Koliko porodjaj boli?

Dabome da boli.
Doktori kažu da dva najveća bola koji telo može da oseti jesu bubrežni bolovi i porođaj. A narod kolokvijalno kaže "To je kao da s***š lubenicu".
E sad, nakon napada bubrega nema više problema, a nakon porođaja žene izgledaju neupotrebljivo i više nikad nisu lepe kao što su bile i budu nekako mečkaste i fuj.

Eto tako, pa sad birajte - kondomi ili borba natalitetom protiv Šiptara.

Šalim se ja malo sa ženama, a i to rađanje ne razumem sasvim...em boli, em lepota propada, em dobiješ dete, paziš ga, maziš ga, ulažeš u njega/nju, a on/ona jednog dana postane Jelena Karleuša ili Čeda Prašak recimo.
Užas bre

- - - - - - - - - -



Ne znam ja kakve ti nade budim, ali ja od trudnica ništa ne očekujem. :D

никад немој да се порађаш нити да правиш децу
јел виш како је то грозно
сем тога спаси свет :mrgreen:
 
Dabome da boli.
Doktori kažu da dva najveća bola koji telo može da oseti jesu bubrežni bolovi i porođaj. A narod kolokvijalno kaže "To je kao da s***š lubenicu".
E sad, nakon napada bubrega nema više problema, a nakon porođaja žene izgledaju neupotrebljivo i više nikad nisu lepe kao što su bile i budu nekako mečkaste i fuj.

Ovo si u pravu.Napadi bubrezne kolike i matericne kontrakcije su bas bolni.Samo sto porodjaj neke zene tranformise.Muz mi kaze da u tome prednjace Holandjanke jer je dugi vremena ziveo u Holandiji.Kao devojke su lepe,normalnog izgleda,cim se porode katastrofa,siroki kukovi,kao mecke,ajde sve to nego poruzne i u licu,pa sa 30g.vec izgledaju kao da su 50-godisnjakinje.Kaze nigde nije video goru transformaciju nego kod njih.Mozda je i do njihove genetike ili previse jedu i slabo se krecu...

Svedjanke su isto "neobicne" nakon porodjaja,jos je Svedska je karakteristicna po tome sto ima jako zastarele metode vodjenja trudnoce i porodjaja,u toku cele trudnoce jedan UZ koji nije obavezan,izaberes babicu koji metrom meri obime,jelte vazna stvar i s vremena na vreme izmeri krv.pritisak,lekara nema ni na vidiku,a cesti su porodjaji kod kuce sa cepanjem.A srcane tonove svedske babice slusaju metalnim (ili cak drvenim ) levkom koji pripada istoriji.Ali njima ne smeta sto se pocepaju,tako su navikle i skroz su naturalne.A amniocenteze i ostalih analiza nema,ako se rodi deta zaostalo u razvoju i Daunovac,nista strasno,hranice ga drzava.Turaju ih stalno u reklame jelte radi ravnopravnosti.Tako da Svedjanke kao i Holandjanke,posle porodjaja postanu skroz transformisane (izvinjavam se na recniku).Ovo su muske reci,izvinjavam se jos jednom,samo prepricavam sta sam cula.
 
Poslednja izmena:
Мени је овај видео био занимљив јер су на њему два мушкарца која су дозволила да им се електродама изазову контракције као код порођаја.
Обојица су одустала врло брзо.:lol:
Жене су , факат, храбрије. :)

 
Мени је овај видео био занимљив јер су на њему два мушкарца која су дозволила да им се електродама изазову контракције као код порођаја.
Обојица су одустала врло брзо.:lol:
Жене су , факат, храбрије. :)


Hrabrije ili ne, ali kada počne porodjaj - žene jednostavno nemaju izbor. Moraju izdržati do kraja.

