Koliko vam novac znaci?

ljudi...ja sam otisla iz bg da trazim srecu pre cetiri godine...ostavila sam roditelje,bracu i sestre,prijatelje,vezu od cetiri godine...na pocetku sam nisam imala nista,zaradjivala sam 25 eura za 10 sati rada na garderobi u diskotecia u Rimu je to sest pakli cigara,bila sam stranac,ali sam imala puno prijatelja,osobu koju volim,zivela sam u VEcnom gradu o kom sam sanjala od pete godine,polagala sam ispite i uzivala u svemu...mogu da kazem da sam bila srecna...ond sam nasla koji donosi dosta para,pocela sam samo o tome da mislim...decko me je napustio....prijatelji se distancirali....fakultet sam zaboravila i kako izgleda....ali zivim na Vatikanu,vozim se taksijem po ceo dan...kad dodjem kuci u BG mojim prijateljima ne dam ni da nose novcanike....i?....svake noci jecam dok sunce ne izadje...osecam se sam i bezvredna...dala bih SVAKI euro samo da ponovo vratim sve sto je bilo....ali povratka nema.... Odgovor na pitanje je...novac znaci da bi neko mogao da zivi normalno...ali,sto vise imas,manje si srecan!....tako da mi novac ne znaci nista....
 

Back
Top