaniju i tamo im vadili organe , koje ste slali i prodavali na raznim sumljivim medicinskim klinikama sirom Evrope, a potom Srbe ubijali .
Cak postoji i podatak, i svedocenja da ste jednog poznatog pristinskog hirurga prisiljavali da to radi za vas , teroriste i bandu OVK , UCK !
Monstrume , ne obracaj mi se vise , jasno ?!

ja sam u mojoj i samo mojoj kuci i nikad mi niko od moje brace nije ni ubijao ni ginuo po drugim drzavama ka neka tvoja braca.seti se samo slovenije,hrvatske,bosne i sad zadnje i dabogda bilo nazadnje na kosovu.pa vase svete zemlju su u celoj evropi bre samo sto na tim svetim zemljama ima svih samo najmanje srba.cija je ono teorija gde je jedan srbin tu je srbija.to mora da je neki MONSTRUM rekao a drugi monstrumi sprovodili.
o filmovima necu da razgovaram jer ako o njima sada budem razgovarao sa tobom sutra cu morati o crtacima.
samo ne zaboravi da sam ti ja kao svercera i narko dilera prozvao predsednika drzave i drzavni aparat ako mozes da shvatis tezinu te optuzbe koju je vasa drzava potvrdila.a sto se tice ubijanja srba o prodavanja njihovih organa sada prvi put to cujem.
mada ne bi bilo lose da pogledas one veb stranice koje sam postavio za masovnu grobnicu u Batajnici i hladnjacu u petrovom selu i pokusas da odgovoris posto vidim da niko ne odgovara,jer tu se radi o direktnom zlocinu drzave.vi i dalje negirate to ali ne mozete istu stvar vi gledati drugacije od celog sveta.
 
ja sam u mojoj i samo mojoj kuci i nikad mi niko od moje brace nije ni ubijao ni ginuo po drugim drzavama ka neka tvoja braca.seti se samo slovenije,hrvatske,bosne i sad zadnje i dabogda bilo nazadnje na kosovu.pa vase svete zemlju su u celoj evropi bre samo sto na tim svetim zemljama ima svih samo najmanje srba.cija je ono teorija gde je jedan srbin tu je srbija.to mora da je neki MONSTRUM rekao a drugi monstrumi sprovodili.
o filmovima necu da razgovaram jer ako o njima sada budem razgovarao sa tobom sutra cu morati o crtacima.
samo ne zaboravi da sam ti ja kao svercera i narko dilera prozvao predsednika drzave i drzavni aparat ako mozes da shvatis tezinu te optuzbe koju je vasa drzava potvrdila.a sto se tice ubijanja srba o prodavanja njihovih organa sada prvi put to cujem.
mada ne bi bilo lose da pogledas one veb stranice koje sam postavio za masovnu grobnicu u Batajnici i hladnjacu u petrovom selu i pokusas da odgovoris posto vidim da niko ne odgovara,jer tu se radi o direktnom zlocinu drzave.vi i dalje negirate to ali ne mozete istu stvar vi gledati drugacije od celog sveta.


vidis.....opet selektivna ''istina''
ti znas samo za nase zlocine:evil:
i to zato sto smo ti mi rekli za te hladnjace...i gledao si na nasoj TV
sta radi vasa TV?.... imate nekog ''nezavisnog'' reportera?:D
raspitaj se malo za te ''kasapnice'' na severu albanije....malo je slozena prica,ali ako ti je do istine,drugacije ces gledati 'tatu',posle toga.....

i nemoj da se pravis lud sa onim ''nisam ubijao nikoga''....:confused:
pitaj komsiju,mozda je on;)
znam da nisi ti lomio srpske grobove:roll:u prizrenu....ali komsija 'xheki' jeste:-x

niste vi neki finci ili danci...pa kao fini.......
znamo se....

bio je rat...slabiji ''jede kredu i sundjer'':D..normalno...
ali mrzim kad ljudi placu,...zale se...tuzakaju...zovu tatu da ih brani....
kod nas u kraju su takve zvali ''pi....''

primite muski poraz....to je to
mi respektujemo trenutno vaseg tatu(ruzan,ali veliki covek).....:| i sad trenutno slavite,ok...
ali nemoj da tata bude zauzet poslom:D..i ode...

