Komparacija: RF agresor kao nekada K@K monarhija, Ukrajina ko Srbija 1914-5

VolimNajlepšu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.920
Autorska

Kompariranje...kratka crtica iz povjesti...

Da se vidi tko je žrtva a tko agresor na suverenu državu.

Da obrasci ponašanja od pre 110 g se ponavljaju i traju...da danas mnogi

Jer je moj prađed bio u topličkom najjelitnijem

"Gvozdenom puku"

njini favoriti, preci u plavim odorama

K@K monarkije...

3 x su vraćani preko Drine i Save.

Kao Ukr suvremeni Spartanci.

Plus što nama VISI KiM,

kao Ukr 20% teritorije.

Još su tamo bile 2 naseobine Srba...

Slaveno Serbije i Novo Serbija...

Pokažite se...vaša mišljenja, komentirajte.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Popraviću....izmenio....dodao...jel sada ok
Šta je propaganda, raščlambu daj
vama je klinton trazio da zrtvujete svoje da bi nafo izvrsio agresiju na nas, to je cela istina

kakvi sad rusi, ako mi srbi znamo da je nato agresor i to bez odobrenja saveta un? - to su cinjenice, a ne ovo tvoje bulaznjenje!

eventualno je sssr mogao da bude agresor sa raketama na kubi, kada se primakao usa, ali od hladnog rata do danas je tvoj NAFO agresor,koji ostavlja pustos gde god se uplete, unistava zemlje i narode po aziji, africi i evropi, a ne rusi, sve si izmastao, deluzioniisto!

nafo je agresor, utuvi vec bosnjo, mojne si bukva.
ajde recimo da nema ukrajine, ko je onda agresor, ajde priznaj, nemoj da si laza?!
pa onda da diskutujemo tek ukrajinu.
 
Poslednja izmena:
Da se vidi tko je žrtva a tko agresor na suverenu državu.
irak, sirija, avganistan, sfrj - ko je agresor? zaliv svinja - ko je agresor?
vijetnam? koreja? ajde imenuj ko je agresor, da ne idemo dalje u istoriju?

ko je spasao naciste koji agresor?

ti bi sad da prepisas celu istoriju...aaaa, pa nece to moci tako, jer ko je razbio 3 evropska carstva sa ww1 ako nisu anglo-cionisti? onda su oni agresori, i nafo, pa cela istorija moderna nam to pokazuje, ti samo bulaznis, ne znajuci istoriju

kada je ukrajina bila suverena drzava? ako je morala da se odrekne nuklearnopg onda nije bila suverena drzava?!.
ako je morala da odbije mirovne sporazume slusa kurtona dzonsona, onda isto nije bila suverena

pa kada je bila? ni sad nije, ti samo mastas. ukrajina nikada nije bila suverena, TO JE FAKAT, prestani da lazes samoga sebe, ionako si samo za brisanje

kako je suverena ako kaze da ne moze da opstane ako je usa ne finansiraju cak 10 godina?>!znaci amerika da joj placa penzije budzet itd, a ne samo oruzje - znaci nema ona suverenitet, nego je neciji vazal, kolonija, pa koliko dobije na kasicicu toliko ce da zivi, sutra moze da je nema

a ko je doveo u to stanje?> rusi? jok, nego nato agresor na rusiju koji je hteo rakete na krimu, kao ruje na kubi - sad se spremite da izginite! nema vise cile mile k und k, nego prze satane i dr. nukl.
 
Poslednja izmena:
Slavenoserbija i Novoserbija su nastale na osnovu odobrenja Njenog Veličanstva Carice Katarine a ista je te oblasti kasnije pripojila ruskom gubernatorskom sistemu kada se Rusija proširila na jug. Samo tolliko ostalo su neke detinjarije lažnog hrvatskog Nišlije.
Zna se da je Alter Ego pravi hrvatski Nišlija.
 
Autorska

Kompariranje...kratka crtica iz povjesti...

Da se vidi tko je žrtva a tko agresor na suverenu državu.

Da obrasci ponašanja od pre 110 g se ponavljaju i traju...da danas mnogi

PODRŽAVAJU BRUTALNU AGRESIJU...

ŽRTVU ISMEJAVAJU

Zašto se sa rusobotinama na plaći

NE slažem...

Jer je moj prađed bio u topličkom najjelitnijem

"Gvozdenom puku"

njini favoriti, preci u plavim odorama

K@K monarkije...

3 x su vraćani preko Drine i Save.

Kao Ukr suvremeni Spartanci.

Plus što nama VISI KiM,

kao Ukr 20% teritorije.

