Košarkaška reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
-dlk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTnpNN01EQV8vMDI1Y2U1NTcxMGYzMjZmZmQ1MmM2NzQwMWM1OWVlY2IuanBnkZMCzQJCAIEAAQ
 
Istina je, tata i zna najbolje.........
Tata je tu da mu omogući AKO želi.....Kad god hoće da trenira vozi ga na trening, kad god treba tata je tu da trenira s njim, i da priča o košarci s njim, a ima šta da mu prenese..
Ali tata nije tu da ga tera da trenira, to on mora sam ako nešto želi.......I sve zasluge su njegove, ne tatine.
Inače ja ti pričam samo činjenice, i to baš ogoljene činjenice.
Imam ja i ćerku stariju dve godine, koja je takodje malo ispod 180cm, i takodje trenira košarku, i to veoma uspešno.
Oboje su u svojim godištima na skeneru saveza, medju 50-tak dece svog uzrasta u Srbiji, što nije samo subjektivno vidjenje, zar ne?
Ali nema veze, nije ovo tema za moje klince, bar za još nekoliko godina....:D:D:D
Klasican srpski tata u sportu


Da si ista znao uspeo bi u kosarci

Ovako leci komplekse preko dece kad si anonimus i propali kosarkas


Saletu nisi ni crno pod noktom a ne ti da mu solis...
 
Klasican srpski tata u sportu


Da si ista znao uspeo bi u kosarci

Ovako leci komplekse preko dece kad si anonimus i propali kosarkas


Saletu nisi ni crno pod noktom a ne ti da mu solis...

Jesi ti prirodno toliko glup ili treniraš?
Leči komplekse?
Ili što bi svako manje gl.up od tebe rekao "pomaže svom detetu".
Kada sam igrao košarku nisam znao koliko znam danas, nisam bio spreman da sve žrtvujem radi košarke...Ali danas znam, ali sam i tada i sada znao više nego što ćeš ti ikada saznati.
I da u pravu si......Po pitanju uspeha u košarci ja nisam ni crno pod noktom Djordjeviću....
Ali ovde nisam problem ja, nego je problem što Djordjević nije ni crno pod noktom biolo kom drugom selektoru koji je osvojio bilo kakvu medalju, makar i sa Balkanijade.
Moja zemlja je PETOSTRUKI svetski prvak......Sramotno je da na klupi ima takvog pajaca.....
 
Pokazao je izborom ekipe i njenim vodjenjem na ovom prvenstvu da jeste.
Pokazao je pretnjama amerikancima, pokazao je odnosom prema svojim igračima poslednjih godina, pokazao je pljuvanjem Jokića posle isključenja.
Šta još treba da pokaže da bi se i vama pokazao kao takav?
Pokazao je i tome sto je vratio srpsku kosarku tamo gde joj je mesto a ne da ispadamo i da nemamo priliku da se kvalifikujemo za neko vece takmicenje
 
Zavrsicu time da nama od svih pita i bureka pripade "govnara".
Kako god okrenes nismo je zasluzili al sta se moze tako se zavrsi.

I jos bih dodao da onog šarenog buzdovana sa RTSa koji svuda prica
da ga je zena naucila o svemu sto zna o kosarci da mu je bolje da
sadi krompir i da ne spominje Andjeliju. Ona je nase sportako zlato i
nije ga ucila da lupeta gluposti. Ovog puta nije nasao rec opravdanja za
Jokicevo izbacivanje vec ga je podmuklo kroz zube optuzio kao da
je on prvi izbaceni igrac u srpskoj kosarci.

a on moze slobodno da nastavi da svrsava uz Bogdanove trojke.
 
Pokazao je i tome sto je vratio srpsku kosarku tamo gde joj je mesto a ne da ispadamo i da nemamo priliku da se kvalifikujemo za neko vece takmicenje
Ko je vratio?
Iskoristio trofejnu generaciju?
Pa to bi isto uradila većina vas na ovom forumu, uz asistenciju Mute na klupi.
On je nije vratio on ju je ukanalio i to za nekoliko godina.....
Nama na prvenstvu idu Raduljica, Birčević,Simonović,Marjanović, a kući su Simanić,Dobrić,Mišković, Pecarski.......
Što ga neko ne pita kad je on debitovao za reprezentaciju, i što ovi klinci nisu zaslužili da sede na klupi kaleći se i stičući iskustvo?
U tom prelazu iz juniorske u seniorsku košarku, talentovanim klincima je važno da se pazi na njih, da im se da šansa, makar to koštalo i ponekog rezultata......Da li se osvrnuo na jednog od njih, da li ih je pozvao na neki kamp da treniraju sa starijim reprezentativcima, da nauče nešto, da podeli svoja iskustva?
Ništa od toga, pokazao je da je samo pajac kome je samo njegov novčanik važan, pa makar preko urlikanja o patriotizmu.
 
Ko je vratio?
Iskoristio trofejnu generaciju?
Pa to bi isto uradila većina vas na ovom forumu, uz asistenciju Mute na klupi.
On je nije vratio on ju je ukanalio i to za nekoliko godina.....
Nama na prvenstvu idu Raduljica, Birčević,Simonović,Marjanović, a kući su Simanić,Dobrić,Mišković, Pecarski.......
Što ga neko ne pita kad je on debitovao za reprezentaciju, i što ovi klinci nisu zaslužili da sede na klupi kaleći se i stičući iskustvo?
U tom prelazu iz juniorske u seniorsku košarku, talentovanim klincima je važno da se pazi na njih, da im se da šansa, makar to koštalo i ponekog rezultata......Da li se osvrnuo na jednog od njih, da li ih je pozvao na neki kamp da treniraju sa starijim reprezentativcima, da nauče nešto, da podeli svoja iskustva?
Ništa od toga, pokazao je da je samo pajac kome je samo njegov novčanik važan, pa makar preko urlikanja o patriotizmu.
Ako bi vecina sa foruma uradila ovo sto je uradio Djordjevic sta bi tek ti toliko strucan uradio?
 
Nasi ipak imaju priliku da poprave utisak i da ipak uzdignuta cela odu sa prvenstva jer ipak nije mala stvar pobediti Amerikance makar i ne vratiti se sa medaljom, mada opet i mi i oni smo u nokdaunu i sigurno da ce to biti dosta drugaciji mec on onog kakav bi bio da smo se mozda sreli u polufinalu ili cak u grupnoj fazi, takodje i taj mec protiv Amerike bice i prilika da vidimo gde smo, da li su ova dva poraza od Spanije i Argentine bili samo los momentum i kiks koji se desio u veoma nezgodnom momentu ili smo mi zaista bili u zabludi i imali nerealna ocekivanja i pokazati da mi ipak nemamo kvalitet da se nadmecemo sa najboljima i pobedjujemo najbolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top