..pa budemo sami:)
....jedan na jedan:D

znas sta ide... :)
kreda..sundjer...veliki lenjir..:lol::lol::lol
 
O alleshi ,
nije moj deda kriv sto su u zatvoru u Pristini uglavnom bili siptari , iredente .
U pravu si , krv nije voda , nisam ti ja kriva sto vam je kriminal u genima !
U cemu je problem , kako nikad vise necu videti Kosovo ?
Pa i sada na KiM idem bez pasosa :roll:
A sto se pisanja tice ... mogu da ti drzim lekcije o pisanju na tvom maternjem ...
Znas kako kazu : " Dva losa ubise Milosa " , vi ste losi , u ovoj prici jos losiji su sa vama .

Ne znam ja ko je Alleshi!
Ceo svet zna ko su kriminalci. Neces ti nikad vise videti Kosovo. Kriminalcima nema mesta na Kosovu. Kosovo ti nisi videla ima vec 9 godina, nemoj da lazes.
Sto se pisanja tice, ti ne znas ni srpski dobro da pises a kamo li albanski. Ti si srbijanka, a zna se da srbijanci umesto 7 koriste 4 padeza. Nemas ti nikakve veze sa Srbima.
 
ja i xheki smo vec postovali na ovu temu:)nisam uspela da mu objasnim nista,iz prostog razloga sto bezi kad god mu se postavi jasno pitanje na koje ne moze da da odgovor,dakle sateran u cosak cinjenicama ne daje odgovore na postove:) ali procitaj ovo xheki,i vi ostali.

http://www3.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31058&sectionId=63
Mnogo bre citas stripove. Citaj ovo i zapamti vec jednom.

Prvo, ilirsko je poreklo Albanaca u neposrednoj vezi sa istorijskim identitetom albanskog naroda i arheolozi su dokazali da "postoji neposredan kontinuitet u materijalnoj i duhovnoj kulturi izmedju Ilira i Albanaca, stavise i na osnovu arheoloskog materijala jednog niza srednjovekovnih nekropola na teritoriji sadasnje Albanije".

Drugo, arheoloski nalazi u istrazivanim nekropolama svedoce o ilirskoj tradiciji, koja se nastavlja i nakon nastanjivanja Slovena na Balkanu.

Trece, mnoga svetska filoloska imena dosla su do zakljucka da "albanski jezik ima neposredne veze sa jezikom ilira".
Cetvrto, velik broj jugoslovenskih t.j srpskih ilirologa istice da Albanci poticu od Ilira.

Peto, "Albanci su jedan od najstarijih naroda Evrope".
Sesto, Albanci su, kao potomci Ilira, autohtoni na podrucjima gde danas zive.

Sedmo, teritorija na kojoj je razvijen albanski jezik od jezika Ilira "u opstim crtama odgovara savremenoj albanskoj drzavi, ali se prostire i van njenih granica, na Jugoslaviju i na Grcku".

Osmo, "Kosmet nije srpski", i "Srbi su se nastanili na Kosovu prilikom prosirivanja srpske drzave u tom pravcu, pod Nemanjichima".

Deveto, na albanskoj etnickoj teritoriji, u cilju okupiranja u srednjem veku i u vreme Otomanske Imperije, nastanjene su slovenske, turske i romske manjine" i slovenska manjina je znatno povecana prinudnom kolonizacijom izmedju dva svetska rata, ali nikada nije uspela da premasi 10 odsto stanovnistva u celini".

Deseto, istorijski izvori govore da su Albanci autohtoni na ovim podrucjima i da su Srbi, u stvari, dosljaci
.


Procitaj ti ovo. Ovo je istina. Srbi su se vekovima trudili da nam falsifikuju istoriju ali nisu uspeli. "Veritas vincit" kako bi Latinci rekli. Pusti te lazne istoricare.

*Viktore, nadam se da se neces ljutiti sto sam ti kopirao post!
 
ja i xheki smo vec postovali na ovu temu:)nisam uspela da mu objasnim nista,iz prostog razloga sto bezi kad god mu se postavi jasno pitanje na koje ne moze da da odgovor,dakle sateran u cosak cinjenicama ne daje odgovore na postove:) ali procitaj ovo xheki,i vi ostali.

http://www3.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=31058&sectionId=63

Procitala sam ovo, ali jasno se vidi da je autor ovog teksta Srbin. Sve sto sam do sad citala o poreklu Albanaca (i ucila u skoli) je da su poreklom Iliri i to je tacno, a sto su dolaskom raznih civilizacija menjali religije ne vidim u cemu je problem. Covek je nuzno covek jer je rodjen, a slucajno je te i te religije...
 
