KOMBINACIJE, chemu to, koja je svrha ?

Enfroz2891.:
..a ja potpisujem.Amin.
@mstara,a jel sex "sa emocijama" i ako ti "osecahs emocije" partner ne?
Ja lichno mislim da je sve to obichna glupost....sex je sex i ovako i onako a "emocije" su samo predumishljaj.[/QU

pa znas o cemu se radi, radi se o tome da je po meni sex sa emocijama nesto sto ne moze da se uporedi ni sa cim, znaci kad se sexas sa nekim do kog ti je stalo, koga volis i sl, to je ono pravo, drugacije je nego s nekim neznancem, e to ja mogu da potpisem :razz:
 
mstara:
ma da to je !!!
wau ti si moj idol !!

elem da se vrtim na stvar, ja imam taj problem da si hocee kombinaciju, jer jel-te niko nije spreeman za ozbiljnu vezu ili da se veezuje ili su pak izasli iz istih pa im treba period rehabilitacije, na meni ! e pa nema !!! :lol: :lol: :lol:
Pa kad se muvas s' pogresnim likovima, sta da ti radim...evo da ti se opravdam ja sam recimo nedavno izasao iz duuuuuge veze i idalje sam izbedacen, stavr koja mi uvek podize raspolozenje je upravo sex i zasto onda ne bi imao sex bez obaveza?A sto se tice vezivanja kad nadjem devojku sa kojom mogu normalno da provodim vreme i imam sta da pricam sigurno cu se vezati za nju i ostati s njom
 
sex sa emocijama je mnogo bolji... ali kombinacija je uglavnom bez emocija (desava se i ono bivsi parovi nastave da se sexaju, pa kao ima jos emocija)... to je ono u fazonu ne mogu da imam decka, i da se vezujem, ali kad hocu sex on je tu, zadovoljimo svoje potrebe, i kao svi srecni...
 
mulier:
sex sa emocijama je mnogo bolji... ali kombinacija je uglavnom bez emocija (desava se i ono bivsi parovi nastave da se sexaju, pa kao ima jos emocija)... to je ono u fazonu ne mogu da imam decka, i da se vezujem, ali kad hocu sex on je tu, zadovoljimo svoje potrebe, i kao svi srecni...


drago mi je sto razlikujes sex sa emocijama i bez, uglavnom to poistovecuju a nema veze sa vezom, to ti je kao kad si recimo gladan i zasitis se svojim omiljeenim jelom, i kao kad si gladan pa uzmes i pojedes bilo sta to ti dodje pod ruku samo da utolis glad.. zar nije bolje kad utolis glad s necim sto voli ???


*vau kakvo poredjenje, svaka mi cast :lol:
 

Back
Top