Čekaj, a kakve su kontrakcije oni osećali, tj. šta se njima kontrahovalo? Trbušni mišići, ili šta? Kod porodjaja, jel, kontrahuje se materica, a kako oni istu nemaju - kako su onda osetili porodjajne bolove? Niš' mi nije jasno... :think:
 
Ovo si u pravu.Napadi bubrezne kolike i matericne kontrakcije su bas bolni.Samo sto porodaj mnoge zene unisti.Muz mi kaze da u tome prednjace Holandjanke,dugo je vremena ziveo u Holandiji.Kao devojke su lepe,normalnog izgleda,cim se porode katastrofa,siroki kukovi,kao mecke,ajde sve to nego poruzne i u licu,pa sa 30g.vec izgledaju kao da su 50-godisnjakinje.Kaze nigde nije video goru transformaciju nego kod njih.Mozda je i do njihove genetike...
Svede su isto ruzne nakon porodjaja,jos je Svedska je karakteristicna po tome sto ima uzasno zastarele metode vodjenja trudnoce i porodjaja,u toku cele trudnoce jedan UZ koji nije obavezan,izaberes babicu koji te meri metrom,lekara nema ni na vidiku,a cesti su porodjaji kod kuce sa cepanjem sve u sesnaest.Ali njima ne smeta sto se pocepaju,tako su navikle.Sve su naturalne i prirodne.A amniocenteze i ostalih analiza nema,ako se rodi debil i Daunovac,nista strasno,hranice ga drzava.Tako da Svedjanke kao i Holandjanke,posle porodjaja postanu skroz transformisane i neupotrebljive (izvinjavam se na recniku).Ovo su muske reci,izvinjavam se jos jednom,samo prepricavam sta sam cula.

Мислим да је ово мушко претеривање, то са Холанђанкама и Швеђанкама.
Те жене вероватно престану да воде бригу о свом изгледу, таквих имаш и код нас колико хоћеш.
 
Мислим да је ово мушко претеривање, то са Холанђанкама и Швеђанкама.
Те жене вероватно престану да воде бригу о свом изгледу, таквих имаш и код нас колико хоћеш.

..slaem se..
..posle chetiri porodjaja imam devojachku tezinu i 1cm obima kukova vishe nego u gimnaziji..
..oko neupotrebljivosti necu da polemishem, to je degutantno i svodi se na onu o dlaci koja smeta..
 
Hrabrije ili ne, ali kada počne porodjaj - žene jednostavno nemaju izbor. Moraju izdržati do kraja.

Čekaj, a kakve su kontrakcije oni osećali, tj. šta se njima kontrahovalo? Trbušni mišići, ili šta? Kod porodjaja, jel, kontrahuje se materica, a kako oni istu nemaju - kako su onda osetili porodjajne bolove? Niš' mi nije jasno... :think:
Трбушни мишићи сигурно. :)
А верујем и леђни.
 
..to je i mene zanimalo, ata, kad sam prvi put videla snimak.. :)

- - - - - - - - - -


..a evo koliko moze da boli, kad je sve ok.. :)
..obratite paznju na izraz lica mame.. :)

Мене би било страх овако да се породим. Због евентуалног седа ...
Мада, кажу да је порођај у води феноменална ствар. :think:

- - - - - - - - - -

..ebiga, pa falilo im je bar pola.. :lol:

Па замисли кукавице. :lol:
Одустали су чим су кренуле брже и јаче контракције. :mrgreen:

Мада, тај снимак је супер одрађена реклама за нас жене која код мушкараца развија поштовање према самом чину порођаја. :)
 
Ovo si u pravu.Napadi bubrezne kolike i matericne kontrakcije su bas bolni.Samo sto porodjaj neke zene tranformise.Muz mi kaze da u tome prednjace Holandjanke jer je dugi vremena ziveo u Holandiji.Kao devojke su lepe,normalnog izgleda,cim se porode katastrofa,siroki kukovi,kao mecke,ajde sve to nego poruzne i u licu,pa sa 30g.vec izgledaju kao da su 50-godisnjakinje.Kaze nigde nije video goru transformaciju nego kod njih.Mozda je i do njihove genetike ili previse jedu i slabo se krecu...