It's hard to understand last sentence for me, because my English is horrible. You wrote about 1999 called here as "humanitarian bombing of Serbian terorrist army" by our west-shits-******* (sorry, English don't know synonym for our "řiťolezec") president Václav Havel, which never represent opinion of real Czechs, but of alcoholic pseudohumanitarian komunists friends near his political trough. Most of Czechs never accept bombing of Serbia, though only Serbian was in the media imagined as bad ones.
Who feels this through own heart, is on Serbian way, who is cosmopolitan pičnica ( ;) ), is on mainstream, unfortunatly :(
Dear Rike,regarding Serbs and US-NATO aggression against Serbia, and lately Unmik brutallity against Serbs in Kosovo you wrote...in order to respond to your message to the Serbian people, for such support of Sebia,to thank you and Czech people, I use English Language, howeverm messagge is the same, let the world know, that in favor of the Albanian terrorist and international warriors, (as you aware) by the US-NATO aggressor, with deplete uranium bombs, for 78 days Serbia was brutally bombarded.
As far as some comunist leaders is concern, including Vaclav Haval,,unfortunately" for the mighty $ they sold their own nations...
 
Dear Rike,regarding Serbs and US-NATO aggression against Serbia, and lately Unmik brutallity against Serbs in Kosovo you wrote...in order to respond to your message to the Serbian people, for such support of Sebia,to thank you and Czech people, I use English Language, howeverm messagge is the same, let the world know, that in favor of the Albanian terrorist and international warriors, (as you aware) by the US-NATO aggressor, with deplete uranium bombs, for 78 days Serbia was brutally bombarded.
As far as some comunist leaders is concern, including Vaclav Haval,,unfortunately" for the mighty $ they sold their own nations...
Vaclav Havel is not and was not our presindent, but he was silly clown who let comunist to shift their "red coats"... However we did not see through him. Now, he is hero for EU and U.S.A., but quisling for us. He and only he (with some own flukies) agreed with bombarding of Serbia, nation not! I fell ashamed for him!
 
Procitala sam ovo, ali jasno se vidi da je autor ovog teksta Srbin. Sve sto sam do sad citala o poreklu Albanaca (i ucila u skoli) je da su poreklom Iliri i to je tacno, a sto su dolaskom raznih civilizacija menjali religije ne vidim u cemu je problem. Covek je nuzno covek jer je rodjen, a slucajno je te i te religije...

A kako to jasno vidis da je autor ovog texta Srbin?Osim toga ne pravis razliku izmedju religije i porekla.Njima njihovu religiju niko nije osporio,govorimo o necemu drugom.
Dakle to sto si ucila u skoli i citala je tacno samo zato sto ti nisi procitala nista sem toga u istoriji?????!A jesi li se zapitala ili mozda znas ko je autor toga sto si citala?
 
Mi smo oslobodili nasu svetu zemlju od vas agresora, Ameri su nam pomogli. Znaci, nema vise vase vojske ni policije ovde, to nam je vazno. Sad smo slobodna drzava. Ameri ce ovde da ostanu dozivotno a srbija nikad vise.

Eto, vidis kako plitko razmisljas. Znas li za onu izreku "mikad ne reci nikad", mozda si i gledao film na tu temu, ali poruka je jedna i jasna...Previse ste mali narod da odlucujete o necemu. Kada shvatis to - shvatices i da je pojam "nikada" relativan pojam...
 
Eto, vidis kako plitko razmisljas. Znas li za onu izreku "mikad ne reci nikad", mozda si i gledao film na tu temu, ali poruka je jedna i jasna...Previse ste mali narod da odlucujete o necemu. Kada shvatis to - shvatices i da je pojam "nikada" relativan pojam...

slazem se i ja sa tobom kada kazes"nikad ne reci nikad".zato sto se mene tice vise necu reci to ali posavetujej ovde i neke clanove foruma da to ne govore a pogotovo vase politicare kada kazu kosovo nikad nece biti nezavisno.jer pojam"nikad"stvarno jeste relativan ali pametni ljudi znaju kada ce ga upotrebljavati.samo da te podsetim sta su za buduci status kosova govorili vasi politicari a kosovo danas kao drzavu priznaje vise od 30 drzava i to velesile sveta izrazeno u ekonomskom kapitalu vise od 55% svetskog kapitala i tu nije kraj dok vi govorite "nikad"taj proces tece dalje.
 
