KOLIKO SE ZAPRAVO POZNAJEMO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za forumašicu TEA_93 nemam reči jer stvarno ne pamtim neke posebne komentare osim slaganja sa mojim mišljenjem u vezi anti-ghetta.Ovako inače nisam kreativan za govor o osobinama jer likove sa foruma znam isto koliko i pokojnog pradedu Lecu kojeg sam video samo na slikama...Jedina dva lika koja bukvalno mogu da opišem a upoznao sam ih na netu su bugarski reper Upsurt i moja bivša riba Ivana.
Limunovo_Drvo-klasičan rokeraš i opaki protivnik"plastičnih"devojki.:lol:Mislim da je sasvim OK kao i većina rokera i metalaca koje sam do sada upoznao ali iz svega što sam pročitao od njegovih comment-a ne ostavlja nikakav poseban utisak na mene za razliku od gore pomenute forumašice.Imam osećaj da je TEA_93 posebna i da se po nečemu razlikuje od drugih ali pojma nemam šta je to...
 
Jaooo..... E Max007 molim ti se zaje*i toliko da smaras! Kad niko nece da ti kaze ja cu! J*t ili pisi nesto U VEZI TOPICA ili nemoj nista da pises.
Dakle
Dok sam citala ove 7-8 str zadnje, pripalo mi je mooka. Ove se zestoko napalile na Limoona & to nazalost samo zbog izgleda. -.- Msm oke, vasa stvar, ali to se oteglo u 3-4 str
Ovi droogi... pa niko nije ni lepo rekao svoje misljenje, svako pise s' oce, ovaj retard ovaj sooper, ovaj ono, ovaj uzima onog od pre 7 str... Znaci uzas :roll:
Samo polako.
blackmore95 - oke lik. Msm ono, nisam nesto pricala, ali kakav moze da bude? Pametan decko, sta ja znam zreliji je jako nego deca te generacije kakvu ja znam... I tak' :whistling:
a sad
dale92
 
Za forumašicu TEA_93 nemam reči jer stvarno ne pamtim neke posebne komentare osim slaganja sa mojim mišljenjem u vezi anti-ghetta.Ovako inače nisam kreativan za govor o osobinama jer likove sa foruma znam isto koliko i pokojnog pradedu Lecu kojeg sam video samo na slikama...Jedina dva lika koja bukvalno mogu da opišem a upoznao sam ih na netu su bugarski reper Upsurt i moja bivša riba Ivana.
Limunovo_Drvo-klasičan rokeraš i opaki protivnik"plastičnih"devojki.:lol:Mislim da je sasvim OK kao i većina rokera i metalaca koje sam do sada upoznao ali iz svega što sam pročitao od njegovih comment-a ne ostavlja nikakav poseban utisak na mene za razliku od gore pomenute forumašice.Imam osećaj da je TEA_93 posebna i da se po nečemu razlikuje od drugih ali pojma nemam šta je to...

:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
Jaooooo,hvala.....
@dale 92
Nem' pojma zaista,pamtim ga po nekim postovima,ali se bash neshto i nije istakao,bar po meni....
Inache verujem da je cool tip i sve to....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top