Koncert Baje Malog Knindže u Novom Sadu i reakcije

Da li odobravate Bajin koncert?

  • Da, i ići ću

    glasova: 9 21,4%
  • Da, ali ne bih tamo

    glasova: 4 9,5%
  • Ne, ali ko ga voli neka izvoli

    glasova: 9 21,4%
  • Nikako ne treba da bude njegov koncert u gradu koji sebe naziva prestonicom kulture

    glasova: 20 47,6%

  • Ukupno glasova
    42

Dva tona gore dva tona dole, i sve na deciju rimu rece mi juce strina ( a ne tetka ) na pumpi ima benzina

Baja Mali Knindža - Kraj Rata​


Ponovo rade akcije, ukinute su sankcije,
reče mi juče strina, na pumpi ima benzina

I opet borba za vlast, brate svaka ti čast,
nisi ispao ovca, sve je bilo zbog novca

Vremena teška prolaze, bolji nam dani dolaze,
zamišljen stojim na cesti, brate šta ćemo jesti

I opet borba za vlast, brate svaka ti čast,
nisi ispao ovca, sve je bilo zbog novca

Penzije dele borcima, što su pucali ćorcima,
mi nismo imali sreće, kao ni četeres-treće

I opet borba za vlast, brate svaka ti čast,
nisi ispao ovca, sve je bilo zbog novca​

 
Vlast nam i nameće malog knindžu da nam zaokupi pažnju, da ne vidimo propast koja nam se sprema
Ima tu sad jedna interesantna stvar: Neko je izračunao da novac potrošen za bilborde i reklame na autobuskim stanicama + zakup ogromne hale SPENS-a ne može da se pokrije prodatim ulaznicama čak i da nijedna ostane neprodata. Pošto niko ne voli da bude na gubitku pitanje je ko ovo sponzoriše? :think:
 
Ima tu sad jedna interesantna stvar: Neko je izračunao da novac potrošen za bilborde i reklame na autobuskim stanicama + zakup ogromne hale SPENS-a ne može da se pokrije prodatim ulaznicama čak i da nijedna ostane neprodata. Pošto niko ne voli da bude na gubitku pitanje je ko ovo sponzoriše? :think:
Ko je izracunao? 🙂
I kako ide racunica tacno?
Onda bi tako bilo za svaki koncert.
A cisto sumnjan da se bilo sta organizuje,a da nema zarade i da se u tu zaradu mnogi ne ugrade.
 
Ima tu sad jedna interesantna stvar: Neko je izračunao da novac potrošen za bilborde i reklame na autobuskim stanicama + zakup ogromne hale SPENS-a ne može da se pokrije prodatim ulaznicama čak i da nijedna ostane neprodata. Pošto niko ne voli da bude na gubitku pitanje je ko ovo sponzoriše? :think:

Evropska prestonica kulture skraceno EPK sa objasnjenjem "negujmo razlicitosti" ko drugi?

:)
 
Ma dobro, raznih videa na netu imaš koliko hoćeš, nego sam mislio neka autorska slika ili klipić. Nije bitno kako je ispalo, svi znamo da u mračnoj prostoriji dobar snimak može biti samo s profi aparatom ili jako skupim telefonom. Bitna je dobra volja. ''Umjetnički dojam'' što bi rekla Milka Babović se gleda na drugom mestu.
 

Back
Top