KOSA - pitanja/odgovori

Koliko zaista poznajete vasu kosu?


  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Cao Jeco, zaista si neverovatna, svima odgovoris i to veoma brzo.Moja drugarica ima problem, nekoliko puta je vec bila kod frizera da joj napravi pundju kakvu ima Kristina Kovac u spotu"nemoj ovako" ali nikada ne ispadne ni slicno. Inace, ona ima prirodne lokne i frizer uvek kaze da njena kosa odgovoara tj. da ta frizura odgovara njenoj kosi.Da li mozes da napises kako da mu bolje objasni kakvu pundju zeli da li mozda ta frizura ima neki poseban naziv. I zanima je da li postoje neki kalupi za pundje tj. neki sundjeri oko kojih se plete kosa, nesto smo nacule o tome.
Hvala puno!
 
Moja kosa je duga,ekstremno ravna ,nefarbana.Na temenu se strasno brzo masti a krajevi su suvi i pucaju.Kada stavim balzam,makar samo na krajeve, teme mi se jos brze umasti.Da li postoji neka posebna vrsta sampona i balzama koju bi trebalo da koristim?
 
pozdrav svima!
nisam zelela da postavljam novu temu jer vec vidim da ima reci o frizurama i bojama.
meni treba mala pomoc: preporuka dobrog frizera za farbanje. znaci da dobro muti boje, nadje ono sto odgovara meni, i da je bar priblizno onome sto ja hocu :)
ne zelim vise sama da muckam i farbam, jer vec duze vreme ne mogu da se vratim u boju koju zelim. a do sada nisam uspela ni kod frizera kod kog sam isla (po preporuci).
puno ce mi znaciti odgovori.
hvala.
 
je l su ok ovi shamponi sto se reklamiraju po apotekama ovo pregled mikrokamerom. pukla sam pare pa cisto da se hvalim :( imam masnu perut
to su neki italijanski mislim daj e firma roujge ili tako nekako bash ima to J i nacrtan je crveni plus
el se josh neko primio ali ja cu da ih volim. nekad je to bila firma kuth...
mislim kljuchna rec je cisteca pena ko je to prosao ovo ce prepoznati
:I
e inace to je kao tretman nije bash klasican sampon... pena plus neki lek
inace meni perut i nije bila vidljiva ono bele tackice kad se pogleda, niej bilo upadljivo... sad nesto izlazi.. ejdino sto mi je kosa vise ispadala
 
eh ovako:)
imam i ja jedno pitanje, pa ako mozes da mi odgovoris,bila bi ti jako zahvalna:)
prvo imam smedju kosu,nije nesto pretjerano duga do ramena,nikada se nisam farbala,niti sam stavljala neke maske,ne elektrise se i svima je jako lijepa,medjutim po prirodi je dosta ravna,sem na vrhovima,koji su malo uvrnuti,tako da sam kupila peglu za kosu rowentinu sa keramickim plocicama,i krenula je peglati,medjutim svi mi govore da cu unistiti kosu nastavim li(tek sam kupila peglu i isšeglala se 2 puta,prije toga nisam nikada peglala kosu a fenirala sam je mozda 2 puta godisnje,ni lak ni pjenu ni nikakve preparate nisam koristila,osim sampona za volumen ili za masnu kosu)sada sam kupila fluide za kosu,onaj serum klas,sun silk ljubicasti i ampule za kosu kene stavim 2 puta sedmicno,a kosu perem 3 puta sedmicno,ne stavljam nikakve maske,ako budem peglala kosu po 3-4 puta sedmicno,ocel mi ispucati kosa,i imas li neki savjet
 
možeš jedino da se ne farbaš nego da koristiš neki polutrajni kolor šampon i to posle može da se prefarba kad ti ova crna boja izraste. al za to moraš da čekaš da izraste.
ili kod frizerke pa malo po malo sve svetlije pramenove. al i za to treba vremena.
ja sam reativno nedavno izašla iz crne na ovaj prvi način i prvih meseca dana sve to nije izgledalo ni malo lepo..
 

Back
Top