KOSOVO JE SRCE SRBIJE

SVAKI SRBIN KOSOVO U SRCU NOSI JER KOSOVO JE ZAUVEK SRBIJA!

KOSOVO, SVIMA NAMA RANA VELIKA I TESKA JER BEZBOZNICI NAM UKRASE KOSOVO NASE, AL BOG S VISINE SVE OVO GLEDA I NECE DATI DA SRCE SRBIJE PRESTANE DA KUCA U DUHU PRAVOSLAVLJA.
 
Kosovo je srce Srbije i vi nebiste da se ono odvoji od srbije.Tako posto sam i ja iz Kosova tacnije iz Peci molim vas saljite mi slike kakvo je sad kosovo.Unapred hvala braco moja!:razz::razz:
...ako je KiM Srbija, koj djavo je Unmik juce napao Srbe u severnu Mitovicu?... a sliku maze da vidis u politiku on line, by the way, tvoj avator bi mi odlicno odgovarao!...
Ziv mi bio!
 
...ako je KiM Srbija, koj djavo je Unmik juce napao Srbe u severnu Mitovicu?... a sliku maze da vidis u politiku on line, by the way, tvoj avator bi mi odlicno odgovarao!...
Ziv mi bio!



IMA LI U ZEMLJI SRBIJI DA SPASI ONAJ NAROD DOLE I DA POSALJE OBUCENE POLICAJCE ILI VOJSKU KOJI SU OBUČENI I PLAĆENI ZA OVAKVE SITUACIJE, DA BAREM NA PET MINUTA POSTANEMO NORMALNA ZEMLJA
 
Dobro došli,
možná mi nebudete rozumět, ale já vám docela ano ;)
Chci jen napsat, že jsme s vámi. Všichni Češi, co jsou Čechy, a ne naplaveniny, potomci kolaborantů a komunistické verbeže, nikdy neuznají Kosovo jako samostatný stát! Kosovo je Srbské a navždy jím bude.
Víme, že jste v 1968 roce nepřijeli s okupantama do Prahy a vážíme si toho! Máte naši plnou podporu a nevšímejte si názorů naší zkurvené politické garnitury, která nepohodlné názory tvrdě cenzuruje! Držte se, nedejte se! Kosovo je Srbija!

For people, who cannot undestand me: we are with you! Every genuine Czech never admit Kosovo as Albanian republic! Don't throw your hands!
Dear Brother of the Czech republik, as you know, Kosovo is Serbia, and will be forever, however, in late 20 et century, for the US-NATO Yugoslavia was # 1 enemy, in mean time, in Bosinia and Kosovo, they were infiltrating many many thousand of the foreign terrorist warriors,when 1999 Srbian security forces try to get rid of them, by the US-NATO,air force Serbia was bombarded,since then, under the UN security council resolitio 1244, Kosovo was occupied by the UN-NATO military forces.
Your concern ragarding Serbian people, who were yesterday in northen Mitrovica attak by the Unmik specila forces, Serbs will never forget good willig people to help get the ,,truth" way Serbia is Western target, while 1999 was fighting international trrorism?
God bless
 
Your concern ragarding Serbian people, who were yesterday in northen Mitrovica attak by the Unmik specila forces, Serbs will never forget good willig people to help get the ,,truth" way Serbia is Western target, while 1999 was fighting international trrorism?
God bless
It's hard to understand last sentence for me, because my English is horrible. You wrote about 1999 called here as "humanitarian bombing of Serbian terorrist army" by our west-shits-******* (sorry, English don't know synonym for our "řiťolezec") president Václav Havel, which never represent opinion of real Czechs, but of alcoholic pseudohumanitarian komunists friends near his political trough. Most of Czechs never accept bombing of Serbia, though only Serbian was in the media imagined as bad ones.
Who feels this through own heart, is on Serbian way, who is cosmopolitan pičnica ( ;) ), is on mainstream, unfortunatly :(
 
Pa to je prosta matematika!

sugav+coban=siptar

pre bi se reklo da iza jednacine treba da stoji PAVILON.i molim nadji drugog sagovornika tvojega nivoa jer tim zabludama i dizanjem sebe u nebesa cete jos i srbiju da skratite a kamoli da povratite ono sto kazes da je srpsko.SA TAKVIM LJUDIMA KAO TI SRBIJA MOZE I SUMADIJU DA IZGUBI koja govori srpski a kamoli ono sto ne govori srpski.
zato ti savetujem nadji neke prostake pa se sa njima dopisuj tim tvojim prostackim recnikom.
 
