Kosovari dobili izlaz na more: Počelo sjedinjenje Albanije i Kosova

A sta ako ga otpusti samo zato sto je los radnik a on se pozove na diskriminaciju, kako se zastititi od zloupotrebe?

a ti djevojko jel radish?
Znam drugarice koje su tokom intervjua na poslu upitali da li imate u planu da u narednih par godina radjate decu i idete na bolovanje?
Pa kad ti kazesh ,,,imam, a oni ti kazu vi niste dovoljno kvalifikovani za posao. Pa ti dokazi zbog chega te je taj korpirao...

Vidim da je Srbima/Srpkinjama diskriminacija sasvim prihvatljiva, chak kada je i na njihovu shetu:roll:
 
a ti djevojko jel radish?
Znam drugarice koje su tokom intervjua na poslu upitali da li imate u planu da u narednih par godina radjate decu i idete na bolovanje?
Pa kad ti kazesh ,,,imam, a oni ti kazu vi niste dovoljno kvalifikovani za posao. Pa ti dokazi zbog chega te je taj korpirao...

Vidim da je Srbima/Srpkinjama diskriminacija sasvim prihvatljiva, chak kada je i na njihovu shetu:roll:

пријавићу те модератору за спамовање теме:banovati:
 
Izvini ali kako neko moze da zna zasto sam ja otpustio coveka?mogu slobodno da mu kazem-otputen si zato jer si *****.........i ko mi sta moze?moja firma moj problem,ako neko dodje reci cu-bio je losh radnik i sad napolje.kraj price.

pa ako postoji neki svedok koji ce dokazati da je radnik bio shikaniran zbog toga shto je drugachije sex orijentacije i na kraju otpushten...to bi bio dovoljan dokaz.
U suprotnom ne verujem da bi to bilo dokazivo, i prema tome ne znam shto ste svi navatali prpu od tog zakona...
Isti sluichaj je i sa mobigom na poslu. Kada shef krene da se izivljava na vama iz svojih lichnih frustracija...
 
:hahaha:
pa dobice isto shto i:
Slovenija,
Makedonija
Hrvatska
Bosna
Crna Gora
i na kraju Kosovo

Istina boli, i ne vredi da besnish i da me nazivash pi*kom, to samo dokazuje da si seljober i da ne umesh da se kultivishesh. Zbog takvih kao i ti Srbija je kao zemlja i propala. Gde su bili srpski radikali, tamo Srba vishe nema!

Elem, ja nikako ne spamujem temu, vec polemishem o Kosovu, koje se odmetnulo od Srbije, i u svakom postu pomenem razlog zbog chega se ta nekad srpska pokrajina sada ujedinjuje sa Albanijom. Ta nisi valjda toliko tup da si mislio da ce Kosovo i albanija zaratiti?!

Spamujes itekako,nema veze sa Kosmetom,a i da ne spominjes svugde radikale pa i da ti poverujem.

Druze seljo ko je tup vidi se po tome sto nemas elementrano opravdanje i pricas da su bosna,makedonija,slo,cg i fr bile u sastvu Srbije.:hahaha::hahaha::hahaha:

Nije se nista odmetnulo vec je bombardovano,da li to tvo zakrzljali mozak moze da shvati?

I naravno,nauci se vec jednom kako se pravilno pise ime juzne pokrajine Srbije Kosmeta a posle pocni da se pravis pametan sta je i kako bilo.


NE SPAMUJ
 
Poslednja izmena:
pa ako postoji neki svedok koji ce dokazati da je radnik bio shikaniran zbog toga shto je drugachije sex orijentacije i na kraju otpushten...to bi bio dovoljan dokaz.
U suprotnom ne verujem da bi to bilo dokazivo, i prema tome ne znam shto ste svi navatali prpu od tog zakona...
Isti sluichaj je i sa mobigom na poslu. Kada shef krene da se izivljava na vama iz svojih lichnih frustracija...

prijavicu ja tebe shto odgovarash na sve moje postove, i posle se pravish kao da spamujem temu.

SPAM.
 
Izvini ali kako neko moze da zna zasto sam ja otpustio coveka?mogu slobodno da mu kazem-otputen si zato jer si *****.........i ko mi sta moze?moja firma moj problem,ako neko dodje reci cu-bio je losh radnik i sad napolje.kraj price.

evo dokaz da i ti spamujesh,
kakve ovo veze ima sa temom?
Molim poshtovane moderatore za ban korisnika ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ zbog spamovanja teme
 

Back
Top