Zašto je Srbija specijalna atrakcija

Хвала баби, деди, мајкама, очевима, хвала свим прецима
Kao i svima koji su se zalagali i zalažu se da Srbija ostane na mapi sveta celovita, ovako lepa, savršena!
Nema lepše države od svoje domovine, a krvi smo se naprolivali vekovima da opstanemo i šetamo danas nehajno ulicama, svako za nekim svojim ciljem-slobodno, bez ikakvog straha dok god smo ljudi na mestu.
Na mene ova tema deluje ohrabrujuće.
Zaljubljujem se u Srbiju po ko zna koji put. Srećna sam jer sam mogla biti i sama lako snimljena na tim ulicama, odajući utisak da gazim odvažno i graciozno kroz svoj život.
 
Kao i svima koji su se zalagali i zalažu se da Srbija ostane na mapi sveta celovita, ovako lepa, savršena!
Nema lepše države od svoje domovine, a krvi smo se naprolivali vekovima da opstanemo i šetamo danas nehajno ulicama, svako za nekim svojim ciljem-slobodno, bez ikakvog straha dok god smo ljudi na mestu.
Na mene ova tema deluje ohrabrujuće.
Zaljubljujem se u Srbiju po ko zna koji put. Srećna sam jer sam mogla biti i sama lako snimljena na tim ulicama, odajući utisak da gazim odvažno i graciozno kroz svoj život.
Pa svi znamo da su Srbi bez inteligentnih izuzetno nakaradni i nevaspitani i da vrlo brzo ucine svako okruzenje prilicno nepodnosljivim..Mislim zene jos i vise nego muskarci...
A posto su inteligentni i vaspitani rasterani , svi znamo kako se danas zivi u Srbiji...
 
Lepi smo, dragi, živahni, i lako nas je zavoleti.
Ponosna sam i zahvalna na ovim veoma objektivnim stvarima iznetim o nama u ovih par snimaka, plus me raduje da sam oba snimka mogla da slušam i razumem bez titlova. Hvala Kasandri, Ljovisni i Esmeraldi! 🤗
a ko nas to voli?(((: ni Srbin Srbina ne voli 🤣
dodala bih i da smo veoma posteni, ljubazni, vredni...🤪
 

Back
Top