Kapital je opet "relativan" pojam, mi uglavnom pricamo o necemu sto je relativno, a ne apsolutno...Posedovanje "mrtvog" kapitala je takodje nesto o cemu ne treba raspravljati, a takav kapital je kapital koji se ne ulaze u nesto sto ce se vratiti kao investicija (ziv kapital...). Ako pogledamo na taj nacin Kina, Indija i narocito Rusija sa svojim resursima imaju veoma ziv kapital, ako na to dodamo i broj stanovnika, tacno se moze utvrditi ko ce imati veliku ulogu na svetskoj sceni u sledecim godinama.
Ja shvatam da su siptari "opijeni" ovim sto im je zapad dao, ali Srbija ima velika iskustva sa onim sto joj je zapad dao, a jos veca sa onim sto joj je oduzeo...Opet kazem, "ne skacite pred rudu", sto nas narod voli da kaze. Srbija ne zivi od danas do sutra, postoji vise od hiljadu godina, a neke drzavice koje su priznale kosovo ni desetinu...Tiha voda breg roni...
 
A kako to jasno vidis da je autor ovog texta Srbin?Osim toga ne pravis razliku izmedju religije i porekla.Njima njihovu religiju niko nije osporio,govorimo o necemu drugom.
Dakle to sto si ucila u skoli i citala je tacno samo zato sto ti nisi procitala nista sem toga u istoriji?????!A jesi li se zapitala ili mozda znas ko je autor toga sto si citala?

Priznacu ti, da sam na samom pocetku sam procitala jednu recenicu, negde u sredini mozda jos nesto, a do kraja nisam ni citala, jer sam odmah videla o cemu se radi. Gledaj malo sire na zivot i bice lakse svima nama.
Ja sam zavrsila ekonomski fakultet/politicka ekonomija, do duse u Francuskoj:D
reci ces, oni su malo gluplji:D, mada ja sigurno znam o cemu govorim, ali ovde i nisam nasla dobrih sagovornika. Pogledaj malo pdf Beograd, gde su ipak malo bolji.
*Poreklo za sobom vuce i religiju i to 100% ili obrnuto, tako da ne mozes te 2 stvari lako odvojiti.
Mnogo sam toga citala, mozda se samo malo losije izrazavam na srpskom jer mi je maternji francuski, ali srpski govorim, citam i pisem odlicno, inace se ne bih mogla baviti prevodima.
*Moras shvatiti da ne mozes ti sam ispraviti krivu Drinu, nemas nacin, sredstva!?
Ako imas nacin, kazi i ja idem sa tobom da ispravljamo greske politicara iz 90-ih godina.
 
Priznacu ti, da sam na samom pocetku sam procitala jednu recenicu, negde u sredini mozda jos nesto, a do kraja nisam ni citala, jer sam odmah videla o cemu se radi. Gledaj malo sire na zivot i bice lakse svima nama.
Ja sam zavrsila ekonomski fakultet/politicka ekonomija, do duse u Francuskoj:D
reci ces, oni su malo gluplji:D, mada ja sigurno znam o cemu govorim, ali ovde i nisam nasla dobrih sagovornika. Pogledaj malo pdf Beograd, gde su ipak malo bolji.
*Poreklo za sobom vuce i religiju i to 100% ili obrnuto, tako da ne mozes te 2 stvari lako odvojiti.
Mnogo sam toga citala, mozda se samo malo losije izrazavam na srpskom jer mi je maternji francuski, ali srpski govorim, citam i pisem odlicno, inace se ne bih mogla baviti prevodima.
*Moras shvatiti da ne mozes ti sam ispraviti krivu Drinu, nemas nacin, sredstva!?
Ako imas nacin, kazi i ja idem sa tobom da ispravljamo greske politicara iz 90-ih godina.

