Komunizam i sex

Sex je najbolji ako je bio u vreme komunizma :lol: Ja i dan danas volem da opletem sa unukama starih nosilaca spomenica i ostalih opstenarodno poznatih odlicja.
A u prilogu dokaz da je drug Stari znao sta je dobra sisa :lol:
tito10.jpg

:hahaha1::hahaha:
 
Pa, naravno da ne shvatam! Nisam ja iz tog vremena :)

Ja sam madmoazel :D

Ja jesam.bio sam mlad u to vreme osamdesetih.....kada si mogao ici kuda hoces sa nasim pasosem, kada si mogao i bilo kom delu SFRJ zaspati u vreci za spavanje, bez opasnosti da ti se nesto dogodi.Jedino sto je moglo da se dogodi je da te vidi neko, i prakticno ugura u svoju kucu, da ne spavas napolju.
Ziveo sam u vremenu kada su moji matori mogli od svojih cinovnickih plata(matori radio u banci, keva u bolnici) mogli da priuste letovanje od 15 dana za porodicu, ili soping turu do Trsta, ili posetu rodjacima u Nemackoj.
U vremenu kada si za kilogram vune mogao da kupis 600 jaja u Rumuniji, kada se u Bugarsku ulazilo preko prelaza koja su imala udubljenja u asfaltu ispunjena vodom(da ne daj boze na tockovima ne uneses neku zarazu u Bugarsku).
U vreme kada si u Istocnu Nemacku mogao da ides bez pasosa, jer je bila dovoljna licna karta.
Ili jos ranije kada smo kao klinci obavezno isli za vreme prenosa sleta za Dan Mladosti da krademo tresnje, jer je cela zemlja bila pored TV-a..
Bilo je to vreme kada su na cg primorje isli samo seljaci(bez zelje da omalovazavam seljake), izuzev Sv.Stefana, kada je pola Srbije islo na hrvatsko primorje, a samo snobovi na slovenacko....
to je bilo vreme kada su privatnici koji bi pokusali da nesto pronevere, ne plate porez(kao i direktori drzavnih firmi), bili gonjeni za delo koje se tada zvalo" podrivanje politicko-ekonomskog sistema" i za koji je kazna skoro uvek bila maksimalna a to je 20 godina........
Ne bih se bunio da se ponovo vratim u to vreme.Nimalo.
 
Ja se zaneo misleci da je ovo pdf "istorija".Kad ono..........

Da, i jeb.ali smo sta stignemo.........Nismo puno birali, mada smo izbegavali Siptarke......
Na top listi su prvo mesto delile Makedonke i Hrvatice, dok su na samom zacelju bile bosanke i siptarke.
Bosanke su bile za zezanje, jarani sto bi rekli........
Cak se nismo puno osvrtali na Cehinje, Poljakinje, koje su bile po nasim letovalistima tih godina(oni su imali neke posebne cene ugovorene na drzavnom nivou, pa su zato to mogli priustiti...I jedne i druge(cehinje i poljakinje su bile na "izvolte", i to je je.bo onaj ko nije mogao da ufati nista drugo.
 

Back
Top