Još su tamo bile 2 naseobine Srba...

Slaveno Serbije i Novo Serbija...

Pokažite se...vaša mišljenja, komentirajte.
Obrasci ponašanja se ponavljaju?

U pravu si.

1914-ta:

Macva_1914.png

1942-ga:

800px-Zločin_ustaša_na_Kozari_1942.jpg


Danas:

Vice-Vukojevic-poziva-Hrvate-Nasli-smo-rjesenje-dodite-na-Bleiburg-kako-je-i-planirano.jpg
 
Autorska

Kompariranje...kratka crtica iz povjesti...

Da se vidi tko je žrtva a tko agresor na suverenu državu.

Da obrasci ponašanja od pre 110 g se ponavljaju i traju...da danas mnogi

PODRŽAVAJU BRUTALNU AGRESIJU...

ŽRTVU ISMEJAVAJU

Zašto se sa rusobotinama na plaći

NE slažem...

Jer je moj prađed bio u topličkom najjelitnijem

"Gvozdenom puku"

njini favoriti, preci u plavim odorama

K@K monarkije...

3 x su vraćani preko Drine i Save.

Kao Ukr suvremeni Spartanci.

Plus što nama VISI KiM,

kao Ukr 20% teritorije.

Još su tamo bile 2 naseobine Srba...

Slaveno Serbije i Novo Serbija...

Pokažite se...vaša mišljenja, komentirajte.
Da, stvarno, sličnosti je mnogo. Austrougarska je kao i današnja Rusija bila tamnica mnogih ranije porobljenih naroda. Takođe joj je prvih godina rata krenulo dobro i činila se nepobedivom. Posle je krenulo naopako. Đavo je došao po svoje. Doći će i ovima.
 
Ne znam, meni čečeni i burkina faso nisu civilizacija, ne znam kako ste odlučili na odboru sindikalnog organizovanja.
Svejedno denafikacija se uspešno odvija.

Azovac 21. godina imao je sreće prilikom oslobađanja Mariupolja ali nije mogao pobeći od metka pravde dve godine kasnije . Sahranjen sa mekdonald hepi bajom koji će mu se u večnoj Valhali smejati do kraja vremena .

sarana-azovca-2.jpg
 
Da, stvarno, sličnosti je mnogo. Austrougarska je kao i današnja Rusija bila tamnica mnogih ranije porobljenih naroda. Takođe joj je prvih godina rata krenulo dobro i činila se nepobedivom. Posle je krenulo naopako. Đavo je došao po svoje. Doći će i ovima.
Kad vi obožavaoci satanističkog zapada o đavolima počnete ... daj bre idi u evrosong :D
 
Autorska

Kompariranje...kratka crtica iz povjesti...

Da se vidi tko je žrtva a tko agresor na suverenu državu.

Da obrasci ponašanja od pre 110 g se ponavljaju i traju...da danas mnogi

PODRŽAVAJU BRUTALNU AGRESIJU...

ŽRTVU ISMEJAVAJU

Zašto se sa rusobotinama na plaći

NE slažem...

Jer je moj prađed bio u topličkom najjelitnijem

"Gvozdenom puku"

njini favoriti, preci u plavim odorama

K@K monarkije...

3 x su vraćani preko Drine i Save.

Kao Ukr suvremeni Spartanci.

Plus što nama VISI KiM,

kao Ukr 20% teritorije.

Još su tamo bile 2 naseobine Srba...

Slaveno Serbije i Novo Serbija...

Pokažite se...vaša mišljenja, komentirajte.
Zar je potrebno da se.....komentira na ovu glupost.
 
Da, stvarno, sličnosti je mnogo. Austrougarska je kao i današnja Rusija bila tamnica mnogih ranije porobljenih naroda. Takođe joj je prvih godina rata krenulo dobro i činila se nepobedivom. Posle je krenulo naopako. Đavo je došao po svoje. Doći će i ovima.
Kada djavo dodje po svoje ti I tvoja "ekipa" ste ga ugasili.
 
Da, stvarno, sličnosti je mnogo. Austrougarska je kao i današnja Rusija bila tamnica mnogih ranije porobljenih naroda. Takođe joj je prvih godina rata krenulo dobro i činila se nepobedivom. Posle je krenulo naopako. Đavo je došao po svoje. Doći će i ovima.
Majčice mila, pre par meseci smo se na temi o spomeniku Mariji Tereziji borili par nedelja upravo oko istorijske uloge baš te iste Austrije, tada nije bilo pomena tamnice naroda, naprotiv.
 

Back
Top