Quantcast

Конкретан предлог влади Србије!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363
Елем, на вест о отпуштању 14.000 рођака, кумова и пријатеља из државне администрације, пала ми је на памет још једна сјајна идеја!:

Нека отпусте тих 14.000 непотизама а затим нека оснују НОВО МИНИСТАРСТВО, које ће захтевати запошљавање 20.000 радника! :idea:

Пошто су већ, мање-више, измишљена сва могућа и немогућа министарства, ево идеје за оснивање министарства којем ће капацитет запошљавања бити, уствари, неограничен (sky is the limit!):

Наравно, и за ово је неопходно узети један позамашан кредит од ММФ, али, као што знамо - циљ оправдава средства!

Драги форумаши, верујем да за овај предлог неће бити потребне петиције, већ да ће влада оберучке прихватити мој предлог, све питајући се - како њима то раније није пало на памет?

Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.780
Nisu vise u modi ministarstva, sad su u modi agencije, kako ne znas?
Otvoreno ih je vec 2 nove, sa izledom na jos!
Nemoj da se prerano nadas da ce te pohvaliti ili ti ponuditi mesto u ministarstvu (kao savetnika, cenim, red je...).
Ministarstvo dolazi u obzir tek ako nesto krene naopacke, tj. "djavo dodje po svoje" i nastupi komunizam.
Zato, ceeekaj malo, ti bi to nesto mnogo brzo?!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363
Nisu vise u modi ministarstva, sad su u modi agencije, kako ne znas?
Otvoreno ih je vec 2 nove, sa izledom na jos!
Nemoj da se prerano nadas da ce te pohvaliti ili ti ponuditi mesto u ministarstvu (kao savetnika, cenim, red je...).
Ministarstvo dolazi u obzir tek ako nesto krene naopacke, tj. "djavo dodje po svoje" i nastupi komunizam.
Zato, ceeekaj malo, ti bi to nesto mnogo brzo?!

Ах, picololeone, па ти си ме скроз погрешно разумела... :sad2:

Па не предлажем ја ово због места у министарству, већ због добробити Србије и српског народа!

Прво - шта би радили да нам се, не дај Боже!, промени ова успешна власт? (смајли :страваиужас: )

Друго - како би то изгледало у свету (BBC, CNN и тд.)? Проклела би нас цела белосветска демократска заједница!

И треће - верујем да Србији недостаје БАШ овакво министарство, сигурна сам да би нас одлично представљало на међународном плану!

:hahaha:

bobanjov

Iskusan
Poruka
6.180
Прво - шта би радили да нам се, не дај Боже!, промени ова успешна власт? (смајли :страваиужас: )

Друго - како би то изгледало у свету (BBC, CNN и тд.)? Проклела би нас цела белосветска демократска заједница!
Прво - свако конопче у руке па правац - прво дрво !

Друго - то проклетство би нас пратило ... за вјек-вјекова !
Нико више не би никада ни привирио у Србију. Чак ни педери више не би пожелели да организују педербал у Београду :sad2:

active

Iskusan
Poruka
6.093
Министарство за рикверц
по мени је ово кљућно министарство за добробит нашег народа
и ако мене питате, прво ово па сва остала
да буду директно одговорни председнику републике чија супруг уједно мора да буде у
управном одбору истог.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363
Прво - свако конопче у руке па правац - прво дрво !

Друго - то проклетство би нас пратило ... за вјек-вјекова !
Нико више не би никада ни привирио у Србију. Чак ни педери више не би пожелели да организују педербал у Београду :sad2:
:lol::super::lol:

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363
Министарство за рикверц
по мени је ово кљућно министарство за добробит нашег народа
и ако мене питате, прво ово па сва остала
да буду директно одговорни председнику републике чија супруг уједно мора да буде у
управном одбору истог.
Одлична идеја! :ok:

Какав би тек спој био Министарства блесавог ходања и Министарства за рикверц!

Колико је ту тек новоотворених могућности!

:hahaha::rotf::hahaha:

active

Iskusan
Poruka
6.093
Одлична идеја!

Какав би тек спој био Министарства блесавог ходања и Министарства за рикверц!

Колико је ту тек новоотворених могућности!

:hahaha::rotf::hahaha:
а тек министарство Од Мајке Испуштених На Бетон

колико оћеш

• Podržavam
Reactions: 27E

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.780
Ах, picololeone, па ти си ме скроз погрешно разумела... :sad2:

Па не предлажем ја ово због места у министарству, већ због добробити Србије и српског народа!

И треће - верујем да Србији недостаје БАШ овакво министарство, сигурна сам да би нас одлично представљало на међународном плану!

:hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha:

Povlacim rec onda za radno mesto!:lol:

Kad je opsti interes u pitanju onda nema dileme, sve (bivse) cinovnike prvo zaposliti, zatim njihovu decu, rodjake, pa tek ako preostane nesto za nas...mi smo ionako nebitni!:lol:

Uostalom, ne moze svako da nas predstavlja na medjunarodnom planu, to mora da bude odabir!

Kako li bismo tek tada privukli investicije i sve ono dobro sto dolazi sa zapada (nuzno potrebne parade, strance turiste visokog roda isl.)!:D

Podhitno ga otvoriti za dobrobit naroda, a agencije ko sisa, to ionako nije za dobrobit!:super:

active

Iskusan
Poruka
6.093
Izgleda da cemo opet da dizemo Srbiju na noge.
ми смо сада на балкану само телетабис нације/генерације

ни патку немож дигнемо како ваља а да РТС не каже да то није добро због евроатланских интеграција и враћања угледа нашем народу са укидањем шенген виза 2254.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363

Povlacim rec onda za radno mesto!:lol:

Kad je opsti interes u pitanju onda nema dileme, sve (bivse) cinovnike prvo zaposliti, zatim njihovu decu, rodjake, pa tek ako preostane nesto za nas...mi smo ionako nebitni!:lol:

Uostalom, ne moze svako da nas predstavlja na medjunarodnom planu, to mora da bude odabir!

Kako li bismo tek tada privukli investicije i sve ono dobro sto dolazi sa zapada (nuzno potrebne parade, strance turiste visokog roda isl.)!:D

Podhitno ga otvoriti za dobrobit naroda, a agencije ko sisa, to ionako nije za dobrobit!:super:
Е, то кажем и ја! :hahaha:

Да додам само код оног болдованог дела - пошто привлачење страних инвестиција обавља углавном Тадић (ваљда зато што највише путује? :think: ), замисли тек тај успех на преговорима када би поред стола за којим седе он и заинтересоване странке све време дефиловали наши министри из Министарства блесавог хода?!!!

RКЕКОКЕ

Aktivan član
Poruka
1.082

ни патку немож дигнемо како ваља а да РТС не каже да то није добро због евроатланских интеграција и враћања угледа нашем народу са укидањем шенген виза 2254.
слажем се ,овај ртс је пушиона жешћа, најгоре је што нису свесни колико су лоши.....

jacky_2voo

Aktivan član
Poruka
1.225

I to je tacno..

No sta znam,imaju jos malo vremena.. Znas kako ide-pune,pune i pune bure,a kad prepune,prelije se... :sad2:

Vec vidim da vracamo Dusanov zakonik,i u svakom selu po vrac! :super: Malo sale ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.