"To se vas ne tiče, to je BIA odlučila"

"Срби" у ствари овде значи некакве паравојне формације под контролом тадашњег психички болесног директора БИА, зар не?

У крштеним земљама - не знам колико искуства имаш са крштеним земљама - кривично деловање је нешто чиме се баве судови. У дивљачким и псећим земљама, са друге стране, одреди смрти те покупе на џогингу, устреле, и баце у јаму са кречом, јер је тако одлучио неки зликовац у локалним структурама моћи - па неће ваљда да ти дозволи да нападаш "Србе".

Теби је овај други приступ, са некаквим тајним полицијама које нападају грађане, много ближи, разумљивији, и резонскији, али то само значи да ниси у стању добро да резонујеш.
Ако БИА каже да је неко шпијун и опасан по безбедност Народа, онда је то тако и ту нема места сумњи.
За такве не важе правила демократије.
 
Tebi još nije jasno da je lik nemački pulen koji je zbrisao iz Rusije nadajući se da je Srbija i dalje nemački uticaj, jer je tu USA

Možda je imao i neki zadatak

No izgleda stvari se menjaju i ovde

Имао је задатак да украде твој драгоцени рецепт за грилијаш торту.

Шалим се, сумњам да си икад направила грилијаш торту.
 
Имао је задатак да украде твој драгоцени рецепт за грилијаш торту.

Шалим се, сумњам да си икад направила грилијаш торту.

Eto vidiš da nije morao iz Rusije za Nemačku ići preko Srbije

Mogao je odmah otići kod svojih bez cimanja i sebe i BIA a i DW se potresao, izgleda
 
Сад ја незнам да ли си много млада или много стара. Али да си много наивна, то и је јасно. Досовска власт је преместила питање Косова из УН у ЕУ. Дакле Тадић, и екипа око њега. Крајње злонамерно. Колико познајеш шиптара кад говориш о суживоту. Њих суживот не занима. Чак их не занима ни живот на КиМ. одлазе у гомилаа за западну Европу, а тек ће. Они су имали апсолутни власт током трајања СФРЈота а исто тако и у време отоанске империје. Отимали су мушкарце, жене и децу још деведесетих и убијали. Још пре рата. Њихов тероро током 50тих, 60тих и 70тих над Србима уз асистенцију СФРЈота је био незамислив,Исто као и у време отоманске империје. Нарочито здањих сто година владавине отоманске империје. Србији су наметнуте две аутономне покраине, без којих Србија ништа није огла да одлучи, док су покраине могле све,а да Србију и не питају. Дакле, нема суживота, и сваком ко ишта зна о ситацији доле и о њима, сасвим је јасно.
Da, zapravo jeste izmesteno jos za vreme Tadica iz UN u EU, ali 2013 je samo "zacementirano" jos vise.

Vremena se menjaju, i ako kazes da su otisli vecinom na zapad, a tako i ja znam, onda su male sanse da su tako "ratobrni" kao nekada. Ipak, posto se bar vlasti ponasaju tako, kao i njihove institucije na terenu (na KiM0, prihvatam da je jos uvek makar s njihove strane taj suzivot pod znakom pitanja.
Sve neprijatelje Rusije treba proterati iz Srbije.
:)

Апсолутно.
Gadite mi se, gade mi se ovakvi ljudi i idete na "ignore".

Da je Srbija ugrozena, shvatila bih, ali sta imamo da budemo ispostva Rusije za neprijatelje ne nje same, nego njenog rezima?

Izdajnici!
 
"Срби" у ствари овде значи некакве паравојне формације под контролом тадашњег психички болесног директора БИА, зар не?

У крштеним земљама - не знам колико искуства имаш са крштеним земљама - кривично деловање је нешто чиме се баве судови. У дивљачким и псећим земљама, са друге стране, одреди смрти те покупе на џогингу, устреле, и баце у јаму са кречом, јер је тако одлучио неки зликовац у локалним структурама моћи - па неће ваљда да ти дозволи да нападаш "Србе".

Теби је овај други приступ, са некаквим тајним полицијама које нападају грађане, много ближи, разумљивији, и резонскији, али то само значи да ниси у стању добро да резонујеш.
Земље које нису запад, су крштене земље. Нарвно не све, и не на најбољи начин.
"Срби" у ствари овде значи некакве паравојне формације под контролом тадашњег психички болесног директора БИА, зар не?

У крштеним земљама - не знам колико искуства имаш са крштеним земљама - кривично деловање је нешто чиме се баве судови. У дивљачким и псећим земљама, са друге стране, одреди смрти те покупе на џогингу, устреле, и баце у јаму са кречом, јер је тако одлучио неки зликовац у локалним структурама моћи - па неће ваљда да ти дозволи да нападаш "Србе".

Теби је овај други приступ, са некаквим тајним полицијама које нападају грађане, много ближи, разумљивији, и резонскији, али то само значи да ниси у стању добро да резонујеш.
Срби као народ. Ти би требало да знаш, јер ето и Енглези су народ. Тајна полиција није напала никаквог грађанина, ( овај пут), него је напала агента.
 
Звучи супер.

Срећно са тим.
Није то ништа страшно. Није ко кад на пример од 100 ухважених члаова ИРЕ 88 буде убијено метком у поатиљак, са дијагнозом убијен у покушају бекства,или у обрачуну са полицијо. А има она чувена четрнаеста коњичка, чини ми се, за ликвидацију државних непријатеља. Додуше, ни она није паравојна, него баш војна.
 

Back
Top