Citam xhekija(odnosno dzekija kako se zvao moj pas) i nemogu da vjerujem da on misli da su neki ustavotvorni ili drzavnicki narod. Kako ne shvata da su siptari samo bubasvabe, koje ne razmisljaju svojom glavom, kako ne shvataju sta im se sprema, ne od Srbije ili Srba vec od njihovih prijatelja iz Europe. Oni su pokoreni sada i nikada im nece biti bolje nego pod Srbijom. Uvek su bili ulizice koji nisu presli iz statusa horde u plemensku zajednicu i to znaju bolje njihovi navodni prijatelji. Da nemaju nobelovca ili osobu koji je doprineo nesto pozitivno u citavom albanskom narodu. Ja licno mislimda ce kao makedonci kukati za svojim mjestom pod Srbijom.

mogu samo reci da imas mnogo prost recnik koji sam mislio da smo prevazisli,ali usle se neke nove ptice.sto se tice nobelovca ukucaj na google gonxhe bojaxhiu pa ces videti ko je to i koje je nacionalnosti.ali samo da ti kazem da to nije merilo civilizovanosti.
 
Dzeki citam sto pises i nemogu da verujem da toliko verujes u svoje lazi, a to sto si rekao da niste sposobni da palite svoje kuce posto zivim u sredini u kojoj se nalazi devedeset posto albanaca za svoj interes vi ste sposobni i gore, jer ako se vasa emancipovana djevojka zabavlja sa Srbinom u stanju ste da je i ubijete, tolike ste ulizice da svet jos nije svestan koga je doveo u svoja nedra. Vi ste jedini ljudi koji smatrate da je posao narkodilera, i makroa kao i lopova NORMALAN!:x

sto se tice lopova zakasnio si na tu temu.to smo zavrsili.mozes procitati sta je pisano pre.ako te interesuje ukucaj "patike"na google i dobices stotinak rezultata.
 
Odlicno!!! Ako znas cime se brani - kazi da svi procitamo. Kuknjava kako su ti se smucile izjave politicara takodje nema smisla, tako da je svaki takav (neupotrebljiv post) za mali korak nazad u odbrani Kosova i Metohije...

Vojnom tehnikom i silom, kao sto su oni (Evropa i Ameri)
primenili nad nama, i nad ostalim delom sveta, gde god nije katolicko...
Srbija se moze odbraniti jedino ako preko noci postane mega sila.
I zaista, jos jednom priznajem, da mi kuknjava politicara ide na zivce,
narocito kad se kroz tu kuknjavu provlace samo njihov interes, a mene
ubedjuju kako je to nacionalni interes...
 
i ako sam izneo dosta argumenata o genocidu srpske drzave na kosovu postavicu ove veb stranice da neko procita jer i ako ima mnogo ljudi u srbiji koji to znaju malo je onih koji to hoce da priznaju.

http://images.google.com/imgres?img...prev=/images?q=grobnica+batajnica&gbv=2&hl=en

http://images.google.com/imgres?img...6&prev=/images?q=hladnjaca+lesevi&gbv=2&hl=en

http://images.google.com/imgres?img...6&prev=/images?q=hladnjaca+lesevi&gbv=2&hl=en

obratite posebnu paznju na izjavu sofera hladnjace i bice vam jasno ko je bio organizator tih ubistava a i koje hteo da zagubi tragove tih zlocina.
 
i ako sam izneo dosta argumenata o genocidu srpske drzave na kosovu postavicu ove veb stranice da neko procita jer i ako ima mnogo ljudi u srbiji koji to znaju malo je onih koji to hoce da priznaju.

http://images.google.com/imgres?img...prev=/images?q=grobnica+batajnica&gbv=2&hl=en

http://images.google.com/imgres?img...6&prev=/images?q=hladnjaca+lesevi&gbv=2&hl=en

http://images.google.com/imgres?img...6&prev=/images?q=hladnjaca+lesevi&gbv=2&hl=en

obratite posebnu paznju na izjavu sofera hladnjace i bice vam jasno ko je bio organizator tih ubistava a i koje hteo da zagubi tragove tih zlocina.

Moguce je da Srbi iz Srbije ne znaju sta se zapravo desilo na Kosovu (citaj pravi Srbi), ali ovi seljaci (citaj srbijanci - lazni Srbi) sa Kosova znaju. Cak su 90% njih ucestvovali u zlocinima.
 

Back
Top