Dakle nisi procitala do kraja a vec znas da je napisano neistina i da je autor Srbin:P
To sto si zavrsila fakultet u francusko(ako jesi) nije merilo tvoje vrednosti a to i dokazujes time sto to jasno istices onda kada te o tome niko nije pitao.sto nisi sebi nasla adekvatne sagovornke i to jasno kazes ovde nama je verovatno problem u tebi samoj,sem ako nisi misljenja da si ti jedina pametna medju nekoliko hiljada ljudi koje posecuje forum krsarice:pA kako si dosla do zakljucka da ja mislim da su Francuzi glupi?Da li sam ja to ikada igde napisala?I o svojoj nacitanosti govoris sama,ljudi koji zaista citaju svesni su koliko toga jos nisu procitali i koliko toga ne znaju,a ti si ubedjena da si pokupila svu mudrost sveta:PI na kraju ja i ne pokusavam da ispravljam "krive Drine" ali za razliku od tebe ne stidim se svog porekla i svesna sam nepravde koja je nama ucinjena.Ponesto znam i to sto znam jasno cu reci ovde ljudima koji misli da su svi Srbi ovce za sisanje kojima mogu prodavati svoju izmisljenu istoriju.
 
Pa sta sa njima treba uraditi po tvom misljenju?
Izbaciti ih iz Srbije, oduzeti im drzavljanstva, sta vec?
Mislim da se sa tobom ni tvoji kuci ne slazu.

Vidis kako si se sama prepoznala a da te ja nisam ni spomenula,mogu ti reci da je to pomak za tebe:Pdakle postajes svesna:p Nije mi namera da sudim takvim ljudima,niti to zelim niti imam prava na to,jedino mogu da izrazim svoje iskreno zaljenje sto takvih ljudi ima.Sto se moje porodice tice.ne vidim razlog zasto je ovde spominjes i u kakvoj su vezi oni sa nasim postovima.
 
Kapital je opet "relativan" pojam, mi uglavnom pricamo o necemu sto je relativno, a ne apsolutno...Posedovanje "mrtvog" kapitala je takodje nesto o cemu ne treba raspravljati, a takav kapital je kapital koji se ne ulaze u nesto sto ce se vratiti kao investicija (ziv kapital...). Ako pogledamo na taj nacin Kina, Indija i narocito Rusija sa svojim resursima imaju veoma ziv kapital, ako na to dodamo i broj stanovnika, tacno se moze utvrditi ko ce imati veliku ulogu na svetskoj sceni u sledecim godinama.
Ja shvatam da su siptari "opijeni" ovim sto im je zapad dao, ali Srbija ima velika iskustva sa onim sto joj je zapad dao, a jos veca sa onim sto joj je oduzeo...Opet kazem, "ne skacite pred rudu", sto nas narod voli da kaze. Srbija ne zivi od danas do sutra, postoji vise od hiljadu godina, a neke drzavice koje su priznale kosovo ni desetinu...Tiha voda breg roni...

pa sada se radi o priznavanju kvalitativnih drzava a ne boj se bice i kvantiteta radi broja.i veoma mi je drago sto mi uspostavljamo diplomatske odnose sa tim drzavama dok ih vi pametnjakovici prekidate.svak cast na mudrosti.
 
Vidis kako si se sama prepoznala a da te ja nisam ni spomenula,mogu ti reci da je to pomak za tebe:Pdakle postajes svesna:p Nije mi namera da sudim takvim ljudima,niti to zelim niti imam prava na to,jedino mogu da izrazim svoje iskreno zaljenje sto takvih ljudi ima.Sto se moje porodice tice.ne vidim razlog zasto je ovde spominjes i u kakvoj su vezi oni sa nasim postovima.
Ja samo prepoznajem tebe, tvoj karakter, tvoje komplekse...
Konstatujem da treba puno da radis na sebi, veruj mi pomoci ce ti.
 
Ja samo prepoznajem tebe, tvoj karakter, tvoje komplekse...
Konstatujem da treba puno da radis na sebi, veruj mi pomoci ce ti.

ne sena ti ne mozes da odgovoris na moj post zato sto sam ti pre svega napisala istnu a drugo i nemas dovoljno inteligencije za to,zato se u toj nemoci hvatas za "konstataciju mene,mog karaktera i mojih kompleksa" sve i da je tako kako ti kazes to nije tvoj problem jer bih i ja imala sto-sta da kazem o tvom karakteru i tvojim kompleksima ali necu jer to nije tema ovog foruma:pa nisko je da u nedostatku argumenata vredjas sagovornika na taj nacin:p
 

Back
Top