KOLIKO SE ZAPRAVO POZNAJEMO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo, ja da napisem nesto, posto nisam bila u toku.
ove osobe su mi zapale za monitor.

limun - pametan, ali zna i sam da radi protiv sebe... suvise ga sve pritiska, i upravo zato ima takve misli...dobra je osoba, stvarno. i osecajna. lep je...i vise nego lep. mada sasvim sporedna stvar...

sibil vejn - stvaaaaarno jedna od retkih osoba na forumu za koju se moze reci da je ok, tolerantna, pametna, prijatna, duhovita... iz ovih postova sto sam citala takav utisak daje...

nadrealista - voli da se bacaka latinskim poslovicama, kantom i da se pravi pametan. :mrgreen:
nista lose, stvarno.

vodjena (vjetrom, a drvce:P) i ta ekipa... miiiisliiiim...:roll:
feministkinje... prave se pametne, super kulj ribe.
zoograf - cudno nekako odjednom uskocila i na nirvana temu i na ekv... neobicno mi skroz. malo deluje napadno ponekad...

et, valjda se necete uvrediti.
a ako hocete, ***. iskreno misljenje.
 
evo, ja da napisem nesto, posto nisam bila u toku.
ove osobe su mi zapale za monitor.

limun - pametan, ali zna i sam da radi protiv sebe... suvise ga sve pritiska, i upravo zato ima takve misli...dobra je osoba, stvarno. i osecajna. lep je...i vise nego lep. mada sasvim sporedna stvar...




zoograf - cudno nekako odjednom uskocila i na nirvana temu i na ekv... neobicno mi skroz. malo deluje napadno ponekad...

.

Za Limuna se potpuno slazem, ali deluje mi jako tuzno uvek.Lepsi je nasmejan:p.

A zograf,mislim da je super devojka(devojcica:p),ume biti napadna,jeste,al proci ce je.

I cini mi sa da je jako pricljiva:).

I super muziku slusa!
 
Sibil, kad sam to bio nasmijan?
hehe

evo ja za Oktobarku:
Meni najdraža osoba na forumu, slučajno smo se sreli na jednoj temi još prošle godine, od tada je znam :P
Sluša strava muziku (Pantera, Sepultura i to :P ), zna svirati klavir i gitaru, razumije se u računare (ja bolje doduše :P ), ponekad je tužna, ponekad vesela, ali najljepše joj osmjeh stoji... voli da priča nebuloze i da se zajebava, ali kad se piše pametno onda je jedna od najpametnijih, ne stidi se nikog i svima u oči kaže šta misli o njima...
Em što je pametna, em što je lijepa - djevojka za poželit'
 
evo ja za Oktobarku:
Meni najdraža osoba na forumu, slučajno smo se sreli na jednoj temi još prošle godine, od tada je znam :P
Sluša strava muziku (Pantera, Sepultura i to :P ), zna svirati klavir i gitaru, razumije se u računare (ja bolje doduše :P ), ponekad je tužna, ponekad vesela, ali najljepše joj osmjeh stoji... voli da priča nebuloze i da se zajebava, ali kad se piše pametno onda je jedna od najpametnijih, ne stidi se nikog i svima u oči kaže šta misli o njima...
Em što je pametna, em što je lijepa - djevojka za poželit'


bubasti... :cmok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top