Koliko sponzoruša zaradi...

Uhuhu...
Ne izlazi od frizera, a? :roll:

Ma, mene zanima, kada npr. dođe neki da je iznajmi na jednu noć... koliko joj plati? :think:

??? ne kapiras, to vec nisu sponzoruse, nego K>U>R>W>E!!! sponzoruse retko pristaju na nesto takvo... takvr stvari postoje u salonima za one erotske masaze, koje su inace obicni saloni masaze, kada na jedno vece drmnes ribu i caos... i one pofinu uzmu, ali ne nesto preterano, do 500 eura, kako sam cuo... agencije za poslovnu pratnju iznajmljuju ribe, ali samo ''uglednim biznismenima'' koji to plate dobro agenciji, ali i ribi koju iznajme, plus je vode na vecere, izlasci, garderoba itd, itd... to je vec pofin trosak za nesto sto si ''samo iznajmio''... ili, obicne curwetine, koje uzimaju od 10 eura pa teraj i do 200-300...
 
sponzorushu plate da ulozzi u svoj izgled, znaci ono sise vestacka kosa nokti ***** palac i to i onda ona dobije na samopouzdanju i voli spog sponzora posto je postala "lepa" od njegovih para i tako..a kujva dobije na noc..valjda, ne znam, tako mi pricali. Pricao mi drug da zove neke kujve na stan, i nikad ne zna kakva ce mu doci, da li matora ruzna ili lepa mladja ili sta ja znam, al kaze mora da hebe kakva god mu dosla..
 

Back
Top