Конкретан предлог влади Србије!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Елем, на вест о отпуштању 14.000 рођака, кумова и пријатеља из државне администрације, пала ми је на памет још једна сјајна идеја!:

Нека отпусте тих 14.000 непотизама а затим нека оснују НОВО МИНИСТАРСТВО, које ће захтевати запошљавање 20.000 радника! :idea:

Пошто су већ, мање-више, измишљена сва могућа и немогућа министарства, ево идеје за оснивање министарства којем ће капацитет запошљавања бити, уствари, неограничен (sky is the limit!):



Наравно, и за ово је неопходно узети један позамашан кредит од ММФ, али, као што знамо - циљ оправдава средства!

Драги форумаши, верујем да за овај предлог неће бити потребне петиције, већ да ће влада оберучке прихватити мој предлог, све питајући се - како њима то раније није пало на памет?
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Nisu vise u modi ministarstva, sad su u modi agencije, kako ne znas?
Otvoreno ih je vec 2 nove, sa izledom na jos!
Nemoj da se prerano nadas da ce te pohvaliti ili ti ponuditi mesto u ministarstvu (kao savetnika, cenim, red je...).
Ministarstvo dolazi u obzir tek ako nesto krene naopacke, tj. "djavo dodje po svoje" i nastupi komunizam.
Zato, ceeekaj malo, ti bi to nesto mnogo brzo?!
 
Nisu vise u modi ministarstva, sad su u modi agencije, kako ne znas?
Otvoreno ih je vec 2 nove, sa izledom na jos!
Nemoj da se prerano nadas da ce te pohvaliti ili ti ponuditi mesto u ministarstvu (kao savetnika, cenim, red je...).
Ministarstvo dolazi u obzir tek ako nesto krene naopacke, tj. "djavo dodje po svoje" i nastupi komunizam.
Zato, ceeekaj malo, ti bi to nesto mnogo brzo?!


Ах, picololeone, па ти си ме скроз погрешно разумела... :sad2:

Па не предлажем ја ово због места у министарству, већ због добробити Србије и српског народа!

Прво - шта би радили да нам се, не дај Боже!, промени ова успешна власт? (смајли :страваиужас: )

Друго - како би то изгледало у свету (BBC, CNN и тд.)? Проклела би нас цела белосветска демократска заједница!

И треће - верујем да Србији недостаје БАШ овакво министарство, сигурна сам да би нас одлично представљало на међународном плану!

:hahaha:
 
Прво - шта би радили да нам се, не дај Боже!, промени ова успешна власт? (смајли :страваиужас: )

Друго - како би то изгледало у свету (BBC, CNN и тд.)? Проклела би нас цела белосветска демократска заједница!
Прво - свако конопче у руке па правац - прво дрво !

Друго - то проклетство би нас пратило ... за вјек-вјекова !
Нико више не би никада ни привирио у Србију. Чак ни педери више не би пожелели да организују педербал у Београду :sad2:
 
Министарство за рикверц
по мени је ово кљућно министарство за добробит нашег народа
и ако мене питате, прво ово па сва остала
да буду директно одговорни председнику републике чија супруг уједно мора да буде у
управном одбору истог.
 
Прво - свако конопче у руке па правац - прво дрво !

Друго - то проклетство би нас пратило ... за вјек-вјекова !
Нико више не би никада ни привирио у Србију. Чак ни педери више не би пожелели да организују педербал у Београду :sad2:

:lol::super::lol:
 
Министарство за рикверц
по мени је ово кљућно министарство за добробит нашег народа
и ако мене питате, прво ово па сва остала
да буду директно одговорни председнику републике чија супруг уједно мора да буде у
управном одбору истог.

Одлична идеја! :ok:

Какав би тек спој био Министарства блесавог ходања и Министарства за рикверц!

Колико је ту тек новоотворених могућности!

:hahaha::rotf::hahaha:
 
Одлична идеја!

Какав би тек спој био Министарства блесавог ходања и Министарства за рикверц!

Колико је ту тек новоотворених могућности!

:hahaha::rotf::hahaha:

а тек министарство Од Мајке Испуштених На Бетон

колико оћеш
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ах, picololeone, па ти си ме скроз погрешно разумела... :sad2:

Па не предлажем ја ово због места у министарству, већ због добробити Србије и српског народа!

Прво - шта би радили да нам се, не дај Боже!, промени ова успешна власт? (смајли :страваиужас: )

Друго - како би то изгледало у свету (BBC, CNN и тд.)? Проклела би нас цела белосветска демократска заједница!

И треће - верујем да Србији недостаје БАШ овакво министарство, сигурна сам да би нас одлично представљало на међународном плану!

:hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Povlacim rec onda za radno mesto!:lol:

Kad je opsti interes u pitanju onda nema dileme, sve (bivse) cinovnike prvo zaposliti, zatim njihovu decu, rodjake, pa tek ako preostane nesto za nas...mi smo ionako nebitni!:lol:

Uostalom, ne moze svako da nas predstavlja na medjunarodnom planu, to mora da bude odabir!

Kako li bismo tek tada privukli investicije i sve ono dobro sto dolazi sa zapada (nuzno potrebne parade, strance turiste visokog roda isl.)!:D

Podhitno ga otvoriti za dobrobit naroda, a agencije ko sisa, to ionako nije za dobrobit!:super:
 
Izgleda da cemo opet da dizemo Srbiju na noge.

ми смо сада на балкану само телетабис нације/генерације

ни патку немож дигнемо како ваља а да РТС не каже да то није добро због евроатланских интеграција и враћања угледа нашем народу са укидањем шенген виза 2254.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Povlacim rec onda za radno mesto!:lol:

Kad je opsti interes u pitanju onda nema dileme, sve (bivse) cinovnike prvo zaposliti, zatim njihovu decu, rodjake, pa tek ako preostane nesto za nas...mi smo ionako nebitni!:lol:

Uostalom, ne moze svako da nas predstavlja na medjunarodnom planu, to mora da bude odabir!

Kako li bismo tek tada privukli investicije i sve ono dobro sto dolazi sa zapada (nuzno potrebne parade, strance turiste visokog roda isl.)!:D

Podhitno ga otvoriti za dobrobit naroda, a agencije ko sisa, to ionako nije za dobrobit!:super:

Е, то кажем и ја! :hahaha:


Да додам само код оног болдованог дела - пошто привлачење страних инвестиција обавља углавном Тадић (ваљда зато што највише путује? :think: ), замисли тек тај успех на преговорима када би поред стола за којим седе он и заинтересоване странке све време дефиловали наши министри из Министарства блесавог хода?!!!

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ми смо сада на балкану само телетабис нације/генерације

ни патку немож дигнемо како ваља а да РТС не каже да то није добро због евроатланских интеграција и враћања угледа нашем народу са укидањем шенген виза 2254.

слажем се ,овај ртс је пушиона жешћа, најгоре је што нису свесни колико су лоши.....
 
ми смо сада на балкану само телетабис нације/генерације

ни патку немож дигнемо како ваља а да РТС не каже да то није добро због евроатланских интеграција и враћања угледа нашем народу са укидањем шенген виза 2254.

I to je tacno..

No sta znam,imaju jos malo vremena.. Znas kako ide-pune,pune i pune bure,a kad prepune,prelije se... :sad2:

Vec vidim da vracamo Dusanov zakonik,i u svakom selu po vrac! :super: Malo sale ;)
 

Back
Top