Koliko vam novac znaci?

a kako da odem na more da se zezam bez para, ja najvise para trosim na druzenje, tj. na **** cascavanja itd........... sta cu kad nisam skrtica, da sam stedeo na tome imao bih za kola..........
a najgori mi je trip kad se istrosim na ta ****, pa posle sa tom ekipom se nikad vise ni ne vidim
a ti madonna, i ja kad sam bio u tvojim godinama nisu mi trebale pare, ali kad imas 21 godinu i kada si musko i zivis u Bg, bez 1000 kinti u dzepu bolje ni da ne izlazis :lol:
 
Pa naravno da treba zabraniti,potpuno se slazem s tobom.......deluju na decu kao heroin........
@mare34:Pa ti mislis da ja mogu da se zezam bez para?Kako da ne!I slazem se s tobom sto se cascavanja tice.......da sam stedela na drustvu imala bih i bolji komp i bolji mob i vise garderobe,ali sta cu,uvek sam spremna da pomognem i pozajmim svakome,i kad npr. izadjemo u neki kafic a neko nema pare za pice ili sl. ja uvek platim i vodim ih na picu kad sam u dobrom raspolozenju,a i pored toga nisu mi pare sve na svetu.Ja sam ipak srecnija kad mogu nesto nekome drugome da pruzim i kad vidim osmeh na njegovom licu nego kada sebi nesto kupim!
 
@madonna so sweet... I meni... samo sto ja moram da pronalazim drugacije nacine da izmamim osmehe, jer sam sa lovom kratka... al uvek nadjem nacin... Al kad imam, onda mi stvarno nije problem pomoci... samo sto ne mogu da podnesem one krpelje koji se odmah zalepe kad cuju da cu da castim, a kad mi trebaju... tisina...
 
Dajte ljudi.... kakva kola, mobilni i garderoba... pa zivot ne cine te stvari... trenutno moja najveca zelja je da imam bolji auto i kad pogledam stvarno bih sad mogao da kupim ne bolji nego onaj auto novi kog najvise zelim... ali dzabe bi mi sve bilo kada ja ne bih imao koga da vozim u njemu... kad ja ne bih mogao da sakupim drustvo pa da odemo negde s tim istim autom, ne bih imao devojku... jednostavno ne bih imao zivot... a priznacete jedna kola ne cine zivot... ona za par godina nece vredeti ni upola kao danas.... ali drugarstvo, drugovi prijatelji... to vremenom ne gubi na vrednosti vec samo dobija...
 
@Madonna: ja pre srednje sam isao bez dinara u dzepu i imao sam ogromno drustvo na karaburmi, jedino kad sam iso sa drustvom sa dorcola imao sam u dzepu cisto da imam, i nisam mnogo trosio, ali zato sada ako nisam u poslednijh godinu dana potrosio 2000 evra na zezanje dajem glavu, jednostavno ako hoces da imas cool drustvo moras da trosis, tesko je biti faca, a da nisi burzuj, za devojku i da nije sponzorusa ti treba dosta para da je izvedes, dalje da ne pricam, dosta sam poradio na tome da ustedim, a ne ispadam skrtica :D
 
MinM_4Life:
@madonna so sweet... I meni... samo sto ja moram da pronalazim drugacije nacine da izmamim osmehe, jer sam sa lovom kratka... al uvek nadjem nacin... Al kad imam, onda mi stvarno nije problem pomoci... samo sto ne mogu da podnesem one krpelje koji se odmah zalepe kad cuju da cu da castim, a kad mi trebaju... tisina...

Pa da i ja ne podnosim takve osobe.........
@mare34 pa u pravu si ali i da stedis na necemu drugome ti bi opet morao te pare da potrosis.Ja npr. nemam mnogo velikih problema sa parama,jer uvek uspem da ih stvorim......zimi kad nema gostiju pa kad se slabije zaradjuje izvlacim pare na petice, moj deda je uvek tu da mi da...kad sam u skripcu napisem neki sastav za pare..... ili resim zadatak iz matisa......a leti nije problem.Leti svi mi imamo pare.........od izdavanja soba,od ovoga,onoga.......ali leti stvarno niko nije u ekonomskoj krizi.......bar ne ljudi koje ja znam.........
Zato ni ne stedim mnogo......ustvari ne stedim uopste..........jer meni nije bitno da li ce neki komad garderobe da kosta 500 ili 1000 dinara,ako se meni svidja,ja ne pitam za cenu.Sinoc se na standu pojavio neki cica,i ja kupujem knjigu,i on ce meni i drugaricama nesto u fazonu:E treba mi 20 dinara......a izgleda kao da je zreo za niski holivud...i sve se moje drugarice pomerile u stranu,i on taman da pocne da trazi od nekog drugog,ja izvucem i dam mu jer 20 dinara to je stvarno malo,a bolje da uzme i da ostavi ljude na miru nego posle da salece svakog.........u stvari kad bolje razmislim,ja ne znam da sagledam pravu vrednost novca...........
 
MadonnaGirl:
Koliko vam je novac bitan u zivotu, i uopste materijalne stvari,i cega biste se odrekli,a cega ne biste zbog novca?

znaci puno kad ga nemas!!
za materijalnim stvarima ne zudim toliko, uvek cu nesto naci sto ce mi se isto dopasti
iskreno ne znam cega bih se odrekla, to valjda dodje u trenutku...
mada nisam sklona odricanju - uvek se nadje nacin!
 

Back
Top