Svedjanke su isto "neobicne" nakon porodjaja,jos je Svedska je karakteristicna po tome sto ima jako zastarele metode vodjenja trudnoce i porodjaja,u toku cele trudnoce jedan UZ koji nije obavezan,izaberes babicu koji metrom meri obime,jelte vazna stvar i s vremena na vreme izmeri krv.pritisak,lekara nema ni na vidiku,a cesti su porodjaji kod kuce sa cepanjem.A srcani tonove svedske babice mere jednim drvenim (ili metalnim ) levkom koji pripada istoriji.Ali njima ne smeta sto se pocepaju,tako su navikle i skroz su naturalne.A amniocenteze i ostalih analiza nema,ako se rodi deta zaostalo u razvoju i Daunovac,nista strasno,hranice ga drzava.Turaju ih stalno u reklame jelte radi ravnopravnosti.Tako da Svedjanke kao i Holandjanke,posle porodjaja postanu skroz transformisane (izvinjavam se na recniku).Ovo su muske reci,izvinjavam se jos jednom,samo prepricavam sta sam cula.

Bravo sestro.
Zena nije samo keva, nego treba da bude i motiv i lep prizor svome muzu ( a i sebi).
 
никад немој да се порађаш нити да правиш децу
јел виш како је то грозно
сем тога спаси свет :mrgreen:

Pa i necu, ali zato sam donirao spermatozoide u 26 klinika ( tek da moja lepota ne ostane neiskoriscena) pa ce biti lepe dece a ja necu morati da se bakcem s njima.
Za lepe nove narastaje, proizvodjac testosterona i spermatozoida,
BgHighlander :kpozdrav:
 
Мене би било страх овако да се породим. Због евентуалног седа ...
Мада, кажу да је порођај у води феноменална ствар. :think:

- - - - - - - - - -



Па замисли кукавице. :lol:
Одустали су чим су кренуле брже и јаче контракције. :mrgreen:

Мада, тај снимак је супер одрађена реклама за нас жене која код мушкараца развија поштовање према самом чину порођаја. :)

да седнеш на бебу---тешко
многе жене се плаше да спавају са бебом да је не би у сну удавиле, легле на њу и сл
али мислим да већина жена и у сну осети где је беба
ја сам сваки пут чула сваки покрет бебе, а псе који су завијали напољу--нисам
а овим холанђанима је било јако досадно
боље да су правили децу :zcepanje:

Da li ima dosadnije teme i prežvakanije od teme o porodjaju? :roll: Morala sam, sorry :)
ах па извини, мора се зна :deda: :pop: :pop2:
 
Pa i necu, ali zato sam donirao spermatozoide u 26 klinika ( tek da moja lepota ne ostane neiskoriscena) pa ce biti lepe dece a ja necu morati da se bakcem s njima.
Za lepe nove narastaje, proizvodjac testosterona i spermatozoida,
BgHighlander :kpozdrav:

jel ti nije frka da se mozda jednog dana tvoja deca ne sretnu negde, ne zaljube i ne stupe u incestuidni odnos,ne znajuci da su brat i sestra?
mene bi bilo strah
 
Не мислиш, ваљда, да је стварно донирао сперму? :lol:

Jednog dokonog dana sam racunao da sam do sada vec proizveo oko 130-140L.
Proizvodnja se nastavlja u dva proizvodna pogona, u 3 smene

- - - - - - - - - -

jel ti nije frka da se mozda jednog dana tvoja deca ne sretnu negde, ne zaljube i ne stupe u incestuidni odnos,ne znajuci da su brat i sestra?
mene bi bilo strah

Svi smo mi ionako rodjaci a sto kaze nas pametni narod "Brat sestri najbolje smesti" :mrgreen:
 
mislis da je nema :lol:

Не него зато што знам да у Србији не постоје банке полних ћелија. :lol:
Планира се отварање једне ове године у КЦС.

Мада, ко зна, можда дотични путује у Праг или у Будимпешту зарад тога. :mrgreen: Ал' кад би се зезали.
 

Back
Top