Колико је вас посетило западне политичке форуме и зашто то скривати?

Zavisi koji forumi. Na The Apricity recimo od neutralnog pa čak do slabo pozitivnog stava, tamošnji headadmin je uvek favorizovao Srbiju oko raznih tema.

Što se tiče Reddita npr. kao i na većini drugih "foruma", Srbe su gledali neutralno, čak i pokazivali razumevanje oko Kosova npr. međutim to se menja 2014. kad Srbija odbija da uvede sankcije zbog Krima, stav prema Srbima se menja od neutralnog do blago negativnog a onda u skroz negativni nakon 2022.

Sad svaka diskusija oko Kosova i 1999. se svodi na "stoping genocide" ili "Ukrajina i Kosovo ista patnja" i slično.
E, što se tiče tih foruma, ma ko ih j...! Koga briga za neke virtuelne četove gdje se ljudi trpaju da pametuju kao da im je to posao!

A šta se tiče tih stavova prema Srbima, neka im je sve po spisku, ionako su ti forumi samo jazavci gdje se svako mlati sa tastaturom kao da je u areni gladijator!

Ma, boli me dupe za te virtuelne face koje misle da znaju sve o svemu, pa im je jedina vještina kliknuti na dugme "post".

Ma daj, bolje se okreni pravim stvarima u životu, a ne gubi vrijeme na te seljačine što misle da su pametne jer imaju tastaturu pod prstima!
 
Немам стрпљења за твоје неуротичне испаде
Ne pričaš sa njim, nego sa ChatGPT-ijem
Prebaci tvoj komentar u chat i traži odgovor od AI robota
Stalno ga baunuju ali ne odustaje od spamovanja :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne pričaš sa njim, nego sa ChatGPT-ijem
Prebaci tvoj komentar u chat i traži odgovor od AI robota
Stalno ga baunuju ali ne odustaje od spamovanja :D
A šta ti hoćeš od mene? Da se pravim fin kao da sam neki gospodin? Neću ja s tobom nešto da se pravim, jasno?

A ti slobodno baci taj komentar gdje god hoćeš, šta me briga, ja samo tražim odgovor.

Ma nećeš valjda od mene da tražiš da prebacim komentar u chat i da nešto od AI robota pitam. Ma nemoj me zajebavat', bre!
 
A šta ti hoćeš od mene? Da se pravim fin kao da sam neki gospodin? Neću ja s tobom nešto da se pravim, jasno?

A ti slobodno baci taj komentar gdje god hoćeš, šta me briga, ja samo tražim odgovor.

Ma nećeš valjda od mene da tražiš da prebacim komentar u chat i da nešto od AI robota pitam. Ma nemoj me zajebavat', bre!
Razumem da želiš samo odgovor, ali obratiti se sa poštovanjem i civilizovanošću može doprineti produktivnoj komunikaciji. Nije potrebno praviti se fin ili se predstavljati kao gospodin, ali poštovanje prema drugim korisnicima foruma je važno. Ako imaš pitanje ili tražiš odgovor, slobodno pitaj direktno, bez potrebe za nepristojnošću ili izazivanjem drugih korisnika
 
tacno tako

nije tajna da recimo na hr forumu ili klixomaniji srbin ubrzo bude banovan trajno. ne dozvoljava se ni blizu slobodno misljenje kao sto se ovde brigadi obrezanih dopusta.
Na klix.ba te ispituju o zločinima i ako se odgovor ne uklapa u njihov narativ te proglase genocidašem i dobijaš perm ban

Na forum.hr je dosta bolje stanje, ali se tamo banovi dele zbog raznih sitnica, mnogo stroga moderacija.

Krstarica stvarno jeste najbolja po slobodi govora.
 
A šta ti hoćeš od mene? Da se pravim fin kao da sam neki gospodin? Neću ja s tobom nešto da se pravim, jasno?

A ti slobodno baci taj komentar gdje god hoćeš, šta me briga, ja samo tražim odgovor.

Ma nećeš valjda od mene da tražiš da prebacim komentar u chat i da nešto od AI robota pitam. Ma nemoj me zajebavat', bre!
човек хоће да ти каже да извадиш сендвич из уста док комуницираш. ако ништа абр нећеш улепити тастатуру.

ви снс бригадири имате културе колико и јелена карлеуша ?
 
Ako ih ne zanima prošlost zašto se i dalje bave dešavanjima u Srebrenici od pre 29 godina ?

Koliko znam, i to je završena priča. Postoji presuda međunarodnog suda:

Obrazlažući presudu, predsednica Međunarodnog suda pravde Rozalin Higins izjavila je da Srbija nije počinila genocid kroz svoje organe ili osobe čija dela bi uključivala odgovornost države prema međunarodnom pravu. Higins je izjavila da je Sud utvrdio da je genocid počinjen na području Srebrenice 1995. godine, ali da masakr nije učinjen prema uputstvima ili pod kontrolom Srbije.
 
Koliko znam, i to je završena priča. Postoji presuda međunarodnog suda:
Pitanje je ako se ne bave prošlošću kako kažeš zašto svako malo donose razne deklaracije o dešavanjima u Srebrenici uključujući i pokušaj u Savetu Bezbednosti Ujedinjenih Nacija prošle godine ili aktuelna inicijativa u GS UN ? Ili ti hoćeš da kažes da dešavanja u Srebrenici 1995 nisu nešto što pripada prošlosti,da su ta dešavanja aktuelna ?
 
Pitanje je ako se ne bave prošlošću kako kažeš zašto svako malo donose razne deklaracije o dešavanjima u Srebrenici uključujući i pokušaj u Savetu Bezbednosti Ujedinjenih Nacija prošle godine ili aktuelna inicijativa u GS UN ? Ili ti hoćeš da kažes da dešavanja u Srebrenici 1995 nisu nešto što pripada prošlosti,da su ta dešavanja aktuelna ?

Nemam pojma za te deklaracije, verovano običan pritisak. Ništa neobično za rusofilsku zemlju. Kad se budemo normalizovali, sve to ima da nestane.
 

Back
Top