Koliko vam novac znaci?

Ne znachi mi mnogo... kad idem grad nekad ponesem 5, a nekad 2 eura.. dovoljno mi je jer ne troshim mnogo.. nikad mi nije zao da chastim drushtvo picem.. shto se tiche dugova, kod nas u drushtvu [kad je u pitanju placanje pic.a ili tako necheg] pozajmljivanja nema, vec ako sam ja platila pice neko drugi ce pizzu ili pak sledecu turu... nikad se ne bih odrekla nechega/nekoga zbog novca..
 
MadonnaGirl:
Koliko vam je novac bitan u zivotu, i uopste materijalne stvari,i cega biste se odrekli,a cega ne biste zbog novca?
Nema potrebe da se icega odricem zbog novca kad sve materijelane stvari mogu da qpim novcem....
Ali eto nemam tu srecu.... :lol:
Ne trosim mnogo,nisam iskomplexurana parama....
Ali jadno je sto se u danasanje vrijeme ljudi mjere 'bogatstvom'.....:roll:
 
Lepo je imati ga,ali nije najbitnije...Mama mi zaradjuje puno,za neke verovatno i previse,ispunjava mi svaki hir...Ali nekad prodje i ceo dan da je ne vidim...Oca sam u poslednjih dve godine videla jednom...Bila sam extra bolesna,ostala sam ziva zahvaljujuci sreci a ne parama...I to je ono sto je bitno-zdravlje,sreca i ljubav!A pare dodju i odu...
 
takili92:
ja trosim mnogo
nisam ni malo stekara
i nikada necu ni biti stekara
novac mi ni malo ne znaci
ali bas ni malo

Ti si debil i klinka... Nije ni čudo, kad ti keširaju keva i ćale stalno... Aj da vidim kako ćeš da skrpiš za mesec dana, kad nema keve i ćaleta... Oćeš itad da trošiš mnogo? :roll: Ja je*ote imam 15 godina i dobijam keš od keve i ćaleta, ali ja njim raspodeljujem, trošim umereno, kad mi je potrebno i ne bacm pare na razna s*anja i gluposti... :roll:
 
Nixxx:
Ti si debil i klinka... Nije ni čudo, kad ti keširaju keva i ćale stalno... Aj da vidim kako ćeš da skrpiš za mesec dana, kad nema keve i ćaleta... Oćeš itad da trošiš mnogo? :roll: Ja je*ote imam 15 godina i dobijam keš od keve i ćaleta, ali ja njim raspodeljujem, trošim umereno, kad mi je potrebno i ne bacm pare na razna s*anja i gluposti... :roll:
:respect:
 

Back
Top